1
3
6
90+2'

Będzie rzut wolny dla Arki z ok. 28 metrów. Daleko, ale Deja udowadnia, że z takiego miejsca można groźnie uderzyć.

8
5
2
3
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
2
2
4
5
90'

Zalazar przymierzył z ok. 25 metrów, wyraźnie niecelnie.

3
3
2
3
6
90'

Młyński uderzał sprzed pola karnego, jednak ponad poprzeczką kielczan.

3
1
1
1
5
89'

Arka cały czas pod polem karnym Korony, jednak gospodarze bez strzału na bramkę Korony.

6
2
1
1
1
87'

Z pierwszej piłki z pola karnego uderzył Nalepa, ale kilka metrów obok bramki Sokoła.

4
1
4
1
85'

Arka w ataku. Dziwniel wrócił na boisko i razem z kolegami musi odpierać ataki gdynian.

8
4
1
1
1
83'

Usiadł na murawie Dziwniel. Zawodnik Korony kilkanaście minut wcześniej ucierpiał po zderzeniu głową z rywalem.

2
3
2
2
82'

Cebula znalazł sobie miejsce od oddania strzału, ale trafił w środek bramki, gdzie stał Steinbors.

2
1
1
80'

Arka Gdynia. Schodzi: Kamil Antonik. Wchodzi: Dawit Schirtladze. A Steinbors pozbierał się z boiska.

78'

Na murawie leży Pavels Steinbors. Łotysz bardzo ucierpiał.

2
1
1
9
6
78'

Żółtą kartkę za ostre wejście w bramkarza Arki otrzymał Uros Duranović.

Korona Kielce
4
1
1
1
77'

Groźnie zapowiadała się akcja Arki, jednak Antonikowi zabrakło spokoju i nie przejął piłki.

1
3
75'

Potężnie z rzutu wolnego uderzył Deja. Piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

9
4
1
1
6
71'

Antonik znalazł się z piłką w pole karne, jednak nie zdołał oddać strzału. Przez moment bramka Korony była pusta.

2
2
4
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

4
2
2
2
3
66'
komentarz

1
1
1
1
64'

Wciąż niewiele się dzieje w Gdyni. Mamy nadzieję, że to ostatnie przygotowania przed szturmem.

2
2
61'

Spadło tempo meczu, więcej niedokładności. Czyżby remis satysfakcjonował zespoły? Nie wierzymy w to.

1
1
3
6
59'
59'

Ładnie sprzed pola karnego uderzył Nalepa, piłka o pół metra minęła słupek bramki Sokoła!

4
2
57'

Techniczne uderzenie Cebuli, piłka poszybowała metr ponad bramką.

2
3
1
2
56'

Po stracie gola Korona stara się zaatakować, Arka spokojnie rozgrywa piłkę. Momentami zbyt spokojnie.

2
2
4
3
3
53'

Jesteśmy pod bramką Arki. Jednak po rzucie wolnym żaden z graczy z Kielc nie potrafił trafić czysto w piłkę.

2
8
4
1
3
51'

Gol! Strzelił Adam Deja. Ależ huknął z ok. 30 metrów Deja. Sokół starał się zatrzymać strzał, ale piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki. 1:1!

Arka Gdynia
40
16
13
9
12
50'

Żubrowski uderzył z rzutu wolnego, metr ponad bramką Arki.

3
3
3
1
3
49'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Azer Busuladzić.

2
2
1
1
1
49'

Nalepa dośrodkował z rogu, wprost w ręce bramkarza.

1
1
48'

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Ivan Marquez.

4
1
1
1
1
47'

W starciu z rywalem ucierpiał Deja. Zawodnik Arki powoli zbiera się z boiska.

2
46'

3
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

3
2
1
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski. Zaostrzyli grę kielczanie.

6
2
5
2
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

7
3
4
2
2
43'

Zbliżamy się do przerwy. To Korona stara się atakować. Goście wyszli z założenia, że lepie nękać rywala niż być nękanym.

3
3
40'

Po dośrodkowaniu w pole karne Zbozień uderzał głową i omal nie przelobował Steinborsa. Łotysz końcami palców zbił piłkę na poprzeczkę!

4
4
1
39'

Korona przeniosła grę na połowę Arki i spokojnie rozgrywała piłkę. W końcu z dystansu mocno uderzył Pacinda, Steinbors pewnie obronił.

2
1
36'

A Adnan Kovacević znowu leży na murawie. Strasznie "cukrowy" jest obrońca Korony.

4
5
1
1
36'

Wszystkich przebił Fabian Serrarens, który mając przed sobą niemal pustą bramkę z sześciu metrów wywalił, tak WYWALIŁ, piłkę w trybuny! A przecież zawodnik Arki potrafi grać w piłkę.

3
3
35'

Azer Busuladzić zamiast biec z piłką do przodu przesuwa się wszerz boiska. Z kolei dogranie Marciniaka leciało i płakało.

2
33'

Dogrywał w pole karne Cebula, Pacinda chciał głową lub nogą trafić w piłkę. Nie był w stanie trącić futbolówki.

1
3
1
17:53

1
32'

Uff, Adam Marciniak w 32. minucie meczu wygląda jak my po półmaratonie.

2
3
1
31'

I znowu słychać MRÓÓÓÓWA! A to Fabian Serrarens technicznie uderzył z ok. 17 metrów. Jednak minimalnie przestrzelił.

1
2
30'

Korona stara się wysoko atakować Arkę, ale gospodarzom udaje się cało wychodzić z opresji.

2
1
2
27'

Po dograniu z autu piłka spadła pod nogi Aankoura, który niepotrzebnie zwlekał ze strzałem i został zablokowany. Po chwili w rywala trafił Marciniak.

4
1
3
25'

Mocny strzał z pola karnego oddał Deja, piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka i wyszła na aut bramkowy.

4
5
1
3
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Gardawski.

2
2
6
1
3
20'

Arka po ciosie Korony zbiera się z murawy. W małym szoku są gospodarze. Jeśli gdynianie znowu przegrają to może być tam bardzo nerwowo.

3
4
2
1
2
18'

Ależ złą minę i strasznie złe myśli ma teraz Jacek Zieliński. Panie trenerze, piłka nożna to nie wszystko.

4
2
8
17'

Gol! Strzelił Jakub Żubrowski. Asystował mu Matej Pucko. To jest piękno piłki. Przed chwilą szansę miała Arka, ale to Arka prowadził. Po dograniu w pole karne Pucko zgrał piłkę do Żubrowskiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Steinborsa. 0:1!

22
22
3
6
11
16'

Mrówa! (chyba) - słychać z trybun. Nalepa uderzał z pola bramkowego, ale przestrzelił. Pomocnik był atakowany przez Gnjaticia. Obudziała się Arka, śpi teraz miś... tzn. Korona.

4
1
2
15'

Po rzucie rożnym dla Arki spore zamieszanie pod bramką Sokoła. Piłkę wybijali lub blokowali obrońcy. W końcu huknął Aankour, trafił do morza.

4
4
1
14'

Gdynianom udało się w końcu przedostać pod pole karne kielczan. Dogranie z rzutu wolnego, ale konsekwencją tylko korner.

1
1
1
2
11'

Papadopulos chciał uderzać. Wyszło podanie, ale Pucko przyjął piłę niczym kauczuk. Zmarnował sytuację "konkretnie - kompletnie".

4
1
3
11'

Korona uzyskała przewagę, goście blisko stworzenia sobie okazji bramkowej.

6
4
1
3
5
9'

O! Pan Cebula dojrzał Papadopulosa, piłka między nogami Dei dotarła do Czecha, który uderzył wślizgiem. Jednak okrutnie spudłował, aczkolwiek pozycja była trudna.

2
4
2
1
9'

Tak patrzymy i już 9. minuta za nami. Trochę powinno się już zacząć dziać.

2
5
2
3
6'

Korona chce spokojnie konstruować swoje akcje, gdynianie również postawili na dokładność. Oni już się mylić nie mogą.

6
8
2
3'

Pucko wszedł z piłką w pole karne, uderzył mocno, ale ponad bramką Arki.

4
3
2
2
5
1'

I już leży. Pierwsza akcja i ucierpiał Kovacević. W miarę szybko pozbierał się z murawy.