PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
02 sie 2019 20:30
90+2'

Płaski strzał Imaza z ok. 16 metrów. Forenc po raz kolejny był dobrze ustawiony.

13
13
4
4
4
90+1'

Strzał z dystansu Mudrinskiego, Forenc obronił.

7
2
2
4
13
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
4
2
1
2
89'

Klimala do Mudrinskiego, ten uderzał sytuacyjnie z sześciu metrów. Piłka poszybowała jednak ponad bramką!

4
2
2
5
12
87'
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik.

KGHM Zagłębie Lubin
7
5
3
1
6
83'

Akcja Jagiellonii prawą stroną, jednak goście wywalczyli tylko rzut rożny.

3
5
3
9
81'

Starzyński wrócił na boisko, medycy szybko "naprawili" swojego zawodnika.

12
5
1
4
4
80'

Problemy ma Starzyński, który zszedł z boiska. Pomocnik ma problemy z nogą.

2
2
1
10
3
80'

Stara się obudzić Jagiellonia. Goście byli już pewni siebie, zbyt pewni.

4
2
3
3
78'

Gol! Strzelił Łukasz Poręba. Asystował mu Filip Starzyński. Starzyński biegł prawą stroną, dograł w pole karne. Nadbiegający Poręba uprzedził Mitrovicia i pokonał Węglarza! 2:2!

41
26
9
9
33
76'

Forenc daleko przed polem karnym. Bramkarz wybił piłkę na aut.

2
3
1
1
75'

Z siedmiu metrów uderzał Kostal, piłka poszybowała ponad bramką!

2
1
3
74'

Po rogu piłka dotarła pod nogi Bohara. Słoweniec jednak źle uderzył i wyraźnie chybił.

1
1
4
73'

Strzał z dystansu Guldana, Węglarz wybił piłkę na rzut rożny.

3
3
1
3
73'

Jak mawia klasyk: 2:0 to niebezpieczny wynik. My dodamy: I to jak!

4
4
2
2
2
72'

Groźnie uderzył Bohar, efektem rzut rożny. Zagłębie ruszyło do ataku. Ależ obraz meczu zmienił się.

3
3
3
1
2
70'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Alan Czerwiński. Zagłębie wraca do meczu! Z prawej strony dośrodkował Czerwiński, Szysz uderzył głową. Piłka przelobowała Węglarza, odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Już tylko 1:2!

1
68'
8
2
3
1
2
66'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Martin Pospisil. Imaz był niewidoczny, ale gola zdobył. Ładne dogranie przed polem karnym. Technicznego strzał z ok. 16 metrów Forenc nie był w stanie obronić. 0:2!

Jagiellonia Białystok
43
20
4
2
14
65'

Zagłębie. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Damjan Bohar.

8
1
2
1
62'

Teraz mogło być groźnie. Błąd bramkarza, po chwili dośrodkował Guldan, a Tosik głową uderzył tuż obok słupka!

6
4
1
1
2
62'

Zagłębie pod bramką Jagiellonii, jednak gospodarze wciąż bez klarownej okazji na wyrównanie.

5
1
4
59'

Klimala po raz kolejny uprzedził Oko. Uderzył z pola karnego, dobrze w bramce zachował się Forenc.

6
5
1
2
4
56'

Gramy już ponad dziesięć minut po przerwie. Zagłębia niewiele zrobiło, aby zmienić swoją sytuację.

4
4
3
3
54'

Dośrodkowanie do Guldana, ten jednak był na spalonym. Grę wznowi Węglarz.

3
3
3
53'

Gra przeniosła się do środka pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

3
4
50'

Klimala ograł Oko, wypracował sobie pozycję do strzału, jednak uderzył wprost w Forenca.