PKO Ekstraklasa: 4. kolejka
10 sie 2019 15:00
90+2'

Jeszcze szuka wyrównania Wisła, Pogoń nie dopuszcza jednak krakowian pod własną bramkę.

18
15
5
6
10
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

8
3
2
7
88'

Santeri Hostikka po raz czwarty. Uderzył z ok. 17 metrów, a właściwie podał piłkę Buchalikowi. Może Fin nie wie, że czasami można podać do partnera.

7
11
5
4
9
87'

Santeri Hostikka po raz trzeci. Rezerwowy Pogoni ograł obrońcę, znalazł się w sytuacji sam na sam z Buchalikiem, ale przestrzelił!

10
12
3
4
11
85'

I znowu Santeri Hostikka, który czuje presję trybun i po raz kolejny zepsuł dobrą okazję.

6
9
3
3
11
85'

Santeri Hostikka z pilką w polu karnym, ale zakończył wszystko... orlikowo. Od bramki Wisła.

5
7
2
4
3
84'

Sadlok uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

6
3
3
7
9
82'

Portowcy domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. VAR uznał, że to nie kwalifikuje się do podyktowania "jedenastki".

11
5
4
3
16
81'
80'

Soufian Benyamina biegł lewą stroną, wpadł w pole karne, ale jego strzał odbił Buchalik. Poprawkę Kozulja zablokowali obrońcy!

8
6
5
1
5
78'

Piłka spadła pod nogi Błaszczykowskiego, który potężnie uderzył z sześciu metrów, ale przestrzelił!

7
11
3
9
7
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Podstawski.

Pogoń Szczecin
11
6
3
3
9
74'

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Soufian Benyamina.

73'

Po dośrodkowaniu akcję zamykał Brożek. Strzał z ostrego kąta i piłka odbiła się od słupka.

13
4
7
11
2
72'

Wisła zaatakowała, Pogoń coraz bardziej cofnięta.

21
11
4
2
10
68'

Do wejścia przygotowuje się Jakub Błaszczykowski. Będzie się działo - krzyczy z fotela Sławomir Peszko.

30
18
6
4
5
68'

Kolejny strzał oddał Chuca, ale tym razem wysoko ponad bramką Pogoni.

7
2
1
5
65'

Dość wolne tempo, jednak nie wykluczamy, że w meczu będą jeszcze emocje.

5
2
1
2
62'

Jean Carlos Silva ucierpiał w starciu z zawodnikiem Pogoni. Piłkarz Wisły potrzebuje pomocy.

1
1
2
9
3
62'

I już pokazał się Chuca. Strzał z ok. 20 metrów zdołał odbić Stipica.

13
4
2
2
3
61'

Wisła Kraków. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Chuca.

11
4
1
1
komentarz

1
60'

Szaleje z nerwów w bramce Stipica. Dośrodkował Sadlok, a Boguski głową z pięciu metrów spudłował! To powinien być gol!

3
4
1
5
8
58'

Płaski strzał Buksy z ok. 16 metrów pewnie obronił Buchalik.

3
3
2
3
57'

Wisła po stracie gola na połowie Pogoni, a Portowcom do zajęcia pozycji lidera brakuje jeszcze jednego gola.

5
6
3
55'

Gol! Strzelił Konstantinos Triantafyllopoulos. Asystował mu Ricardo Nunes. Nunes precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Triantafyllopoulos strzałem głową z sześciu metrów pokonał Buchalika. Co robiła obrona Wisły? 1:0!

54'

Nie potrafią przebić się środkiem w pole karne gracze Pogoni. Portowcy więcej miejsca mają po bokach, ale niezbyt często korzystają z tej opcji.

2
1
1
51'

Po przerwie Wisła częściej przedostaje się pod bramkę Pogoni. Gospodarze wkrótce mogą mieć problemy.

12
6
2
1
4
48'

Santeri Hostikka otrzymał piłkę w polu karnym. Sędzia jednak dopatrzył się spalonego.