PKO Ekstraklasa: 4. kolejka
18 wrz 2019 18:00
90+3'

Arvydas Novikovas! Ale uderzenie. Hen wysoko w powietrze. Powinno być wyrównanie, ponieważ zmiennik był trzy metry przed bramką Thomasa Daehne.

58
41
9
9
17
90+2'

Wrzutka Waleriana Gwilli wylądowała we właściwym miejscu. Kompani Gruzina z Legii Warszawa, a przede wszystkim Paweł Stolarski, mają problem z wykorzystaniem tych podań.

9
3
2
1
6
90'

Doliczone cztery minuty. Nie był szczodry arbiter. Chce już iść pod prysznic.

49
33
14
9
15
89'

Końcowe odliczanie. Będzie jeszcze kilka minut doliczonych z powodu dymu, który spowodowali kibice w sektorze gości.

12
9
5
9
32
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik za faul na Arvydasie Novikovasie.

Wisła Płock
9
10
5
5
8
86'
ZMIANA
18
9
4
2
4
85'

Paweł Stolarski chyba sam był zdziwiony, że piłka spadła pod jego nogami po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Anemiczne uderzenie bocznego defensora nie mogło sprawić problemu Thomasowi Daehne.

9
13
1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili za faul na Andre Martinsie.

4
1
6
6
9
83'

Coraz mniej czasu do końca spotkania w Płocku. Zapewne Wiślakom nie brakuje energii do walki o utrzymanie korzystnego wyniku. Legia Warszawa musi organizować się do ostatecznego szturmu.

21
15
6
1
4
81'
ZMIANA
78'

Sytuacyjne uderzenie Jose Kante wyraźnie obok bramki. W zasadzie oberwał w twarz piłką. Nie było tu żadnego mierzenia, a chronienie nosa przed złamaniem.

11
11
6
2
2
76'
ZMIANA
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu również Radosław Sobolewski przygotowuje zmiennika.

9
4
3
1
1
73'

Thomas Daehne przeciął podanie Jose Kante w kierunku Dominika Nagy'ego. Umiejętne wyjście na przedpole.

17
5
3
4
3
71'
ZMIANA
9
6
7
3
12
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak. Tylko napomnienie za faul na Jarosławie Niezgodzie.

14
7
6
5
12
71'

Kilku Legionistów złapało się jednocześnie za głowy! Dominik Nagy przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Węgier przechwycił piłkę po starciu Jakuba Rzeźniczaka z Jarosławem Niezgodą. To może być czerwona kartka.

11
6
5
3
6
68'

Podkręciła tempo drużyna ze stolicy Polski. Jarosław Niezgoda zagrał na lewym skrzydle z Dominikiem Nagym. Zakończył to uderzeniem nieznacznie obok bramki Domagoj Antolić.

8
5
4
5
13
66'

Akcja przyjezdnych zakończona strzałem po ziemi Dominika Nagy'ego. Thomas Daehne na razie nie do pokonania.

14
12
2
2
2
64'

Gra wznowiona od rzutu rożnego. Mnóstwo stałych fragmentów bije Dominik Furman, a to jak wiadomo niebezpieczna broń Wisły Płock.

19
6
2
3
63'

Troche zadymiło się w Płocku. Raczej nie z powodu niesprawnego grilla.

10
13
6
1
3
60'

Uciekł Legionistom kwadrans po powrocie z szatni na boisko. Wisła Płock zdecydowanie agresywniejsza i ciekawsza niż w weekendowym spotkaniu z KGHM Zagłębiem Lubin i pozostaje na prowadzeniu.

2
57'

Niezdarne na razie próby wyrównania. Igor Lewczuk strzelił z niewygodnej pozycji ponad poprzeczką. Miał szansę na pokonanie Thomasa Daehne po dośrodkowaniu Waleriana Gwilii z narożnika boiska.

6
4
2
2
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

Wisła Płock
3
2
4
9
4
54'

Arvydas Novikovas wymienił podania z Pawłem Stolarskim. Po wymanewrowani Damiana Michalskiego uderzenie Litwina obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Wisły Płock.

3
5
7
3
5
54'

Starcie Dominika Furmana z Andre Martinsem. Sędzia musiał wbiec między rozjuszonych pomocników.

7
1
5
51'

Wisła Płock nie zamierza stać na własnej części boiska i obserwować grę przeciwnika. Gospodarze wywalczyli korner, po którym Damianowi Michalskiemu nie udało się oddać celnego uderzenia.

11
3
2
4
3
49'

Arvydas Novikovas wystartował po raz pierwszy w tym meczu na prawym skrzydle. Damian Michalski nie pozwolił wprowadzonemu z ławki rezerwowych Litwinowi na stworzenie zagrożenia w polu karnym.