Zakończony
Arka Gdynia
90+4'

Gol! Strzelił Dawit Schirtladze. Asystował mu Adam Danch.

Rozstrzelali się piłkarze. Tym razem bramka honorowa dla Arki. Dawit Schirtladze przeprowadził atak, na jaki przyjezdni czekali przez ponad 90 minut. Po podaniu z własnej połowy napastnik wpadł w pole karne, ograł defensora i pokonał Michala Peskovicia uderzeniem pod poprzeczkę.

12
5
2
6
5
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
1
3
89'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Cornel Rapa.

Jeszcze jeden cios zadany leżącemu na deskach przeciwnikowi. Cracovia ma punkty w kieszeni. Na dodatek może pochwalić się efektownym rezultatem. Pelle van Amersfoort dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Pomocnik sprytnie główkował za siebie po wrzutce zza pola karnego.

88'

Cracovia. Schodzi: Rafael Lopes. Wchodzi: Rubio.

2
3
84'

Końcówka spotkania. Gospodarze starają się utrzymywać w posiadaniu piłki. Pressing Arki Gdynia mocno na słowo honoru.

1
2
80'
80'

Rafael Lopes uderzył płasko w Pavelsa Steinborsa. W pojedynkach tych zawodników po przerwie górą golkiper Arki.

2
2
79'
komentarz

1
75'

7341 osób na trybunach.

1
4
1
3
74'

Rzut z przeszkodami. Ołeksij Dytiatjew wrzucił piłkę z autu po dziarskim pokonaniu małych band reklamowych.

1
1
74'

Obudzili się gospodarze i musi popracować Pavels Steinbors. Bramkarz Arki Gdynia zatrzymał futbolówkę sunącą po ziemi po strzale z dystansu.

3
2
1
2
72'

Rafael Lopes strzelił, a Pavels Steinbors interweniował. Napastnik Cracovii miał szansę na pokonanie Łotysza po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
69'
67'

Fabian Serrarens mógł dodać pikanterii dalszej części spotkania. Arka przeprowadziła najlepszą akcję w drugiej połowie, a może nawet w całym pojedynku. Jej napastnik znalazł się w polu karnym Cracovii, miał tam sporo miejsca, ale huknął obok bramki Michala Peskovicia. Wielka szansa zmarnowana!

2
2
1
2
65'

Mówiąc delikatnie nie zanosi się na wyrównanie w Krakowie.

3
3
2
3
64'
61'

Pelle van Amersfoort zachował się jak polski ligowiec. Stał sam w środku pola karnego i miał do wyboru kilka interesujących opcji po dobrym podaniu. Pomocnik Cracovii machnął nogą w powietrzu, a piłka poleciała dalej.

1
5
3
60'

Filip Piszczek grasował w polu karnym Arki Gdynia. Niezły balans ciałem, ale uderzenie już niecelne.

3
4
1
2
58'

Sergiu Hanca strzelił na razie ostatniego gola.

6
3
1
1
1
56'

Mateusz Młyński staranowany przez Diego Ferraresso. Sporo mamy przerw i interwencji medyków w drugiej połowie.

1
1
1
3
53'

Gra wznowiona, a Pavels Steinbors jest w pełni sił. Sprawdził to uderzeniem z dystansu Pelle van Amersfoort.

3
2
3
53'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Pavelsa Steinborsa. Spojrzał mu głęboko w oczy Michał Nalepa i pewnie wie, czy podstawowy bramkarz Arki Gdynia jest w stanie pozostać na murawie.

1
2
1
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Danch za przytrzymanie uciekającego rywala.

Arka Gdynia
4
1
1
3
50'

Kiedy kończyła się przerwa trener Jacek Zieliński miał dużo do powiedzenia sędziom. Prawdopodobnie szkoleniowiec rzucił okiem na sytuację, po której podyktowano rzut karny dla Cracovii.