A Górnik jeszcze walczy o kolejnego gola w tym spotkaniu.

1
1
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Hiszpan się odblokował i strzelił bramkarza! Pewne uderzenie z rzutu karnego, bramkarz zmylony i 3:0 dla Górnika Zabrze.

Górnik Zabrze
63
34
2
5
3
90+2'

Igor Angulo ustawia sobie piłkę i będzie strzelał z jedenastu metrów.

33
16
6
3
1
90+1'

Rzut karny dla Górnika. Pociągany za koszulkę w polu karnym był Igor Angulo!

42
14
4
2
2
90+1'

Sędzia cały czas ogląda sytuację.

16
7
3
2
1
89'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy Igor Angulo był faulowany w polu karnym.

19
8
4
4
4
86'
ZMIANA
85'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska, daleko od bramki Górnika.

7
3
3
2
2
81'

Boris Sekulić dryblował w polu karnym Korony, po chwili jeszcze strzelał Łukasz Wolsztyński, lecz został zablokowany.

5
4
1
4
2
81'

Brakuje w ostatnich minutach ciekawych akcji. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
3
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

Korona Kielce
4
78'
ZMIANA
77'

Opatrywany jest jeden z zawodników Górnika, a więc mamy chwilową przerwę w grze.

2
75'

Korona szuka okazji na gola, lecz Górnik pewnie i skutecznie gra w defensywie.

8
5
1
komentarz

1
70'

Jesus Jimenez dograł przed bramką do Wolsztyńskiego, który pewnie strzelił gola. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i gola nie uznał.

2
3
7
18
67'

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Marcin Cebula.

2
1
1
2
66'

Popędził na bramkę Korony Łukasz Wolsztyński. Oddał strzał na bramkę, lecz Sokół obronił. Bardzo dobry dziś mecz w wykonaniu Wolsztyńskiego.

8
7
1
64'

Z rzutu wolnego dośrodkował Michał Żyro. Doszło w polu karnym do lekkiego zamieszania, ale ostatecznie piłka dla gospodarzy.

7
1
1
3
64'

Korona wywalczyła rzut wolny. Można szukać strzału na bramkę Górnika lub dośrodkowania w pole karne.

2
1
1
2
3
61'
ZMIANA
10
3
4
3
4
59'

Ładną indywidualną akcją popisał się Milan Radin. Po chwili zza pola karnego minimalnie niecelnie uderzył Michał Żyro. Piłka przeleciała tuż obok bramki. Dobra akcja rezerwowych Korony.

2
2
2
1
4
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
2
55'
ZMIANA
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Dziwniel.

3
2
2
1
3
52'

Ładną akcją popisał się Boris Sekulić. Zdecydował się na uderzenie z dystansu, a piłka po rękach bramkarza wyszła poza boisko.

11
2
48'

Na strzał z dystansu zdecydował się Milan Radin. To było jednak uderzenie niecelne.

3
2
1
1
47'

W polu karnym Górnika strzelał Michal Papadopulos. Uderzenie zostało jednak zablokowane, a po chwili piłkę złapał bramkarz.