1
1
9
90+2'

Wisła jeszcze będzie szukać okazji na wyrównanie. A my będziemy na moment próżni i przypomnijmy wpis sprzed dwóch godzin: Po meczu Jagiellonii z Wisłą spodziewamy się bardzo wiele. Co najmniej pięciu goli i cztery razy tyle okazji bramkowych.

14
5
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
4
4
3
3
90'

Gol! Strzelił Aleksander Buksa. Cóż za strzał Buksy! Najpierw Węglarz odbił przed siebie uderzenie Brożka, piłkę przejął młody zawodnik, obrócił się z obrońcą na plecach i uderzył pod poprzeczkę. Już tylko 3:2!

Wisła Kraków
60
39
11
12
36
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

11
4
3
4
6
85'

Mogło być 3:2, z kilku metrów w Węglarza trafił Brożek, dobijał Buksa, ale piłkę sprzed linii wybił Klimala.

17
7
5
5
9
81'
15
5
3
2
1
80'

Wisła pod bramką gospodarzy, ale bez dogodnej okazji na gola. W końcu uderzył z dystansu Jean Carlos Silva, kilka metrów ponad bramką.

3
5
4
5
3
77'

Dogrywał Błaszczykowski, do piłki doszedł Brożek, ale w bramkę nie trafił.

10
5
6
3
10
77'
74'

Leży na murawie Camara, przy zawodniku Jagiellonii są już masażyści.

4
2
8
2
6
73'

W polu karnym z niemal końcowej linii dogrywał Camara, ale Kwiecień w bramkę z pięciu metrów nie trafił!

7
7
2
5
8
69'

Wojtkowski uderzył z ok. 17 metrów prostym podbiciem i omal nie przelobował Węglarza. Będzie rzut rożny.

9
2
3
2
2
66'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Trzeci gol Imaza, byłego gracza Wisły! Najpierw Buchalik odbił strzał swojego obrońcy Klemenza. Do piłki doszedł Imaz i ze spokojem trafił do siatki z czterech metrów. 3:1!

Jagiellonia Białystok
68
34
7
26
39
65'
2
2
5
2
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Wójcicki.

9
1
7
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Sadlok.

1
59'

Jagiellonia chce dyktować warunki gry, inne plany mają piłkarze Wisły. Szeroko rozstawieni są piłkarze po boisku.

1
7
2
1
3
57'

Wisła Kraków. Schodzi: Rafał Boguski. Wchodzi: Chuca.

19
9
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał David Niepsuj.

6
2
2
5
55'

Sadlok dośrodkował w pole karne, Węglarz wyszedł na siódmy metr i wybił piłkę sprzed głowy Brożka.

2
2
3
1
51'

Kontra Jagiellonii, ale gospodarze przekombinowali, strzał Poletanovicia zablokował obrońca.

3
11
1
2
48'

Po rzucie wolnym groźnie było pod bramką Wisły. W końcu akcję niecelnym strzałem zakończył Kostal.

2
6
1
3
1
46'

2
Sędzia słusznie uznał gola Pawła Brożka?
24
15
5
5
11
45+1'

Sędzia uznał gola, Jagiellonia prowadzi już tylko 2:1.

38
20
6
9
20
45'

Sędzia doliczył 2 minuty, a następnie pobiegł zanalizować sytuację na monitorze.

10
4
4
3
6
44'

Trwają jeszcze analizy. Chwilę przed golem ręką zagrywał Niepsuj. Jak zinterpretują to zagranie sędziowie?

9
4
8
1
7
44'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Vukan Savicević. Savicević do Brożka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Węglarza. 2:1!

81
46
9
17
37
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

9
1
3
12
40'

Mocny strzał z ok. 25 metrów uderzyl Poletanović. Wprost w Buchalika.

3
1
2
3
38'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Martin Kostal. Drugi cios przeciętnie grającego Jagiellonii! Z lewej strony na czwarty metr dogrywał Kostal, a inny były Wiślak Imaz wślizgiem z czterech metrów wbił piłkę do siatki Buchalika. 2:0!

64
29
7
14
45
37'

Strzelał Błaszczykowski, daleko od bramki Węglarza.

10
4
4
4
7
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

11
6
4
6
8
33'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Marko Poletanović. Piłkarze Wisły zgubili piłkę na własnej połowie, Poletanović natychmiast zagrał w pole karne, a tam Imaz w sytuacji sam na sam pokonał Buchalika. Ależ błąd gości. 1:0!

70
30
6
26
56
32'

Szybkie wyjście Jagiellonii, Wójcicki dogrywał, Kostal pięta zgrywał piłkę, ale futbolówka wyszła na aut bramkowy.

6
4
1
2
2
31'

Savicević był z piłką w polu karnym i wycofał ją do rywala. Do okulisty!

3
4
8
10
30'

Janicki igra z losem. Wybił piłkę po gwizdku, a znamy sędziów Bartoszów, którzy za takie coś pokazaliby bez mrugnięcia okiem kartkę.

1
28'

Teraz było groźniej. Bida zaatakował lewą stroną, wyłożył piłkę Romanczukowi, który jednak spudłował z siedmiu metrów!

6
10
1
2
3
27'

Guilherme Sitya uderzył tragicznie. piłka leciała na wysokości metra i trafiła w mur.

5
12
2
5
26'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

7
3
6
14
26'

Akcja Imaza, którego tuż przed polem karnym sfaulował Janicki. Będzie rzut wolny z ok. 21 metrów.

2
1
6
7
23'

Strzał Kostala poszybował daleko od bramki Buchalika.

1
9
3
2
22'

Zamieszanie w polu karnym Jagi, Arsenić w ostatnim momencie wybił piłkę.

3
3
2
1
8
21'

Zaczynamy się rozglądać, ogarnia nas znudzenie. Mecz zaczyna nas rozczarowywać, a przecież za nami dopiero 20 minut.

1
1
4
5
18'

Cały czas więcej z gry ma Wisła, wciąż jednak czekamy na groźniejsze spięcia pod bramkami.

14
3
2
2
15'

Zagranie do Brożka, który źle przyjął piłkę. Z akcji nic by nie wyszło, ponieważ super-snajper był na spalonym.

1
1
2
4
6
13'

Imaz uderzał z pola karnego. Niecelnie, dodatkowo okazało się, że napastnik był na spalonym.

5
7
4
1
3
11'

Błaszczykowski zamiast dośrodkować w pole karne chciał uderzyć. Nic z tego nie wyszło. Od bramki Jagiellonia.

6
5
3
6
5
10'

Wisła dyktuje warunki meczu, rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Jednak bez okazji bramkowych.

12
3
2
3
7'

Zagranie w pole karne do Kostala, szybszy jednak Buchalik.

7
7
2
3
2
6'

Rozegranie akcji na prawą stronę, ale na spalonym znalazł się Błaszczykowski.

2
3
4
3
6
6'

Gra toczy się głównie w środku pola. Zespoły starają się złapać swój rytm.

3
1
1
1
1
3'

Z ok. 17 metrów z woleja huknął Savicević. Kilka metrów ponad bramką.

16
3
3
4
2
2'

Pierwsza akcja Wisły, będzie rzut rożny dla gości.

12
5
1
1
1
19:59

Ależ skoncentrowany jest Jakub Błaszczykowski. Żadnego uśmiechu, tylko robota. Już polosowane, za moment sędzia dmuchnie w gwizdek po raz pierwszy!

14
3
1
1
1
19:59

Marian Kelemen przemówił do kibiców. Mówił mądrze, ale zbyt krótko. Zresztą i tak jesteśmy już spóźnieni.

6
2
1
1
19:59

Przed meczem oficjalnie z Jagiellonią żegna się Marian Kelemen.