Mecz zostanie przedłużony o minimum 3 minuty.

I szybka kontra Zagłębia! W polu karnym Sirka ubiegł Plach, który piąstkował piłkę idącą na głowę Słoweńca.

8
2
2
89'

Powinno być 0:3! Badia wyszedł z piłką, podał ją Steczykowi, jednak ten zmarnował sytuację z 10 metrów!

6
2
3
3
88'

Tym razem rzut rożny dla Zagłębia. Starzyński wykonał stały fragment gry bardzo słabo i mogła z tego wyjść kontra Piasta. Szybko jednak piłkarze Zagłębia wrócili się do obrony.

4
1
2
3
87'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Mokwa strzelił niecelnie na bramkę rywala.

2
2
86'

Balić próbował podania piłki głową, pewnie złapał ją Plach.

5
2
84'
10
4
2
1
1
83'

Tym razem po rzucie rożnym wykonywanym przez Hateleya, najwyżej do piłki skoczyli gospodarze.

2
1
1
4
83'

W pole karne dośrodkowywał Mokwa, piłkę na rzut rożny wybił Damian Oko.

1
1
1
1
1
82'

Jorge Felix poślizgnął się podczas wyprowadzania kontrataku. Stracona szansa gości.

2
1
1
82'

Sirk stracił piłkę na polu karnym rywala na rzecz Kirkeskova.

2
1
1
80'

Ponad bramką przymierzył Sokołowski.

4
2
1
80'

Od razu indywidualna akcja Steczyka, któremu zabrakło jednak zdecydowania pod polem karnym rywala.

4
2
79'

Zagłębie dominuje na boisku, nie daje rywalowi dojść do piłki, jednak nic z tego nie wynika.

2
2
2
3
1
77'

Szansa Zagłębia! Po akcji Czerwińskiego, zza pola karnego strzelał Poręba. Trafił jednak prosto w Placha.

2
1
2
2
76'

Gramy dalej.

2
1
1
75'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

1
1
1
75'

Na spalonym Piotr Parzyszek.

2
1
1
1
75'

Na boisku leżał Kirkeskov po ostrym wejściu Czerwińskiego. Duńczyk pozbierał się jednak i może kontynuować grę.

2
1
1
2
73'
73'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Poręby. Od bramki Piast.

5
1
1
1
72'

Zagłębie nie ustępuje. Ciągłe ataki lubinian.

1
3
2
1
4
70'

Przez ponad 2 minuty lubinianie zamknęli gości w hokejowym zamku, jednak nie oddali nawet strzału.

2
3
1
5
68'

Po akcji Zagłebia na strzał zdecydował się Poręba, jednak nie trafił w bramkę.

2
2
2
66'

Indywidualna akcja Czerwińskiego, który nie zauważył Bohara w polu karnym i zdecydował się na strzał. Decyzja okazała się błędna, bo strzał wyraźnie mu nie wyszedł.

1
1
1
2
2
64'

Ale szansa Piasta! Felix podawał piłkę do Holubka, ten jednak nie zdołał strzelić czysto! To mógł być koniec meczu!

3
1
1
2
1
61'
3
1
2
1
1
61'
60'

Zatrzymana szybka akcja Felixa. Sędzia oszczędził Tosika.

1
1
58'

Starzyński wrzucał piłkę z rzutu wolnego. Na strzał z powietrza z pierwszej piłki zdecydował się Guldan, jednak nie trafił w światło bramki.

1
3
1
2
2
56'

Piast zdaje się kontrolować sytuację na boisku.

5
2
4
5
52'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Tom Hateley.

Drugi gol Piasta z rzutu rożnego! Hateley dorzucił piłkę w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Parzyszek. Piłka po rękach Forenca wpadła do bramki!

19
13
1
2
8
51'

Ale błąd Guldana! Dotknął piłkę po dośrodkowaniu rywala i był bliski strzelenia gola samobójczego. Piłka dotknęła poprzeczki!