PKO Ekstraklasa: 7. kolejka
30 sie 2019 20:30
90+2'

Niemrawe ataki kielczan, bez wiary w powodzenie. W Koronie widać, że potrzebny jest wstrząs.

13
8
5
3
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
1
4
3
3
86'

Niewiele dzieje się na boisku. Takie dogotowywanie makaronu. Może jednak coś się jeszcze wydarzy.

3
8
4
1
2
83'

A goście konsekwentnie swoje. Pospisil uderzył z dystansu, tuż ponad bramką.

14
4
4
82'

Lioi zaskoczony decyzją sędziego. Chwilę później w polu karnym został sfaulowany Papadopulos. Mamy kontrowersję, a Gino Lettieri na pewno plakatu z panem sędzią w pokoju sobie nie powiesi.

5
7
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Lioi.

Korona Kielce
7
2
2
1
80'

Sokół chciał wyprowadzić kontrę. Tak wprowadzał piłkę, że omal nie trafił w uciekającego Szymona Marciniaka.

4
9
3
2
1
78'

Płaski strzał z pola karnego oddał Klimala. Uderzenie z ok. 8 metrów o pół metra minęło słupek.

2
1
6
2
1
74'

Nic nie są w stanie zdziałać kielczanie. Jagiellonia na nic nie pozwala gospodarzom.

17
5
3
1
72'

Problemy ma Martin Kostal, będzie potrzebna zmiana.

1
8
8
69'

Kibice Korony skandują nazwisko Leszka Ojrzyńskiego. A na boisku Jagiellonia dąży do zdobycia trzeciej bramki.

15
1
2
1
67'

Ależ OCZY w kierunku sędziego zrobił Ivan Marquez. O północy w szemranym miejscu Szymon Marciniak może by się przestraszył. Ale przy transmisji na żywo? Wśród kibiców? Panie obrońco!

9
6
4
1
65'

Kielczanie jeszcze starają się coś zmienić w meczu. Jednak więcej tutaj przypadku niż schematu i wiary w powodzenie. Tutaj coś raczej wpadnie do drugiej bramki.

2
64'

"Auf Wiedersehen, auf Wiedersehen Gino, Gino auf Wiedersehen" - śpiewają kibice Korony.

2
62'

Nie chcemy być złymi prorokami, ale lampka o nazwie Fortuna I lidze w Kielcach zaczyna migać. Jeszcze sporo czasu do końca sezonu, ale widać, że "coś się dzieje".

9
5
4
3
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Radin.

6
1
1
1
1
58'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Guilherme Sitya. O Jesus! Siódmy gol w sezonie Hiszpana. Gino Lettieriemu opadła szczęka. Z lewej strony zagrywał Guilherme, Imaz zwiódł obrońcę i uderzył. Piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. 0:2!

Jagiellonia Białystok
63
21
7
3
5
56'
56'

Po dograniu z rogu z sześciu metrów głową ponad bramką uderzył Michal Papadopulos.

3
2
1
2
3
55'

Coraz groźniejsza jest Korona. W polu karnym znalazł się z piłką Cebula, Arsenić był jednak czujny.

6
5
1
1
2
53'

Gardawski przedostał się z piłką w pole karne, jednak bez większej wiary w powodzenie. Dodatkowo defensor zagrał ręką i sędzia przerwał grę.

5
2
2
1
1
51'

Korona atakuje, jednak swobodnie może wymieniać podania jedynie w okolicach środka pola. Jagiellonia gospodarzom nie pozwala na zbyt wiele.

3
2
1
2
48'

Strzał z dystansu oddał Pućko, piłkę trącił jeszcze głową Papadopulos. Futbolówka minęła bramkę gości.