PKO Ekstraklasa: 7. kolejka
01 wrz 2019 20:00
90+3'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Daleki wrzut z aut, Petrasek uderzył głową i przelobował Majeckiego. 3:1!

Raków Częstochowa
58
32
17
19
43
90+1'

Strzał Luquinhasa, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Gliwę.

9
5
3
9
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

9
9
6
2
5
89'

Aktywny jest Carlitos, Hiszpan chce zdobyć gola i przypomnieć się kibicom.

25
11
5
3
5
86'

Indywidualna akcja Carlitosa, piłka po uderzeniu o metr minęła bramkę Gliwy!

18
10
8
14
8
83'

Majecki pozbierał się z murawy. Zmiana nie będzie potrzebna.

25
13
5
4
5
82'

W zderzeniu z Petraskiem ucierpiał Majecki, który spadł na murawę z metra.

6
5
10
15
15
81'

Legia oddała inicjatywę Rakowowi. Goście starają się wysoko atakować gospodarzy, co przynosi efekt.

7
8
2
7
8
78'

Luquinhas uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy ponad bramką wyszła na rzut rożny.

11
8
7
8
6
75'

Po zagraniu obrońcy Majeckiemu uciekła piłka. Bramkarz zdołał ją wybić w pole tuż sprzed linii bramkowej!

11
8
8
5
10
75'

Raków. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

74'

W pole karne dogrywał Vesović, piłka wpadła w ręce Gliwy.

7
4
3
4
8
72'

Płaski strzał z dystansu Brown Forbesa, piłka przeleciała metr obok słupka.

9
5
10
6
8
71'
69'

Mocny strzał Vesovicia trafił w ofiarnie interweniującego zawodnika Rakowa.

11
8
4
6
4
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

18
9
5
8
16
65'

16
64'
52
24
14
9
14
63'

Rzut rożny dla Rakowa, ale zabrakło strzału. Legia wyprowadziła kontrę, Niezgoda nie doszedł do zagrania Cafu.

2
60'

Niezgoda wpadł z piłką w pole karne, strzał napastnika nogą odbił Gliwa!

13
12
6
5
5
59'

Legia Warszawa. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Cafu.

10
5
2
1
6
59'

Nie ma gola, sędzia anulował trafienie. Wciąż 3:0.

22
13
4
10
14
58'

Sędzia jeszcze sprawdza czy Brown Forbes nie złamał przepisów. Będzie gol czy nie?

12
5
5
3
11
57'

Raków złapał tlen. Szybka akcja gości. Brown Forbes zagrał Nouviera, którego strzał zablokował obrońca. Do piłki doszedł Kun i wślizgiem umieścił w bramce.

19
8
6
8
24
56'

Dogrywał z rogu Gwilia, strzał Wieteski był niecelny.

2
2
2
2
5
55'

Legia wciąż w natarciu. Z okolic narożnika pola bramkowego uderzał Gwilia, Gliwa końcami palców odbił piłkę.

4
1
2
3
2
52'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Pewny strzał Niezgody, Gliwa rzucił się w przeciwny róg. 3:0! Co na to Kulenović?

116
59
8
16
24
50'

Rzut karny dla Legii! W polu karnym podcięty został Luquinhas.

24
13
2
10
10
48'

Z pola karnego uderzył Nagy, Gliwa zachował czujność i pewnie złapał piłkę.

3
1
2
5
48'

Legia stara się utrzymać piłkę na połowie Rakowa. Częstochowianie mają inne plany.

5
2
2
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

10
1
3
1
46'

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Bryan Nouvier.

19:23

5
3
3
45'

Sędzia doliczył mminutę.

6
5
4
4
3
45'

W końcu Raków. Piłka w polu karnym trafiła pod nogi Kuna, płaski strzał zdobył odbić stopą Majecki!

10
3
4
2
5
43'

Gwilia szukał w polu karnym Niezgody, Gruzin jednak zbyt mocno dogrywał piłkę.

5
6
1
5
4
40'

Po roszadzie ożywił się Raków, jednak Legia cały czas kontroluje to, co dzieje się na boisku.

12
6
3
2
1
37'

Z dystansu mocno uderzył Bartl, Majecki zachował czujnośc w bramce i sparował piłkę do boku.

8
5
4
3
5
35'

Rzut rożny dla Rakowa, ale sędzia odgwizdał faul w ataku. Piłka dla Legii.

11
5
2
1
5
33'

Raków. Schodzi: Jakub Apolinarski. Wchodzi: Daniel Bartl.

31'

Z pola karnego uderzał Nagy, piłka odbila się od słupka i wróciła na boisko!

11
5
2
5
7
29'

Dośrodkował Petr Schwarz, Majecki bez większych problemów złapał piłkę.

7
4
4
2
7
27'

Legia szuka trzeciego gola, goście wciąż bezradni w ofensywie. Majecki może rozwiązywać krzyżówki z rebusem.

3
23'

Atak pozycyjny Legii, gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Piłkarze Rakowa nie potrafią im zagrozić.

14
7
6
5
7
19'

Cały czas więcej z gry ma Legia. Raków cały czas nie potrafi otrząsnąć się po szybkiej stracie goli.

14
6
6
7
7
16'

W końcu Gliwa mógł cieszyć się z dobrej interwencji. Bramkarz złapał piłkę, ochotę na zdobycie gola miał Jędrzejczyk.

25
14
9
9
7
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Szymonowicz.

16
7
7
8
13
10'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Michał Karbownik. Karbownik wszedł z piłką w pole karne, zostawił piłkę Niezgodzie, a ten technicznym strzałem pokonał Gliwę. 2:0!

109
50
18
23
38
8'

Raków po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Legii. Cały czas więcej z gry mają gospodarze.

22
10
8
11
15
5'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Marko Vesović. Świetny początek Legii! Dośrodkował Vesović, Apolinarski przyspał. Okazję wykorzystał Niezgoda, który głową z siedmiu metrów pokonał Gliwę. 1:0!

109
52
16
20
39
2'

Spokojne pierwsze minuty meczu. Dogranie do Niezgody, ale piłkę przejęli goście.

14
3
4
4
5
19:23

Przed meczem upamiętniono Kazimierza Deynę oraz ofiary II wojny światowej.