3
3
2
90+3'

Pirulo niecelnie zagrał z rzutu rożnego. Kibice Nafciarzy odetchnęli. Piłka w rękach Thomasa Daehne.

13
8
2
1
4
90+2'

I kontra ŁKS-u! Z prawej strony zagrywał Jan Grzesik, ale zagrał prosto do obrońcy Wisły.

5
2
4
3
4
90+1'

Dalekie zagranie z autu na lewe skrzydło. Tam Mateusz Szwoch nie wygrał walki z Łukaszem Piątkiem i stracił piłkę.

7
89'

Michał Kołba czujny! Dominik Furman zagrał do Ricardinho, ten uderzył głową, ale prosto w bramkarza ŁKS-u!

2
2
6
2
7
88'

Nafciarze będą mieć rzut wolny. Rafał Kujawa faulował Mateusza Szwocha.

6
4
1
2
87'

Jan Grzesik z daleka zagrywał w pole karne Wisły. Trafił, ale nie było tam żadnego z jego kolegów.

1
84'

Łukasz Sekulski tym razem odczytał zamiary Dominika Furmana i wybił jego dogranie z narożnika.

2
1
1
4
83'

Akcja płocczan na prawej stronie. Mateusz Szwoch próbował dośrodkować do Ricardinho, ale piłkę wybił na rzut rożny obrońca gości.

1
2
2
1
1
80'

Jan Grzesik nie dał się zaskoczyć. Obrońca ŁKS-u głową wybił dośrodkowanie Dominika Furmana.

4
2
1
1
6
79'

Kamil Juraszek zablokował dośrodkowanie Mateusza Szwocha z lewej strony. Wisła będzie miała kolejny rzut rożny.

1
1
1
1
8
76'
75'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili.

Wisła znowu na prowadzeniu po rozegraniu z rzutu rożnego. Dośrodkowanie Dominika Furmana wybite poza pole karne i zaczął się ostrzał bramki ŁKS-u. Najpierw uderzył Damian Rasak, strzał został zablokowany, ale po chwili piłka wróciła do Merebaszwiliego. Gruzin już precyzyjnie strzelił z dystansu i 2:1 dla płocczan.

36
19
13
9
11
72'

Suad Sahiti z pierwszym kontaktem w tym meczu. Jego dośrodkowanie zablokował na prawej stronie Kamil Rozmus.

6
1
7
1
3
70'
70'

5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński za faul na Ricardinho.

2
1
5
1
4
69'

Łodzianie wywalczyli rzut rożny po błędzie Giorgi Merebaszwiliego.

5
1
2
1
1
67'

ŁKS Łódź. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Pirulo.

1
1
5
1
2
67'

ŁKS w natarciu. Lewą nogą uderzył Patryk Bryła, ale niecelnie.

5
2
3
3
1
67'

Dobra interwencja Cezarego Stefańczyka. Doświadczony obrońca uprzedził na prawej stronie Łukasza Sekulskiego i wybił piłkę.

1
4
1
64'

Ricardinho znowu chciał czarować na prawej stronie. Tym razem nie dał się oszukać Kamil Rozmus i nie pozwolił Brazylijczykowi celnie dośrodkować.

1
3
3
1
1
63'

Celne dośrodkowanie Daniego Ramireza. Głową uderzył Łukasz Sekulski, ale piłka przeleciała nad bramką.

3
2
1
62'

Łodzianie chcieli dośrodkować z prawej strony. Akcję zepsuł Jan Grzesik, który dał się złapać na spalonym.

1
59'

I kolejna przerwa na uzupełnianie płynów.

2
2
2
57'

Dług drybling Ricardinho. Brzylijczyk próbował dośrodkować, ale wślizgiem zaskoczył go Jan Sobociński.

2
3
56'

Nafciarzom znudziło się oglądać poczynania z piłką rywali. Zaczęli coraz mocniej naciskać, ale bez skutku.

1
4
3
1
1
52'

Łodzianie mają teraz więcej z gry. Zawodnicy Kazimierza Moskala rozgrywają piłkę, ale są daleko od pola karna Nafciarzy.

3
1
5
1
1
50'

Mateusz Szwoch dośrodkowywał z lewej strony. Grzegorz Kuświk czekał obok bliskiego słupka, ale był naciskany przez obrońcę i nie zdążył oddać dobrego strzału.

1
1
6
2
1
48'

ŁKS szybko wybił piłkę poza pole karne po centrze z rzutu rożnego. Piłka szybko wróciła na "szesnatkę" gości, ale Jarosław Fojut niecelnie zagrywał na drugą strone i aut bramkowy.

3
2
46'

Kolejne niezłe dośrodkowanie Dominika Furmana. Do strzału głową szykował się Alan Uryga, ale uprzedził go rywal. Będzie rzut rożny.

1
5
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce goście z Łodzi.

4
5
6
1
3
komentarz

Jak się uczyć, to od najlepszych. Czy dziś ktoś w Płocku pójdzie śladem Roberta Lewandowskiego i ustrzeli hat-tricka?

2
2
4
1
1
45+2'

Ricardinho ma polot. Brazylijczyk chciał przerzucił piłkę nad rywalem. Nie udało mu się go minąć, ale chociaż wywalczył rzut rożny.

3
5
2
45+1'

2
45'

Płocczanie odliczają do przerwy. Od kilkudziesięciu sekund wyczekują rywali na własnej połowie.

1
2
4
1
2
42'

Dominik Furman jest dziś w gazie. Pomocnik po asyście, teraz mógłby mieć bramkę! Piłka po jego bezpośrednim strzale z rzutu wolnego trafiła w słupek.

3
6
7
1
41'

Dominik Furman zastawił się z piłką przed polem karnym rywali. Błąd popełnił Ricardo Guima i płocczanie będą mieć rzut wolny.

1
2
3
1
5
40'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak.

Wisła Płock
7
3
3
2
39'

Krzysztof Jakubik konsultował się z arbitrami VAR. Nie ma rzutu karnego dla Wisły.

2
5
4
1
7
37'

To chyba było zagranie "w ciemno" w wykonaniu Dominika Furmana. Pomocnik Wisły umiejętnie wypuścił Grzegorza Kuświka w pole karne. Tam napastnik przewrócił się po kontakcie z Kamilem Juraszkiem. Sędzia nakazał grać dalej.

1
5
1
36'

Dani Ramirez podbił sobie statystykę. Anemiczny strzał Hiszpana na bramkę Wisły. No takim uderzeniem nie da się zaskoczyć Thomasa Daehne.

4
2
7
4
2
35'

Kolejna akcja łodzian, polują na kolejnego gola. Tym razem nieudane dośrodkowanie z prawej strony, ale piłkarze Kazimierza Moskala dalej przy piłce.

4
2
3
2
2
33'

Niezła akcja ŁKS-u przed polem karnym Wisły. Goście składnie rozgrywali piłkę, dopóki piłki nie przejął Kamil Rozmus. Obrońca dośrodkował wprost w ręce Thomas Daehne.

2
1
6
1
2
32'

Kolejny poważny błąd Thomas Daehne. Bramkarz Wisły podał wprost do Patryka Bryły, ale jego strzał odbił się rykoszetem od jednego z rywali.

2
6
30'

Prosta strata Cezarego Stefańczyka i piłkę przejął Patryk Bryła. Pomocnik chciał od razu zagrać do Łukasza Sekulskiego, ale nie podał dokładnie.

1
5
2
1
28'

Mamy krótką przerwę na uzupełnianie płynów. Pogoda nie rozpieszcza piłkarzy w Płocku. Jest gorąco.

3
4
4
28'

Gooooool... A jednak nie. Grzegorz Kuświk skierował piłkę do bramki, ale chwilę wcześniej faulował Jana Sobocińskiego. Nie ma gola na 2:1.

6
5
4
2
8
26'

Piłka nie posłuchała się Mateuszowi Szwochowi. Polak chyba zapatrzył się na Merebaszwiliego, ale jego drybling był daleki od popisu Gruzina. Były gracz Arki chciał zwieść rywala, ale nie zdążył za piłką i przejął rywal.

1
4
2
23'

Giorgi Merebaszwili długo wiózł na lewej stronie Jana Grzesika. Gruzin dryblował, dryblował, wszedł w pole karne i szykował się do strzału. Merebaszwili chyba nie zjadł dziś śniadania, bo jego strzal ledwo co dotoczył się do Michała Kołby.

1
4
4
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Juraszek za faul na Kuświku.

3
1
6
2
1
18'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Patryk Bryła zaimponował kibicom. Pomocnik ŁKS-u uderzył z kilkunastu metrów zewnętrzną częścią stopy. Z tym strzałem nie poradził sobie Thomas Daehne, który wypluł piłkę wprost pod nogi Sekulskiego. Napastnik zrobił, co do niego należało i mamy remis.

19
10
5
9
22
15'

Łodzianie doczekali się swojej chwili. Łukasz Sekulski odebrał piłkę Damianowi Rasakowi i dograł na lewą stronę do Daniego Ramireza. Hiszpan uderzył z ostrego kąta, ale dobrze obronił Thomas Daehne. Jeszcze dobitka, ale płocczanie dalej z czystym kontem.

3
1
8
4
3
12'

Krzyczy tam, dyryguje ciągle na linii trener Nafciarzy, Radosław Sobolewski. A piłkarze się słuchają, goście na razie odcięci od gry.

1
4
1
2
11'

Dominik Furman dośrodkował w pole karne. Wyskoczył Jarosław Fojut, ale jego strzał nie postraszył Michała Kołby.

5
2
3
1
10'

Dominik Furman wywalczył dla Wisły rzut wolny przed polem karnym ŁKS-u.

3
3
3
8'

I odpowiedź ŁKS-u. Ale taka niezbyt groźna, goście nie chcą się narzucać. Dani Ramirez dośrodkował z lewej strony, ale najwyżej do piłki wyskoczył Jarosław Fojut.

3
4
1
6'

Wisła dostała wiatru w żagle. Dominik Furman uwolnił Ricardinho, który uciekł zawodnikom ŁKS-u. Brazylijczyk oddał strzał z dystansu, ale daleko od bramki.

5
1
3
1
5'

Nieudana walka o piłkę w powietrzu na środku boiska. Fauowany Damian Rasak.

3
1
1
1
3'

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk.

Pierwszy stały fragment gry dla płocczan i już bramka! Bardzo dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Dominik Furman, głową uderzył Damian Michalski, ale jego strzał obronił Michał Kołba. Z kilku metrów skutecznie dobił Kuświk i mamy 1:0.

26
15
6
1
5
2'

Pierwszy atak Nafciarzy. Dośrodkowanie Giorgiego Merebaszwiliego z lewej strony zablokowane przez obrońcę gości. Będzie rzut rożny.