Strzał rozpaczy oddał Hanca, kilka metrów ponad bramką Majeckiego.

2
7
2
90+3'

Legia oddaliła grę od własnej bramki, goście sprytnie kradną kolejne sekundy z doliczonego czasu.

13
7
1
6
10
90+1'

W końcowych minutach Cracovia w końcu chyba zaryzykuje i pod bramką Legii spodziewamy się kilku spięć.

10
11
6
6
13
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
5
3
3
7
88'

Wciąż trwa przerwa w grze. Dytiatjew jest opatrywany w polu karnym.

8
5
6
7
11
86'

Dytiatjew i Wieteska zderzyli się głowami w polu karnym. Bardziej ucierpiał zawodnik Cracovii.

8
9
5
4
5
86'

Legia cały czas w okolicach bramki Cracovii. Gospodarze nie potrafią przejąć piłki.

14
8
2
4
4
84'

Po rzucie rożnym piłka wybita przed pole karne, doszedł do niej Martins, ale z woleja uderzył ponad poprzeczką.

3
2
3
3
6
82'

Coraz mniej czasu ma Cracovia na doprowadzenie do remisu. Legia cały czas oddala grę od własnego pola karnego.

12
5
2
3
7
80'

Słownie, już po raz ostatni, napomniany został Siplak. Kolejny faul i sędzia pokaże mu kartonik.

7
3
2
3
1
79'

Z rogu dośrodkował Gwilia, sędzia zatrzymał grę dopatrując się faulu w ataku.

5
3
1
3
3
79'
3
2
8
2
4
75'

Z woleja z ostrego kąta uderzał Lopes, źle trafił w piłkę. Od bramki Legia.

8
5
4
5
4
75'

Ładna akcja Pasów, piłka trafiła do Wdowiaka, który strzelił mocno z ostrego kąta. Majecki na rzut rożny!

7
2
1
3
2
74'

Optyczna przewaga Cracovii, gospodarze po kontaktowym trafieniu nie potrafią oddać strzału na bramkę Majeckiego.

8
5
3
5
3
71'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Filip Piszczek.

7
2
5
3
2
71'

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Jose Kante.

7
4
3
5
5
69'

Strata gola obudziła Legię, która cofnęła się i chciała dograć mecz. Teraz Wojskowi muszą oddalać zagrożenie od własnego pola karnego.

6
4
3
5
7
66'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Milan Dimun. Ładne rozegranie piłki w polu karnym, Dimun do Wdowiaka, a ten płasko obok bramkarza. Już tylko 1:2!

49
24
7
18
26
65'

Hanca dogrywał z rzutu wolnego, wprost w ręce dobrze ustawionego Majeckiego.

7
4
3
3
3
62'

W końcu coś zrobili w ofensywie gospodarzy. Sprzed pola karnego mocno uderzył Wdowiak, kilka metrów ponad bramką.

2
59'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, żaden z graczy wicemistrzów Polski nie zdołał oddać strzału.

4
5
3
5
5
57'

Legia wciąż na niezbyt wiele pozwala Cracovii. Goście panują na boisku, szukają trzeciej bramki.

11
4
4
2
3
54'

Kolejne uderzenie Legii. Do piłki przed polem karnym dopadł Gwilia, strzał poszybował wysoko ponad bramką Peskovicia.

6
2
4
4
5
52'

Dośrodkował Vesović, głową uderzył Niezgoda. Kilka metrów obok słupka.

7
3
6
6
4
Cracovia jest w stanie odmienić losy meczu?
5
3
3
4
4
49'

Hanca dobrze dogrywał z rzutu rożnego, ale nikt nie wbił piłki do bramki z pięciu metrów.

4
5
3
4
3
47'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Luquinhas. Luquinhas dwukrotnie zablokował wybijających piłkę graczy Cracovii. Przy drugiej sytuacji futbolówka trafiła do Gwilii, który znalazł się sam na sam z Peskoviciem i pokonał bramkarza. Słowak powinien zrobić jednak więcej. 0:2!

42
26
8
9
20
46'

Wracamy do meczu!

4
9
5
4
4
46'
17:15

5
3
4
3
4
45+5'

Głową uderzał z ok. 10 metrów Ołeksij Dytiatjew, tuż obok słupka bramki Legii!

13
7
8
7
5
45+4'

Rapa rozegrał piłkę w polu karnym, strzał z siedmiu metrów wślizgiem zablokował Jędrzejczyk!

11
8
9
5
3
45+2'

Gra toczy się w środku pola. Cracovia nie potrafi zagrozić bramce Legii.

9
7
5
4
6
45'

Sędzia doliczył 6 minut. Były przerwy, ale aż tyle? Na kolację nie zdążymy.

6
6
11
4
5
43'

Z ok. 19 metrów uderzył  Gwilia, piłka o centymetry minęła bramkę Cracovii.

10
8
5
8
4
41'

Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybili obrońcy.

3
4
4
4
5
38'

Po objęciu prowadzenia Legia nie pozwala Cracovii na zbyt wiele. Goście kontrolują przebieg gry.

17
10
8
5
10
35'

Czekamy na wznowienie gry od środka. W Krakowie ludność pali liście, nad stadionem pojawił się dym. A może to już smog? A nie w Krakowie jest smok, wawelski.

13
16
8
15
13
33'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Precyzyjny strzał w prawą stronę, Pesković wyczuł intencje Jarosława, ale nie był w stanie odbić piłki. W sektorze Legii fani po cichu nucą: J A R O S Ł A W!

74
45
15
21
46
32'

Żółtą kartkę otrzymał David Jablonsky. "Wejście" na murawę niczym na wesele o 5 rano miał obrońca Cracovii.

21
14
8
12
11
32'

Strzał Antolicia odbił przed siebie Pesković, do piłki biegł Niezgoda, którego złapał za koszulkę Jablonsky. Rzut karny dla Legii!

21
12
10
9
16
31'
30'

Pytanie z ławki: Możesz grać? Odpowiedź: Owszem, nie.

12
8
6
7
8
30'

Dwa kwadranse i dwie kontuzje. Ładny niedzielny wieczór dla piłkarzy okazuje się niezbyt przyjemny.

4
5
4
8
9
29'

Kolejna przerwa w grze. Nogę w kolanie skręcił Datković.

4
26'

Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, Wieteska nie był w stanie dobrze uderzyć piłki głową.

4
4
4
3
6
25'

Legia Warszawa. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Domagoj Antolić.

3
5
7
4
5
23'

Cafu znowu leży na murawie. Będzie potrzebna zmiana.

9
8
5
9
7
20'

Kontra Pasów, Cafu wślizgiem zablokował Wdowiaka i sam ucierpiał. Przerwa w grze.

13
9
6
7
8
18'

Szybko! Zdjęcie! Po raz pierwszy zobaczyliśmy uśmiech na twarzy sędziego Frankowskiego! Po ośmiu latach na boiskach ligowych!

6
13
3
2
3
18'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii, gospodarze na to pozwalają i szukają szans na kontrę.

7
4
3
3
3
15'

Martins zagrywał w pole karne, do piłki starał się dojść Nagy, futbolówkę złapał Pesković.

8
4
5
6
5
15'

Kwadrans za nami. Bez goli i co zaskakujące bez kartek. Ławki rezerwowych również w komplecie, nikt na trybuny nie wyleciał.

4
5
5
5
7
12'

Gwilia dogrywał z rogu, piłka została wybita przed pole karne. Tam dopadł do niej Nagy, ale uderzył daleko od celu.

7
7
5
4
4
10'

Ataki Legii trochę ustały, mecz się uspokoił, gra przeniosła się do środka pola.

9
8
5
6
10
8'

Cały czas Legia szuka gola, Cracovia póki co sporadycznie pod bramką gości.

11
9
6
6
7
5'

Krzyczą do siebie przez pół boiska Frankowski (sędzia) i Jędrzejczyk (piłkarz). Arbiter nie pozwala kapitanowi Legii na gestykulację.