5
5
87'
86'

Srdjan Spiridonović strzelił niecelnie po podaniu Adama Frączczaka. Trochę na zbyt dużo pozwala Cracovia dziesięciu przeciwnikom.

8
5
4
4
5
85'

Nie zawiedli tym razem gospodarze.

2
2
1
2
1
83'

Dante Stipica wybiegł odważnie na skraj pola karnego i właśnie tam zabrał piłkę gospodarzom.

7
5
1
1
2
80'

Akcja indywidualna Srdjana Spiridonovicia. Austriak wypracował sobie miejsce między biernymi podopiecznymi Michała Probierza i oddał strzał. Futbolówka przeturlała się nieznacznie obok słupka w bramce Michala Peskovicia.

4
5
4
6
2
78'

Pogoń jeszcze na połowie przeciwnika, nawet jeżeli trudno myśleć o odrobieniu strat w osłabieniu. Zablokowane uderzenie Damiana Dąbrowskiego z dystansu i po nim jedynie rzut rożny dla granatowo-bordowych.

8
3
1
2
2
76'
3
2
2
2
2
76'

Rafael Lopes w tym spotkaniu wykonał dośrodkowanie przed golem, a także sam skierował piłkę do bramki.

4
1
1
2
2
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Bartkowski. Piłkarz Pogoni Szczecin już w szatni. Kolejne napomnienie za zbyt wysokie podniesienie nogi i kopnięcie w głowę Cornela Rapy.

Pogoń Szczecin
9
6
4
2
9
71'

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Filip Piszczek.

Cracovia już bardzo blisko zwycięstwa! 2:0 i piłkarze oraz kibice gospodarzy są zachwyceni. Ładna wymiana podań Rafaela Lopesa i Filipa Piszczka zakończona potężnym uderzeniem do sieci. Dante Stipica wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem. Wcześniej jego "nieprzytomni" kompani z pola oddali futbolówkę Pasom na własnej połowie.

32
23
5
5
16
70'

Jak nie napastnik, to obrońca, ale swoje trzeba zrobić.

4
3
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek za faul na Zvonimirze Kozulju.

9
4
1
1
2
66'

Mało cenzuralny okrzyk Michala Peskovicia, któremu wyraźnie nie spodobało się kolejne uderzenie zawodnika Pogoni Szczecin. Zvonimir Kozulj poczęstował bramkarza Cracovii płaskim strzałem z ostrego kąta.

5
3
2
2
64'

Na razie jedna szansa na wyrównanie, chociaż nie stuprocentowa. Zablokowany w polu karnym został w momencie strzału Adam Buksa.

6
3
2
5
6
60'

Cornel Rapa rozpoczął strzelanie w Krakowie! Postawił Pogoń Szczecin pod ścianą.

5
3
3
58'

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Filip Piszczek.

Cracovia na prowadzeniu! Cornel Rapa strzelił gola swojemu poprzedniemu klubowi. Rumun wbiegł w pole karne przeciwnika, zaskoczył tam gości i główkował na 1:0 po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Rafaela Lopesa. Lepsza gra gospodarzy na początku drugiej połowy udokumentowana pozytywnym wynikiem.

36
21
9
16
35
57'

Zvonimir Kozulj główkował z kilku metrów ponad bramką Michala Peskovicia. Nawet gdyby trafił nie byłoby gola z powodu spalonego.

4
3
1
5
4
55'

Zvonimir Kozulj przerwał atak Cracovii na skrzydle. Pogoń Szczecin ma problem z odpowiedzeniem czymś interesującym gospodarzom. Był jeden rajd Santeriego Hostikki, ale bez uderzenia.

3
3
2
6
3
52'

Pomruk niezadowolenia na trybunach. Piłka odbita rykoszetem po strzale Filipa Piszczka ominęła nieznacznie bramkę strzeżoną przez Dantego Stipicę.

12
9
3
4
6
52'

4
4
1
50'

Santeri Hostikka ruszył na lewym skrzydle. Płaskie dośrodkowanie Fina ugrzęzło między zawodnikami Cracovii, a w założeniu miało dotrzeć do Adama Buksy.