1
1
5
87'

Marko Vejinović domagał się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

14
8
3
3
19
87'

Wrocławianie dobrze oddalają grę od własnej bramki.

17
4
1
1
6
87'
84'
83'

Israel Puerto znów potrzebuje pomocy medycznej. Tym razem będzie już zmiana.

3
2
5
5
81'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Marko Vejinović zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki. Mamy gola dla Arki!

41
25
6
14
38
80'

Nie będzie zmiany decyzji. Rzut karny dla Arki.

20
12
2
10
20
79'

Jeszcze trwa chyba analiza VAR.

12
6
4
5
12
78'

Rzut karny dla Arki Gdynia po zagraniu piłki ręką Płachety!

18
11
6
4
18
77'

Israel Puerto jednak wrócił na boisko.

3
2
2
1
2
76'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Israel Puerto. Do wejścia na boisko już szykuje się Mariusz Pawelec.

1
1
2
2
1
74'
komentarz

2
1
1
1
1
72'

Zagranie wzdłuż bramki bramki Śląska. Jakub Wawszczyk nie zdążył jednak zamknąć akcji.

4
5
2
1
4
68'

W polu karnym do strzału doszedł Nando Garcia Puchades. Oddał uderzenie głową, ale znakomicie obronił Matus Putnocky.

2
7
3
1
2
66'
62'

Dobrze w defensywie spisał się Israel Puerto. We własnym polu karnym świetnie wybił wślizgiem piłkę.

10
3
2
1
1
58'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Robert Pich. 2:0 dla Śląska Wrocław. Znów błąd w defensywie Arki - tym razem żle zagrywał Marko Vejinović. Piłkę przejął Robert Pich, dograł w pole karne do Erika Exposito. Ten poradził sobie z obrońcą i skierował piłkę do bramki.

69
33
4
7
12
57'

Śląsk wyprowadził szybką akcję. Michał Chrapek zbyt długo zwlekał z podaniem i ostatecznie stracił piłkę.

2
54'

Śląsk oddał inicjatywę Arce. Wrocławianie bronią się na własnej połowie.

7
4
2
1
4
53'

Z rzutu wolnego strzelał Dawit Schirtladze. Piłka przeleciała wysoko nad bramką WKS-u.

9
8
8
52'

Będzie rzut wolny dla Arki. Do bramki Śląska około 18 metrów.

9
4
1
3
10
50'

Arka Gdynia od początku drugiej połowy stara się prowadzić grę i rozgrywać piłkę na połowie Śląska.

3
3
1
1
4
47'

Zanosiło się na groźną akcję Arki. Zabrakło jednak gdynianom dokładnego rozegrania w polu karnym Śląska.

4
5
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

7
6
2
1
3
43'

W polu karnym Śląska niecelnie strzelał Nando Garcia Puchades.

13
6
2
10
43'

Gra znów przeniosła się w okolice pola karnego Śląska Wrocław.

7
2
2
1
9
40'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Przemysław Płacheta. Dobrze jednak obronił Pavels Steinbors.

17
5
3
2
36'

Znów groźnie w polu karnym Śląska. Tym razem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

8
4
3
2
9
14:44

Arbiter ukarał kartką po jednym zawodniku ze Śląska i Arki.

3
2
11
33'

Żółtą kartkę otrzymał Dawit Schirtladze.

9
7
1
7
33'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Golla.

8
4
1
3
13
32'

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska i sprzeczka pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

2
4
5
3
7
30'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po niepewnej interwencji Matusa Putnocky'ego. Wyratowali się jednak wrocławianie.

2
28'

Arka nieco śmielej ruszyła do ofensywy, ale i tak daleko ma jeszcze do bramki Śląska.

2
5
2
24'

Wrocławianie mają pod kontrolą to spotkanie. Arka nie ptrafiła wyprowadzić groźnego ataku.

10
6
3
6
21'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Robert Pich strzelał z ostrego kąta, a Pavels Steinbors obronił.

4
4
1
4
20'

Arka rozgrywa piłkę na własnej połowie. Śląsk stara się grac wysokim pressingiem.

6
1
2
1
2
18'

Kolejne uderzenie na bramkę Arki. Tym razem strzelał Dino Stiglec, a zablokował go Damian Zbozień.

5
3
3
15'

Tym razem w polu karnym Arki zablokowany został Michał Chrapek.

4
3
1
6
13'

Dino Stiglec szukał dośrodkowania w pole karne Arki. Piłka podbita przez jednego z obrońców gdynian znalazła się w rękach Pavelsa Steinborsa.

3
1
1
1
10'

Przemysław Płacheta wpadł w pole karne Arki, oddał strzał z ostrego kąta, ale to uderzenie obronił Pavels Steinbors.

11
4
1
1
8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę wrzucał Krzysztof Mączyński, na długim słupku czekał na nią Dino Stiglec. Obrońca WKS-u oddał strzał, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

5
5
2
1
8'

Wrocławianie prowadzą grę i szukają miejsca na połowie Arki. Gdynianie na razie skupieni na defensywie.

12
8
2
1
1
5'

Śląsk Wrocław widać jest bardzo zmotywowany. Gospodarze od początku śmiało atakują. Gra toczy się na połowie Arki.

20
9
1
1
1
2'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Asystował mu Jakub Łabojko. Znakomity początek meczu w wykonaniu Śląska. Pavels Steinbors podawał piłkę do Nalepy, ten się poślizgnął. Piłkę przejął jeden z zawodników WKS-u, dograł do Michała Chrapka. Ten oddał strzał na bramkę, a po rykoszecie piłka wpadła do bramki. 1:0 dla Śląska Wrocław.

57
31
8
8
19
1'

Śląsk rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

17
5
3
1
5
14:44

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

5
2
1
1
1
13:49

Zespół WKS-u po raz ostatni wygrał w 5. kolejce, kiedy to 17 sierpnia pokonał 2:1 Cracovię!