Jeszcze trwa analiza VAR, czy gol dla Górnika powinien zostać uznany.

3
4
8
87'

Piłka w bramce Piasta Gliwice po akcji Angulo - Bauza, ale sędzia odgwizdał spalonego!

14
4
2
9
23
83'

Wrzutka Rymaniaka, piłkę w polu karnym opanował Badia. Strzelał z ostrego kąta, a Górnika przed stratą gola uratował słupek!

8
6
2
4
5
83'

7
3
3
6
6
83'

8
7
12
5
4
81'

Efektowny, ładny, mocny strzał z dystansu oddał Tuszyński! Bardzo dobrze obronił Martin Chudy.

9
4
3
3
4
81'
78'

Teraz gliwiczanie częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Górnika.

5
4
2
7
13
75'
74'

Parzyszek zagrywał wzdłuż bramki, ale znów zabrakło uderzenia na bramkę.

6
72'

W polu karnym Piasta w dobrej okazji znalazł się Jimenez. Dobrą interwencją popisał się Frantisek Plach, który zatrzymał piłkarza Górnika.

5
3
4
4
4
69'

Angulo minął rywala, strzelał z ostrego kąta, ale pewnie piłkę złapał Frantisek Plach.

8
4
4
3
6
69'

Uderzenie na bramkę Górnika, ale to był strzał niecelny. Wynik wciąż bez zmian. Czekamy na porywające akcje.

6
4
2
2
1
67'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Wyrównane jest to spotkanie.

4
2
3
1
2
64'
3
2
4
5
3
63'

Janzda dogrywał w pole karne, ale akurat tam, gdzie nie było jego kolegów z zespołu. Zabrakło uderzenia na bramkę Piasta.

3
3
3
3
1
60'

Ładne podanie z głębi pola w pole karne Górnika. Piotr Parzyszek świetnie przyjął piłkę, oddał strzał, ale bramkarz obronił.

6
5
2
1
1
60'

Z dystansu minimalnie niecelny strzał oddał Jimenez.

9
3
1
2
3
58'

Górnik rozgrywa piłkę na połowie Piasta.

6
1
1
2
2
56'

Gol! Strzelił Szymon Matuszek. Asystował mu Erik Janza. Janza dośrodował z rzutu rożnego, a w polu karnym celny strzał głową oddał Matuszek. 1:1 w Zabrzu!

45
22
7
9
15
56'

Górnik ruszył do ataku.

8
4
1
2
1
51'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Przemysław Wiśniewski.

Zagranie ze skrzydła przed pole karne Górnika. Ładne uderzenie oddał Tomasz Jodłowiec. Piłkę odbił jeszcze Przemysław Wiśniewski i futbolówka wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Piast Gliwice.