25 lis 2019 18:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Ferraresso. Asystował mu Filip Piszczek.

2:0 dla Cracovii! Piszczek urwał się na skrzydle, wyprowadził szybką akcję Cracovii. Dograł przed pole karne do Diego Ferraresso, a ten przyjął piłkę i pewnie wykończył sytuację.

60
34
12
5
8
90+2'

Jeszcze stara się atakować KGHM Zagłębie Lubin. Cracovia dobrze jednak gra w defensywie.

8
3
3
2
3
90'

Doliczone trzy minuty.

6
6
2
3
2
90'
ZMIANA
88'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Cracovii.

3
4
4
5
5
86'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Rafael Lopes. Wchodzi: Filip Piszczek.

86'

Z ostrego kąta strzelał Mateusz WdowiakKonrad Forenc nie dał się zaskoczyć.

4
4
3
2
1
83'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Piłkę zgrywał Jakub Tosik, a ta przeleciała tuż obok bramki. Dobra okazja dla gości na doprowadzenie do remisu.

2
79'

W polu karnym Cracovii niecelnie strzelał Damjan Bohar.

11
8
4
2
76'
ZMIANA
4
3
1
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Jablonsky. Asystował mu Cornel Rapa.

Ładnie w pole karne gości dośrodkował Cornel Rapa, a tam piłkę do bramki skierował David Jablonsky. 1:0 prowadzi Cracovia!

55
33
10
8
15
74'

Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu. Obie drużyny szukają okazji na gola.

9
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
Tak
Nie
4
1
1
2
71'

Świetna okazja dla Cracovii, ale strzał w polu karnym został zablokony. Po chwili szybka akcja gości i zablokowane uderzenie Filipa Starzyńskiego.

4
3
4
1
69'

Przewrotką strzelał Rafael Lopes. Uderzenie jednak niecelne, ale strzał bardzo efektowny.

2
3
1
3
68'

Znów zdecydowanie do ofensywy ruszyła Cracovia. Groźnie w polu karnym Miedziowych.

3
3
65'

KGHM Zagłębie Lubin oddaliło grę od własnego pola karnego. Miedziowi rozgrywają piłkę na połowie Cracovii.

3
1
1
1
64'

Cracovia prowadzi grę. Zagłębie skupione na defensywie.

2
3
60'

Coraz groźniejsze są akcje Cracovii. Przed chwilą w defensywie dobrze interweniował Sasa Balić.

7
2
1
3
59'

Dośrodkowanie Cornela Rapy w pole karne Zagłębia. Główkował Michał Helik, a piłka odbiła się od słupka! Blisko gola była Cracovia!

6
1
3
2
58'

Mateusz Wdowiak dryblował przed polem karnym Zagłębia. Ostatecznie zdecydował się na strzał, a po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

1
54'

Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia. Na spalonym był jednak jeden z zawodników Miedziowych.

2
1
2
1
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Cracovii gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
1
1
1
49'

Niecelnie z dystansu strzelał Sergiu Hanca.

4
47'

Od początku drugiej połowy Cracovia stara się atakować.

4
4
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

KGHM Zagłębie Lubin
7
3
1
1
2
45+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę przejęli zawodnicy gospodarzy.

3
45'

Doliczona jedna minuta.

45'

Przedzierał się środkiem boiska Damjan Bohar. Został jednak zatrzymany tuż przed polem karnym Cracovii.

3
1
3
41'

Groźne wstrzelenie piłki przed bramkę gości. Na piłkę nabiegł Mateusz Wdowiak, lecz oddał niecelny strzał.

8
3
2
5
4
40'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Sporo natomiast gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
2
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
35'

Wrzutka z rzutu wolnego przed bramkę gości. Piłkę złapał Konrad Forenc.

1
2
1
32'

Teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka została wybita.

1
1
1
2
2
29'

Filip Starzyński dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

6
6
3
2
2
17:11

27'

Damjan Bohar mocno wstrzelił piłkę w pole karne Cracovii. Tam nie było jednak zawodników Zagłębia i pewnie interweniował bramkarz gospodarzy.

6
4
3
2
2
24'

Padł w polu karnym jeden z zawodników Cracovii. Sędzia nakazał grać dalej.

6
4
2
4
5
21'

Ładna akcja Zagłębia. Alan Czerwiński w polu karnym dogrywał piłkę do Bohara. Ten w dobrej sytuacji oddał jednak niecelny strzał. To powinien być gol.

3
3
2
5
4
18'

Teraz KGHM Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

6
1
2
2
3
17'

Radzą sobie obrońcy Zagłębia z dośrodkowaniami we własne pole karne. Szuka okazji na gola Cracovia.

5
4
3
1
1
14'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Sergiu Hanki. Strzał był jednak mocno niecelny.

8
3
2
3
2
11'

Zagranie ze skrzydła w pole karne Cracovii. Dobrze piłkę złapał Michal Pesković.

6
5
2
5
9'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Cracovii.

3
2
3
1
8'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jakub Tosik. Na raty piłkę łapał bramkarz Cracovii.

4
2
2
8'

Groźne akcje Cracovii. Dobrze jednak w defensywie spisali się zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin.

9
3
1
1
5'

Jeszcze jeden strzał na bramkę Zagłębia, tym razem z pola karnego. Uderzenie zblokował Sasa Balić, a następnie piłkę złapał bramkarz.

8
3
1
1
4'

Zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelał Mateusz Wdowiak. Ciekawy początek meczu w Krakowie.

2
3'

Urwał się prawym skrzydłem Pelle van Amersfoort. Został jednak zatrzymany przez jednego z obrońców.

3
2
1
1
2'

Od początku spotkania piłkę rozgrywają goście.

3
1
2
3
17:11

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.