15
1
7
84'

Pogoń stara się oddalać grę od własnej bramki. Strzelał Santeri Hostikka, piłkę odbił Majecki, który poradził sobie również z dobitką Buksy.

4
1
3
4
15
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Legia lekko unosi głowę! Strzał Novikovasa odbił Stipica, a piłkę do bramki dobił z sześciu metrów Niezgoda. 3:1!

22
10
15
23
80
79'

Kante do Niezgody, napastnik jednak uderzył obok bramki strzeżonej przez Stipicę.

10
15
2
1
4
77'

Legia będzie w stanie się podnieść? Goście nie mają koncepcji jak zagrozić Portowcom.

13
19
2
3
75'
ZMIANA
4
5
2
2
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Pewny strzał napastnika Pogoni! Majecki zmylony i jest już 3:0!

Pogoń Szczecin
114
68
7
4
9
73'

Co zobaczył sędzia Frankowski? Będzie rzut karny dla Pogoni! Faulował Jędrzejczyk.

40
27
4
1
9
72'

To co? Dwa rzuty karne dla Pogoni?

34
31
3
1
4
72'

W tym samym momencie padł w polu karnym również Kozulj. Sędzia biegnie do monitora!

12
5
1
2
71'

Kowalczyk padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
8
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za krytykę decyzji sędziego otrzymał Andre Martins.

Legia Warszawa
16
9
2
1
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Srdjan Spiridonović. Asystował mu Adam Buksa. Buksa z okolic środka pola zagrał ze plecy obrońców do Spiridonovicia. Napastnik uprzedził obrońcę i uderzył z ok. 16 metrów ponad Majeckim! 2:0!

85
50
3
3
8
66'

Gwilia pięknie uderzył z rzutu wolnego, jeszcze lepiej w bramce zachował się Stipica!

6
5
1
65'
ZMIANA
5
3
5
3
4
65'

Rzut wolny dla Legii tuż sprzed pola karnego!

2
1
1
1
6
64'

Kolejna próba Pogoni. Mocno, ale niecelnie przymierzył Buksa.

3
2
3
1
2
63'

Konkretniejszy był Spiridonović. Austriak wpadł z piłkę w pole karne, jego strzał odbił Majecki!

1
1
1
2
63'

Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkował Kozulj. Do kogo? Do pana murarza budującego stadion?

2
58'

W rewanżu strzelał Podstawski, wprost w środek bramki, gdzie stał Majecki.

3
2
2
57'

Wszołek sam na sam ze Stipicą. Górą jednak bramkarz Pogoni, który złe uderzenie odbił nogami!

9
3
2
56'

Legia na połowie Pogoni, która bardzo głęboko ustawiona. Za moment gospodarze mogą mieć spore problemy.

2
3
2
53'

I już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Akcję Legii płaskim i dość anemicznym uderzeniem zakończył Wszołek.

2
4
2
2
52'

Pierwsze wyjście Pogoni, dogranie do Buksy, którego uprzedził obrońca.

4
2
2
3
49'

Po przerwie Legia zaatakowała. Pogoń dobrze się broni, ale wydaje się, że Portowcy ustawili się zbyt głęboko.

1
4
3
2
47'

W walce o piłkę ucierpiał Lewczuk. Obrońca otrzymał uderzenie łokciem w nos.

1
5
1
1
3
46'

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
4
44'

O Panie! Dogranie do Novikovasa od Jędrzejczyka. Litwin uderzył z pięciu metrów dziesięć pięter ponad bramką!

12
12
2
1
4
43'

Kozulj zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Piłka poszybowała jednak daleko od bramki.

2
2
2
2
4
40'

Legia nie potrafi odpowiedzieć Pogoni. Gospodarze po objęciu prowadzenia starają się długo rozgrywać swoje akcje.

11
12
2
1
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu David Stec. Stec ruszył prawą stroną, dograł w pole karne do Buksy. Poślizgnął się mający kryć napastnika Wieteska. Buksa ułożył sobie piłkę do uderzenia i przymierzył pod poprzeczkę z sześciu metrów. 1:0!

104
70
15
8
15
36'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Vesović. Stipica odbił piłkę przed siebie. Portowcom udało się uratować przed dobitką.

6
4
2
1
2
35'

Piłkarze Pogoni rozgrywają piłkę. Legia czeka na kontry, ale w ostatnich minutach nie potrafi dotrzeć pod bramkę gospodarzy.

5
2
1
1
2
33'

Sędzia ryby w Szczecinie już nie kupi. Kibice Portowców zaczynają mieć do pana Frankowskiego pretensje o każdą decyzję.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos. Grek zdziwiony, ale sędzia miał rację.

2
2
2
1
2
29'

Nerwowo na boisku w Szczecinie. Kibice mają pretensje do sędziego, który nie widział faulu na Buksie. Za moment sędzia Frankowski kibiców... wyrzuci na trybuny.

4
1
1
2
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Matynia.

3
2
2
3
3
27'

Miło się patrzy na na powstający w Szczecinie nowy stadion. Dużo wcześniej o budowie obiektu mówił prezydent Chorzowa Andrzej Kotala. Kibice Ruchu zostali jednak sprowadzeni na ziemię. Nowego stadionu przy Cichej długo nie będzie.

3
1
25'

Po dośrodkowaniu z prawej strony Vesovicia piłki we własnej bramce omal nie umieścił Frączczak.

1
2
4
3
24'

Martins padł na murawę z ogromnym krzykiem. Sędzia uznał, że gracz Legii był faulowany.

1
1
1
1
2
21'

Na strzał z dystansu zdecydował się Matynia, piłkę ofiarnie zablokował Vesović.

1
1
2
1
3
19'

Groźnie wyglądają akcje Legii, gościom brakuje jednak wykończenia.

3
2
2
2
16'

Mocny strzał Novikovasa, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

5
5
4
2
1
15'

Buksa wychodził sam naprzeciwko bramkarza, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

2
1
5
5
5
13'

Spokojne tempo gry. Warunki gry zaczęli dyktować gospodarze, goście nastawili się na kontry.

3
4
3
1
1
10'

Wyrównało się spotkanie. Pogoń zaczyna zagrażać Legii.

6
6
2
2
2
7'

Znowu groźnie pod bramką Pogoni. Zgrana piłka, ale obrońca sprzed linii wyjaśnił niebezpieczeństwo.

9
5
3
2
1
4'

Cierpi na murawie Luquinhas. Czekamy aż wstanie, ewentualnie aż dobiegną medycy.

5
4
3'

Od początku zaatakowała Legia, spore problemy mieli Portowcy. Strzał został zablokowany.