Wciąż gramy. Do doliczonego czasu sędzia dołożył kolejne sekundy.

9
3
4
90+9'

Arka pod polem karnym Pogoni. Gospodarze jednak nie spieszą się i kradną rywalom cenne sekundy.

8
1
2
6
90+8'

Jeszcze trwały analizy VAR. Sędzia upewniał się czy dobrze postąpił.

22
14
8
8
20
90+6'

Piłka niespodziewanie w bramce Pogoni. Arbiter uznał, że jeden z graczy gospodarzy zagrał nakładką.

17
14
8
8
19
90+3'

Sprzed pola karnego uderzył Dąbrowski, Steinbors odbił piłkę. Do dobitki nie dopuścili obrońcy.

15
5
1
3
8
90+2'

Atak pozycyjny Pogoni, Arka broni się niemal całym zespołem. I czyni to skutecznie.

15
4
2
4
6
90'

Pobawimy się jeszcze przez 10 minut.

16
6
10
4
5
88'

Strzał Steca, piłka obok bramki wyszła na rzut rożny.

4
1
2
4
7
87'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

5
1
3
7
87'

Pogoń aktywniejsza w ofensywie. Gospodarze jednak uparcie atakują środkiem pola.

4
1
1
1
84'
83'

Spiridonović uderzył z rzutu wolnego, metr obok słupka.

1
1
1
3
4
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

Arka Gdynia
7
3
2
5
80'

Zaczynają się piłkarskie małe szachy. Zespoły mają po punkcie, ale marzą o trzech.

7
10
3
1
2
78'

W końcu gramy i jeszcze trochę grać będziemy.

7
2
1
77'

Wciąż nie gramy. Wciąż widać tyle ile w listopadzie w lesie.

4
8
3
2
4
73'

A teraz mamy przerwę w grze. Nic nie widać. Piro zakupione w promocji podczas Black Friday daje się we znaki.

10
16
3
6
7
72'

Gol! Strzelił Hubert Matynia. Asystował mu David Stec. Stec dogrywał płasko z prawej strony. Do piłki dopadł Matynia, który płaskim strzałem pokonał Steinborsa! 1:1!

60
39
10
11
29
70'

Coraz mniej czasu ma Pogoń na doprowadzenie do remisu. Portowcy przeważają, jednak niewiele z tego wynika.

3
3
4
3
3
67'

Tymczasem po rz kolejny opatrywany jest Steinbors. Łotysz narzeka na bóle barku.

4
3
1
5
7
67'
66'

Rzut rożny dla Arki, nieporozumienie przed polem karnym Pogoni. Po chwili piłka pod nogami... Steinborsa. A po kolejnej na spalonym Nando.

1
2
3
1
1
65'

Antonik urwał się obronie Pogoni, dograł do Serrarensa, ale szybszy obrońca Portowców.

5
1
2
2
4
64'

Ucierpiał Steinbors. Łotysz powoli zbiera się z murawy.

3
2
2
1
6
62'

Kolejna próba Kozulja. Piłka uderzona z pola karnego poszybowała ponad bramką.

1
3
2
7
61'

Kozulj uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
59'

Źle obrona Arki. Do piłki dopadł Maghoma, futbolówka po nodze obrońcy wyszła ponad bramką na rzut rożny.

6
2
1
57'
56'

Trwają ataki Portowców. Przed momentem płasko uderzył Buksa. Dość słaby strzał obronił Steibors.

12
6
2
5
7
53'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Strzał Spiridonovicia był jednak niecelny.

5
4
3
2
7
52'

Pierwsza akcja Arki po przerwie. Do dośrodkowania doszedł Serrarens, ale będąc trzy metry przed bramką źle przyłożył stopę do piłki.