2
2
7
85'

Wciąż więcej wigoru w gospodarzach. Szczególnie w tych wprowadzonych na boisko z ławki rezerwowych. Patryk Szysz strzelił w kierunku bliższego narożnika i zmusił do interwencji na linii Martina Chudego.

1
3
1
83'

Kompletne nieporozumienie w bocznym sektorze boiska. Piłkarze Górnika Zabrze marzą już chyba o zejściu do szatni.

5
6
3
1
2
81'
80'

Miedziowi na połowie przeciwnika, a skoro tam są, ich prowadzenie jest niezagrożone.

3
2
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Oko za faul na Jesusie Jimenezie.

8
6
2
3
7
76'

2212 przygląda się meczowi z trybun.

2
9
4
1
3
75'

Na zakończenie przedostatniego kwadransa płaski strzał Filipa Starzyńskiego z 18. metra w dobrze ustawionego blisko linii bramkowej Martina Chudego.

1
1
2
72'

3
3
2
2
3
70'

Damjan Bohar posłał piłkę spod linii bocznej w rękawice czujnego Martina Chudego.

1
2
3
3
69'
68'

Bartoszowi Białkowi nie udało się tym razem przedostać w pole karne przeciwnika. Zawodnika KGHM Zagłębie Lubin powstrzymał Paweł Bochniewicz.

3
2
2
4
65'

Górnik Zabrze ma jeszcze trochę czasu i jeżeli nagle poprawi swoją grę, może jeszcze zapunktować w Lubinie. Na razie Konrad Forenc jest angażowany wyłącznie dośrodkowaniami.

3
6
2
4
2
62'

Bartosz Białek podwoił przewagę Zagłębia.

6
4
1
1
1
60'

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Damian Oko.

Kolejne trafienie młodego zawodnika KGHM Zagłębia Lubin. Miał też udział przy poprzednim golu Miedziowych. Totalny bałagan w polu karnym Górnika Zabrze po dośrodkowaniu. Posprzątał częściowo Damian Oko, po którego podaniu strzał na 2:0 oddał Bartosz Białek. Gospodarze już blisko zwycięstwa.

16
9
3
8
18
57'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek za faul w powietrzu na Bartoszu Białku.

Górnik Zabrze
8
4
3
7
7
56'

Łukasz Wolsztyński na spalonym, tak orzekł sędzia asystent, a zmiennik Marcina Brosza już przygotowywał się do oddania strzału.

6
2
3
4
8
55'

Bez rewelacji ostatnie minuty. Spotkanie jest aktualnie wyrównane, ale próby wykonania dobrego ostatniego podania, dobrego dośrodkowania, nie mówiąc już o dobrym strzale, są nieudane.

3
2
3
5
4
52'

Damian Oko zameldował się na połowie przeciwnika. Jego dośrodkowanie nie trafiło do Bartosza Białka, a wylądowało na głowie zawodnika z Zabrza.

6
2
2
1
2
51'

Obie zmiany w drużynie z Lubina spowodowane urazami.

3
2
3
3
3
51'
48'

Pierwsza interwencja Damiana Oko po pojawieniu się na boisku. Starł się blisko chorągiewki z innym zmiennikiem Łukaszem Wolsztyńskim. Jeszcze korner dla Górnika Zabrze, po którym nie było zagrożenia.

5
1
1
1
3
46'

Druga połowa.

5
1
46'

17:17

Miedziowi mają czego bronić w górniczym starciu.

2
45'

Doliczona minuta.

5
1
1
2
1
45'

Jeszcze jeden rzut wolny w pierwszej połowie. Mateusz Matras ratował Górnika Zabrze po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego w kierunku Lubomira Guldana. Pomocnik był ostatnim ratownikiem gości.

4
4
43'

Sasa Zivec poradził sobie obok przeciwnika w polu karnym Górnika Zabrze i strzelił niecelnie po dośrodkowaniu wciąż odczuwającego ból Sasy Balicia.

6
2
2
3
4
40'

Jesus Jimenez zablokowany na skrzydle. Strata Hiszpana mogła spowodować niebezpieczny kontratak KGHM Zagłębia Lubin. Trochę zepsuł go Bartosz Slisz.

4
1
1
2
5
40'

4
2
2
3
3
38'

Zanosi się na jakieś emocje w tej konfrontacji. To dlatego, że piłkarze w czarnych strojach przebudzili się i są już w stanie na dłużej transportować piłkę pod bramkę Konrada Forenca.

5
2
1
1
3
35'

Górnicy na połowie przeciwnika. Lubomir Guldan musiał wykazać się po płaskim wstrzeleniu Jesusa Jimeneza z linii szesnastki w pole bramkowe.

3
7
3
1
2
33'

Tym razem Konrad Forenc wypiąstkował piłkę po wrzutce z rzutu wolnego. Odpowiedział w ten sposób na wcześniejszą interwencję na przedpolu Martina Chudego.

5
2
2
1
2
32'

Górnik Zabrze ma problem z płynnym graniem. Igor Angulo bez sytuacji podbramkowych.

6
2
3
3
4
30'

Martin Chudy popracował na przedpolu i przechwycił dośrodkowanie z lewego skrzydła Filipa Starzyńskiego. Sasa Zivec nie miał szans na przeskoczenie obdarzonego dobrymi warunkami fizycznymi golkipera.

4
3
1
3
3
29'

1
27'

Jesus Jimenez na spalonym. Wyraźna sygnalizacja sędziego asystenta i wyglądał na człowieka przekonanego o swojej słuszności.

5
4
2
2
6
23'

Po zmianie wyniku nie zmienił się obraz spotkania. Konrad Forenc w białym stroju równie czystym co po rozgrzewce. Kibice Górnika Zabrze oczekują na przebudzenie swojego zespołu.

3
1
3
1
3
21'

Damjan Bohar (na drugim planie) na 1:0 dla Zagłębia.

8
4
2
4
3
18'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Sasa Zivec.

Na to się zanosiło. Od kilku minut KGHM Zagłębie Lubin robiło co chciało na połowie przeciwnika. Gol był konsekwencją straty Górnika Zabrze po wrzucie z autu Erika Janży. Szybką akcję bramkową przeprowadzili Bartosz Białek, Sasa Zivec oraz Damjan Bohar. Skrzydłowy sprytnie utrzymał się w posiadaniu piłki i z centralnej części pola karnego strzelił do bramki gości.

33
24
11
14
17
16'

Idą do przodu Miedziowi. Kolejny raz mieli mnóstwo miejsca na połowie przeciwnika, a Damjan Bohar poczęstował kolejnym strzałem Martina Chudego.

10
5
3
2
7
14'

Minuty dla gospodarzy. Damjan Bohar nie podał Filipowi Starzyńskiemu, a strzelił zza pola karnego. Odbita rykoszetem piłka przeleciała obok bramki Martina Chudego. Jeszcze korner i po uderzeniu Lubomira Guldana futbolówka spadła na poprzeczkę!

4
4
3
3
5
12'

Trzy strzały w jednej akcji! Martin Chudy pokazał, że treningi bramkarskie, w których trzeba szybko zbierać się po interwencji, nie idą na marne. Zawodnik Górnika efektownie powstrzymał uderzenia Filipa Starzyńskiego, a druga dobitka Damjana Bohara już ze spalonego.

4
1
1
2
6
10'

Pierwszy strzał, ale ostrzegawczy. Ishmael Baidoo miał piłkę na prawej stopie w okolicy linii pola karnego lubinian i kopnął ją w kierunku bramki. Futbolówka ledwo doturlała się do Konrada Forenca, który mógł przed chwytem zrobić przewrót.

4
3
1
2
5
8'

Wymiana podań w wykonaniu zawodników Górnika Zabrze, ale nie zdobywają przestrzeni i wszystko odbyło się w dużej odległości od bramki strzeżonej przez Konrada Forenca. Miedziowi odpowiedzieli dwoma dośrodkowaniami.

4
2
4
6'

Sasa Balić powrócił na boisko i zamierza na nim pozostać. Martin Sevela odrobinę odetchnął, ale nadal trzyma w pogotowiu potencjalnego zmiennika.

1
1
3
1
3
4'

Już przerwa w grze. Spowodowana jest ona kontuzją Sasy Balicia i zanosi się na wczesną zmianę trenera KGHM Zagłębia Lubin.

2
3
5
2
4
3'

Gospodarze w pomarańczowych strojach, a Górnik Zabrze na czarno. Premierowe ataki obu drużyn powstrzymane przez skoncentrowanych od początku obrońców.

10
1
Czy KGHM Zagłębie Lubin wygra mecz z Górnikiem Zabrze?