Sędzia przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

3
3
5
90'

Świetna gra Lechii w narożniku Wisły Kraków. Gdańszczanie zyskali przynajmniej pół minuty.

5
4
2
3
5
89'

Piłkę dogrywał Gajos, łatwo złapał ją Buchalik.

4
1
1
1
1
89'

Haraslin powstrzymany przez Klemenza. rzut rożny dla Lechii.

1
1
2
2
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Nie zagra w kolejnym spotkaniu.

Lechia Gdańsk
3
2
2
4
83'

Po dograniu piłki przez Sadloka, Klemenz jedynie musnął piłkę. Od bramki Alomerović.

3
2
3
3
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Arak. Faulował Silvę.

3
2
2
1
1
81'

Jean Carlos Silva powinien strzelić gola dla Wisły! Po błędzie Fili doszedł do piłki i z 11. metra strzelił obok bramki Alomerovicia! To była czysta sytuacja!

5
5
2
4
5
79'

Nieudany rzut rożny Lechii Gdańsk. Piłka w rękach Buchalika.

2
1
1
79'

Powinno być 0:2! Lukas Haraslin szedł sam na sam z Buchalikiem, jednak w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Buchalik!

9
6
5
2
3
78'

Krótko rozegrany korner, piłka łatwo wybita przez gdańszczan aż w kierunku Buchalika.

1
1
78'

1
77'

Sławomir Peszko owacyjnie żegnany przez kibiców Wisły, którzy pamiętali jego zaangażowanie w ubiegłym sezonie.

2
2
77'
76'

Na spalonym Artur Sobiech.

2
1
1
1
1
75'

Kompletnie nieudane zagranie Łukasika. Piłkę ostatecznie złapał Buchalik.

1
75'

Gdańszczanie wywalczyli rzut rożny. Są coraz bliżej trzech punktów w meczu w Krakowie.

1
71'
70'

Piłkarze Wisły Kraków sami sobie przeszkodzili w polu karnym Lechii. Stracona szansa krakowian.

2
1
1
1
1
69'
66'

Długa akcja Wisły kraków. Klemenz przymierzył głową nad poprzeczkę.

2
1
2
2
2
65'

Z rzutu wolnego Błaszczykowski, daleko obok bramki głową strzelił Burliga.

3
2
2
2
3
63'

Z rzutu rożnego Daniel Łukasik, Maloca strzelił nad poprzeczką bramki Buchalika.

1
1
1
1
62'

Basha w międzyczasie zderzył się głowami z Wolskim. Wygląda na to, że obaj będą mogli grać dalej.

1
1
1
62'

Haraslin nie podał w tempo piłki Peszce podczas kontrataku. Jedynie rzut rożny dla Lechii.

1
61'

Bardzo długa akcja Wisły. Strzał Chuki zablokował Nalepa.

1
1
2
61'

Po rzucie rożnym bitym przez Błaszczykowskiego, pewnie piłkę wybił Paixao.

1
1
2
60'

Sadlok przewrócony przed polem karnym po interwencji Peszki. Rzut rożny dla Wisły.

2
1
59'

Z rzutu rożnego Sadlok, wprost w obrońcę Lechii.

1
1
56'

Świetna szansa Lechii Gdańsk! Michał Nalepa strzelił niecelnie głową do bramki Buchalika.

2
1
56'

Długa akcja Lechii Gdańsk zablokowana przez wracającego do obrony Błaszczykowskiego.

2
1
55'

Świetna, ofiarna gra Makowskiego w obronie przyniosła skutek. Piłkarz grający z konieczności na boku obrony Lechii sfaulowany przez jednego z piłkarzy Wisły.

1
1
1
54'

Akcja Wisły Kraków. Strzał Chuki zablokowany przez jednego z gdańszczan.

1
2
2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za faul na Brożku.

5
3
1
1
51'

Wolski dośrodkowywał piłkę w pole karne Wisły. Tam Nalepa strzelił głową nad poprzeczką bramki Wisły.

4
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Za faul na Wolskim.

Wisła Kraków
3
1
1
1
3
49'

Kompletnie nieudany rzut rożny Lechii. Piłka dla krakowian.

3
2
48'

Rzut wolny bity przez Wolskiego. Po zamieszaniu w polu karnym Wisły do piłko doszedł Wolski, jednak jego strzał zablokowany przez Bashę.

3
1
47'

Strzał z dystansu Sadloka. Obrońca Wisły chciałby jednak z pewnością szybko zapomnieć o tej próbie.

1
2
46'

Już w 36. sekundzie drugiej połowy dogrywał Błaszczykowski, piłkę złapał jednak Alomerović.

1
1
czas Druga połowa
45+3'

Strzał z dystansu Gajosa, obronił Buchalik.

7
6
3
2
2
45+2'

Ale szansa Wisły Kraków! Piłkarze Wisły sami sobie przeszkodzili! Michał Mak znokautowany przez Pawłowskiego.

5
6
2
6
7
45'

Fila faulowany nakładką przez Maka. Sędzia tym razem jednak oszczędził pomocnika Wisły, który momentalnie podbiegł do byłego kolegi z zespołu, by go przeprosić.

5
3
1
1
2
45'

Arbiter doliczył minimum 5 minut do czasu gry.

1
1
1
1
1
44'

Sadlok wrzucił piłkę do Klemenza, ten po starciu z Filą posłał piłkę obok bramki. Po twardej walce obu piłkarzy sędzia nie dopatrzył się faulu.

3
1
1
1
44'

Momenalnie piłka przeniosła się pod bramkę Alomerovicia. Na rzut rożny wybił ją Lukas Haraslin.

2
1
1
1
43'

Indywidualna akcja Flavio Paixao. Ten ograny przez trzech obrońców Wisły.

1
1
42'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gdańszczan. Piłka dzięki asekuracji Błaszczykowskiego w rękach Buchalika.

3
3
1
1
1
42'

Haraslin podał piłkę do Wolskiego, ten dograł ją w kierunku bramkarza. Buchalik wybił ją na rzut rożny.

3
2
2
1
40'

Wciąż więcej dzieje się pod bramką Lechii Gdańsk. Wisła Kraków nie potrafi tego jednak wykorzystać.

1
2
37'

Kolejna akcja Wisły. W polu karnym Lechii, Mak został ograny przez Makowskiego.

4
3
4
4
3
36'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Błaszczykowskiego. Ostatecznie piłka wyleciała za boisko po tym, jak Haraslin ograł Maka.

3
2
2
1
3
35'

Mógł być remis! Strzelał Pałowski, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

2
2
1
1
1
35'

Z rzutu wolnego Jakub Błaszczykowski. Trafił prosto w mur.

3
3
2
2
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko. Sfaulował Bashę.

4
3
1
1
2
32'

Po golu, piłkarze Lechii Gdańsk unieśli koszulkę Jarosława Kubickiego. Zadedykowali kontuzjowanemu koledze tego gola.

3
3
3
1
31'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Sławomir Peszko. Atakowała Wisła Kraków, gol dla Lechii! Peszko ograł Sadloka i Klemenza, podał piłkę do Flavio Paixao, a Portugalczyk strzelił w długi róg! Najskuteczniejszy napastnik Ekstraklasy w historii strzelił kolejnego gola w lidze!

46
26
9
10
14
31'

Długa akcja Wisły Kraków nakręcana przez Michała Maka. Czujni obrońcy z Gdańska.

4
4
3
2
29'
28'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Piłka trafiła do Buchalika.

1
1
3
1
27'

Krzysztof Drzazga schodzi z boiska. Gramy dalej, na razie bez niego.

1
2
2
26'

Drzazga chciał wrócić do gry, ale ponownie leży na boisku. Nie wygląda to dobrze.

3
1
24'

Uraz kolana Drzazgi. Piłkarz Wisły potrzebuje pomocy fizjoterapeutów.

5
1
1
23'

Tym razem w polu karnym Lechii krakowianie. Błaszczykowski został prosto ograny przez Makowskiego.

6
2
2
1
1
21'

To mógł być gol Lechii! Do piłki po niefortunnym zagraniu Bashy doszedł Lukas Haraslin, ten strzelił z woleja, jednak minimalnie chybił!

8
4
1
1
2
21'

Strzał z dystansu Rafała Wolskiego. Piłka przeleciała obok słupka bramki Buchalika.

3
2
2
20'

Błaszczykowski dogrywał piłkę w pole karne Lechii, tam jednak nie było nikogo Od bramki Alomerović.

1
1
2
1
20'

Burliga podawał piłkę w pole karne. Czujni obrońcy Lechii Gdańsk. Jedynie aut dla Wisły.

1
1
1
18'

Po rzucie wolnym Wisły na strzał głową zdecydował się Klemenz, jednak nie sprawił zagrożenia i posłał piłkę daleko obok słupka bramki Alomerovicia.

2
1
1
1
17'

Na boisku na razie nie dzieje się zbyt wiele. Więcej przy piłce są piłkarze gości, jednak nic z tego nie wynika.

2
15'

Do piłki doszedł Michał Mak. Były piłkarz Lechii Gdańsk zdecydował się na strzał z dystansu, piłkę obronił Zlatan Alomerović.

5
2
1
2
3
12'

Ciekawie zapowiadająca się akcja Wisły Kraków. Zabrakło jednak zdecydowania pod polem karnym Lechii, piłka w rękach Alomerovicia.

1
3
2
2
2
11'

Akcja Wisły Kraków, w polu karnym jednak nikt z krakowian nie potrafił się znaleźć na tyle, by oddac celny strzał.

1
1
2
3
2
8'

Nieco w dymie, ale wróciliśmy do gry. Z rzutu rożnego wybił piłkę Błaszczykowski, po strzale z woleja zza pola karnego minimalnie niecelnie trafił Basha.

2
1
2
2
3
5'

Kibice Wisły nieco zadymili stadion. Z tego względu pojawiła się gęsta mgła nad murawą.

2
4
4
6
5
3'

Nieudana akcja Lechii Gdańsk. Od bramki Wisła Kraków.

5
3
1
1
2'

Na spalonym jeden z piłkarzy Wisły.

2
1
2
3
3
1'

Rzut wolny dla Wisły Kraków, łatwo zagrożenie oddalili gdańszcznanie.