PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
15 gru 2019 12:30
90+2'

Piast nie pozwala łodzianom zbliżyc się pod własną bramkę. Gliwiczanie coraz bliżej wygranej.

16
5
3
3
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
4
3
2
3
90'

Kolejna okazja Piasta. Tuszyński do Felixa, ten głową wprost w Malarza.

5
2
3
2
4
88'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Gerard Badia. A jednak Piast zadał cios! Akcja lewą stroną. Dogranie do Badii, ten płasko dograł w pole karne, a nadbiegający Felix wślizgiem wbił piłkę do bramki. 2:1!

33
8
8
13
12
88'

Tuszyński wyprowadzał kontrę na kartoflanej murawie, ale zgubił piłkę.

3
1
86'

Lewą nogą z ok 16 metrów uderzył Tuszyński. Piłka poszybowała ponad bramką.

3
4
3
3
4
85'

Kontra Piasta, wycofanie do Badii. Piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko! Zabrakło centymetrów.

6
1
1
5
6
84'

ŁKS uzyskał przewagę, groźnie wyglądają ataki łodzian.

7
5
4
2
3
83'

A teraz Kirkeskov uratował gliwiczan w ostatnim momencie wybijają piłkę.

10
3
4
6
8
82'

Piątek uderzał z pola karnego, w ostatnim momencie został zablokowany.

6
2
3
3
4
80'
78'

Akcja Pyrdoła zakończona strzałem sprzed pola karnego wysoko ponad bramką.

5
4
2
3
4
77'
3
3
4
2
2
76'

ŁKS dłużej rozgrywał piłkę pod polem karnym Piasta, ale bez efektu.

1
1
1
1
1
74'

Gra zatrzymana, na spalonym Parzyszek.

3
3
3
3
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo. Wcześniej sędzia nie odgwizdał faulu przed polem karnym na Parzyszku.

ŁKS Łódź
7
5
4
4
5
71'

Dogrywał Sokołowski, Parzyszek głową uderzył ponad poprzeczką.

1
3
1
1
2
69'

Strzał z rzutu wolnego w mur, później gliwiczanom udało się wybić piłkę.

3
2
2
2
2
69'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u ok. 19 metrów przed bramką.

4
2
4
67'

Ożywili się łodzianie, dynamicznie gra Piast. Ciekawy fragment meczu.

4
3
1
1
67'

A teraz Sekulski padł w starciu z Plachem. Sędzia nakazał grać dalej.

3
3
3
2
5
66'

Piłkarze Piasta domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

3
5
2
1
65'

Łodzianie po dobrej 1. połowie w 2. wyraźnie mają problemy fizyczne. Piast dąży do zdobycia drugiego gola.

4
4
5
5
5
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Sobociński.

5
3
3
3
4
63'
62'

Po rzucie wolnym w zamieszaniu uderzał Sokołowski. Jednak zbyt słabo i Malarz skutecznie interweniował.

5
3
1
1
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Klimczak.

1
59'

Wyrównująca bramka sprawiła, że gospodarze grają na większym luzie. ŁKS ma coraz większe problemy.

2
1
2
2
3
58'

ŁKS mógł ponownie prowadzić. Z ok. 16 metrów tuż obok bramki uderzył Trąbka!

6
4
4
4
5
56'

Kolejne dogranie Badii z rogu, Felix nie był w stanie uderzyć celnie.

4
3
2
2
2
54'

Bramka dla Piasta ożywiła gospodarzy. ŁKS nie zamierza godzić się z remisem. Zapowiadają się ciekawe minuty.

2
2
4
4
8
53'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Gerard Badia. Badia dośrodkował na piąty metr, Parzyszek uprzedził obrońcę i głową wpakował piłkę do siatki. 1:1!

17
9
3
8
15
52'

ŁKS spokojnie rozgrywa piłkę. Piast wciąż sprawia wrażenie gry z zaciągniętym hamulcem ręcznym.

4
3
3
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Hateley. Zaskakująca decyzja sędziego.

Piast Gliwice
2
1
3
1
1
50'

Hateley wpadł z pilką w pole karne, sędzia uznał, że zawodnik Piasta faulował.

1
1
48'

Trąbka dogrywał, piłka została wybita przed pole karne. Dopadł do niej Kalinkowski. Strzał był minimalnie niecelny.

2
1
2
2
1
46'

1
45+4'

Strzał Felixa, piłka poszybowała ponad bramką Malarza.

3
4
45+2'

Faul taktyczny jednego z łodzian w środku pola. Bez kartki.

2
1
1
45+1'

Będzie rzut wolny dla Piasta z lewej strony pola karnego.

5
4
2
3
4
45'

1
1
1
1
1
44'

Sędzia Frankowski rozkręca się. Z ławki wyrzucony został jeden z członków sztabu szkoleniowego Piasta. Filigranowy sędzia musi jakoś wzmocnić swoją wartość. Kiedy nie ma się posłuchu, trzeba szukać innych sposobów.

6
10
2
2
4
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Huk. Chwilę wcześniej z niewiadomych powodów sędzia oddał piłkę łodzianom.

4
3
1
2
3
42'

Zderzenie głowami. Pietrowski i Klimczak. Bardziej ucierpiał zawodnik gości.

2
2
2
2
3
41'

Główkował Steczyk, piłka poszybowała wprost w bramkarza.

3
3
3
2
2
40'

Kontuzjowany jest Kirkeskov. Duńczyk ucierpiał w starciu z Wolskim.

2
3
1
37'

Piasta stara się atakować. ŁKS nie pozwala gospodarzom wejść we własne pole karne.

4
2
2
2
1
34'

Zamiast w piłkę Parzyszek uderzył głową w głowę Sobocińskiego. Odczuł to gracz gości.

6
3
5
3
4
33'

Problemy ma Sobociński. Zawodnik ŁKS-u powoli zbiera się z murawy.

5
4
5
5
5
32'

Po dograniu z rogu głową uderzał Jodłowiec. Trafił jednak w obrońcę.

2
1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Piast ma wyraźny problem fizyczny. Czyżby gliwiczan dotknął tzw. pocałunek śmierci związany z grą w europejskich pucharach?

2
28'

Poiast stara się zaatakować. W polu karnym w oddaniu strzału przeszkadzali sobie Steczyk i Parzyszek.

6
5
1
1
2
25'

Gol! Strzelił Maciej Wolski. Asystował mu Pirulo. Akcja łodzian prawą stroną. W pole karne wpadł z piłką Pirulo, chciał dogrywać. Futbolówka odbiła się od obrońcy, a następnie zawodnika z Łodzi. Potoczyła się na piąty metr, a tam Wolski wślizgiem wbił ją do bramki. 0:1!

ŁKS Łódź
27
16
8
5
10
23'

Z lewej strony starał się dogrywać Kirkeskov. Na staraniach się skończyło. Wściekły na siebie jest Duńczyk.

2
2
3
1
1
22'

Mecz wyrównał się. Gra toczy się głównie w środku pola.

3
3
3
1
2
19'

Kolejny strzał łodzian. Sprzed pola karnego płasko uderzył Wolski. Plach nie pomylił się i złapał piłkę. W odpowiedzi strzał Parzyszka, piłka minęła bramkę.

2
4
2
1
1
18'

Diogranie w pole karne ŁKS-u, Steczyk nie dał rady dojść do piłki i przejął ją obrońca.

2
1
1
3
1
15'

Strzał Pirulo, Plach zdołał odbić piłkę. Po chwili z pola karnego wybił ją Huk.

3
2
2
2
3
13'

Uderzał Kalinkowski, piłka odbila się od obrońcy i obok bramki wyszła na rzut rożny.

3
2
3
2
2
12'

Piast w końcu zaatakował. Akcja nie zakończyła się jednak uderzeniem na bramkę Malarza.

2
3
3
2
2
9'

Z prawej strony dośrodkował Wolski, do piłki nie zdołał dojść Pirulo. Niewiele brakowało. Cały czas przeważa ŁKS, Piast z przodu nie istnieje.

2
2
1
2
1
7'

ŁKS rozgrywa piłkę przed polem karnym Piasta. Gliwiczanie dobrze się bronią.

1
2
1
1
2
4'

Atak pozycyjny ŁKS-u. Niewiele z tego wyszła, piłka wyszła na aut bramkowy.

1
1
3
1
3
2'

Rzut wolny dla Piasta. Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do piłki.