PKO Ekstraklasa: 22. kolejka
16 lut 2020 12:30
90+6'

Bardzo groźna akcja Korony! Marcin Cebula już minął obrońcę Jagiellonii, jeszcze dogrywał piłkę, ale zabrakło już uderzenia na bramkę gospodarzy.

11
6
1
2
6
90+5'

Jeszcze Jagiellonia szuka okazji na strzelenie gola.

7
2
2
2
6
90+3'

Jesus Imaz po dośrodkowaniu przedłużył piłkę, strzelał Jakov Puljić, ale dobrze interweniował Marek Kozioł.

11
1
2
1
3
90+2'

Zamieszanie w polu karnym Korony. Do strzału doszedł Taras Romanczuk, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
5
4
2
4
90'

Doliczone sześć minut.

5
1
3
2
3
89'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jacek Kiełb, lecz jego strzał został zablokowany.

10
3
2
2
2
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Marek Kozioł.

Korona Kielce
9
2
2
3
2
88'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Bogdan Tiru .

2
1
1
1
1
88'

Jagiellonia zamknęła teraz Koronę na jej połowie. Kielczanie dobrze się jednak bronią.

4
1
4
2
87'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Korony. Przed chwilą zablokowany został strzał Kostala.

6
1
2
1
2
85'

Za nami kolejna przerwa w grze. Opatrywany był piłkarz Korony.

2
3
3
2
1
82'

Gra wznowiona.

2
5
3
2
3
81'

Przerwa w grze. Piłkarze zderzyli się głowami.

2
78'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Bogdan Tiru.

1
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Radin.

4
2
76'

Efektowny strzał z pierwszej piłki w polu karnym Jagiellonii oddał Grzegorz Szymusik. Piłka wpadła do bramki, ale zawodnik Korony był na spalonym i ten gol nie został uznany.

6
2
2
3
3
75'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Słaba wrzutka i zawodnik gospodarzy wybił piłkę.

2
2
2
1
75'
ZMIANA
74'

Będzie rzut wolny dla Korony. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

2
1
1
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
Tak
Nie
2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

8
1
1
1
1
70'

Po dośrodkowaniu główkował Bojan Cecarić, lecz Dejan Iliev nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
1
69'

Z rzutu wolnego z ponad 30 metrów strzelał Petteri Forsell. Piłkę spokojnie złapał Dejan Iliev.

3
1
1
1
65'

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Główkował Jakov Puljić, ale został zablokowany.

1
1
1
4
64'

Z dystansu niecelnie strzelał Matej Pucko.

5
1
1
1
1
63'

Błąd jednego z zawodników Korony. W dobrej sytyacji znalazł się Jakov Puljić, ale Marek Kozioł obronił jego uderzenie.

3
3
4
61'

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Dobrze piłkę wybił Adnan Kovacević.

2
59'
ZMIANA
59'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. W polu karnym w ostatniej chwili dobrze interweniowali jednak obrońcy Jagiellonii.

1
3
1
58'

Brakuje dobrych sytuacji w ostatnich minutach. Sporo natomiast gry w środkowej strefie boiska.

3
2
1
1
2
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

1
52'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Korony po dośrodkowaniach przed bramkę. Ostatecznie jednak faulowany jeden z zawodników gości i piłka dla drużyny z Kielc.

3
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Pacinda.

4
1
3
50'

Jagiellonia cały czas stara się atakować. Przed chwilą niecelnie strzelał Tomas Prikryl.

3
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Kielczanie wybili piłkę, a zza pola karnego niecelnie strzelał Juan Camara.

3
3
1
1
1
45+7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał D'Sean Theobalds.

5
4
3
4
2
45+5'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Martin Pospisil.

1
1
1
1
4
45+4'

Groźna akcja Korony! Bojan Cecarić ładnie dośrodkował przed bramkę Jagiellonii, gdzie główkował Erik Pacinda. Świetnie obronił jednak Dejan Iliev.

9
3
5
3
5
45+3'

Jagiellonia Białystok rozgrywa kolejną akcję na połowie Korony. Gospodarzom brakuje jednak wykończenia pod bramką rywala.

3
5
3
1
2
45'

Doliczone osiem minut.

4
2
11
2
2
45'

W polu karnym ładny, techniczny strzał oddał Jakov Puljić. Uderzenie jednak minimalnie niecelne.

2
1
44'

Z rzutu wolnego strzelał Juan Camara. Piłka odbiła się od jednego z zawodników i wyleciała poza boisko.

4
1
1
2
2
43'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Korony około 30 metrów.

2
1
43'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Erik Pacinda. To był strzał niecelny, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

4
2
3
2
2
39'

W trudnej pozycji w polu karnym Korony strzelał Imaz. Został zablokowany.

9
4
4
2
3
38'

3
2
1
1
1
36'

Znów przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Korony.

2
2
2
33'

Spore zamieszanie w polu karnym Korony. Świetnie spisał się jednak Marek Kozioł, który zatrzymał piłkę po strzale na własną bramkę.

3
2
1
31'

Kolejna bardzo groźna akcja Jagiellonii. W pole karne karne Korony wpadł Camara, odegrał do Jakova Puljicia. Jego strzał został zablokowany. Dobijał jeszcze Imaz, ale źle uderzył i był to strzał niecelny.

3
3
2
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarze Korony wybili piłkę. Potem przejęła ją Jagiellonia, dośrodkowanie w pole karne, gdzie główkował Tiru. Pewnie interweniował Marek Kozioł.

4
2
3
4
28'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
4
2
1
5
26'

Spotkanie zostało wznowione.

4
1
24'

Chwilowa przerwa w grze. To w związku z odpaleniem środków pirotechnicznych przez kibiców.