Techniczny strzał Schwarza sprzed pola karnego na rzut rożny wybił Plach!

3
2
2
80'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Fran Tudor. To była zabójcza kontra Rakowa. Pasywnie w środku pola zachował się Jodłowiec. Gospodarze rozmontowali obronę Piasta, Tudor do Brown Forbesa, a ten pewnie do pustej bramki. 2:0!

59
40
9
4
8
80'

Piast ponownie pod polem karnym Rakowa. Gospodarze dobrze się bronią.

4
3
2
2
3
78'

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Kamil Piątkowski.

75'

Raków uspokoił grę. Gospodarze starają się długo konstruować swoje akcje.

4
4
3
2
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Musiolik.

2
1
2
9
71'

A teraz Milewski uderzył kilka pięter ponad bramką. A strzelał z ośmiu metrów!

5
1
2
71'
1
1
1
2
3
69'

Cóż za pudło! Po dograniu Badii Sokołowski uderzył ponad bramką z pięciu metrów!

7
9
1
1
2
68'

We wspomnianej akcji gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia uznał, że Kirkeskov ręką zagrał przypadkowo.

4
1
1
3
10
66'

Cóż tam się działo. Felicio Brown Forbes sam na sam z Plachem, trafil w Kirkeskova. Duńczyk źle wybił piłkę, Kostarykanin uderzał ponownie, ale również został zablokowany. Po chwili futbolówkę z linii bramkowej wybił Czerwiński.

4
4
2
2
1
63'

Z okolic linii bocznej płasko uderzył Felicio Brown Forbes, Plach pewnie obronił.

8
3
2
4
3
63'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Felicio Brown Forbes.

62'

Szczepański pięknie uderzył z dystansu. Plach paznokciem wybił piłkę ponad bramkę!

2
2
1
2
1
61'

Schwarz z rogu wprost na głowę Petraska. Ten jednak uderzył w Placha.

2
60'

Coraz groźniejszy Piast. Raków ustawiony coraz głębiej, gospodarze szans szukają w groźnych kontrach.

3
1
1
1
2
58'
58'

Zagranie do Poletanovicia, ten jednak na spalonym.

1
2
3
2
2
57'

Kontra Rakowa, Tudor już był z piłką w polu karnym, ale zagrywał zbyt mocno.

2
1
1
1
4
55'

Z linii pola karnego uderzał Sokołowski, trafił w obrońcę. Wydawało się, że lepiej by było gdyby pomocnik podawał do partnera.

1
1
1
1
1
52'

Rzut wolny dla Piasta z ok.35 metrów. Badia jednak dogrywał zbyt nisko.

3
2
1
1
1
50'

Petrasek sponiewierał Tuszyńskiego. Obyło się bez kartki o co pretensje mają gliwiczanie.

1
1
1
2
3
48'

Piast stara się po przerwie zaatakować. Raków spokojnie czeka na to, co zrobi rywal.