PKO Ekstraklasa: 25. kolejka
04 mar 2020 20:30
90+3'

Będzie rzut wolny dla Piasta. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
5
3
2
3
90+2'

Jeszcze gdynianie szukają okazji na gola.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

3
1
2
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawit Schirtladze.

87'

To była dobra okazja! W polu karnym z kilku metrów z ostrego kąta niecelnie strzelał Nemanja Mihajlović.

2
3
86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jakub Czerwiński.

2
1
85'

Gliwiczanie starają się oddalić grę od własnego pola karnego.

1
80'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta, gdzie piłkę złapał Frantisek Plach.

1
1
79'

Marko Vejinović uderzył z dystansu, ale spokojnie i pewnie interweniował Frantisek Plach.

3
1
1
75'

Marko Vejinović wrzucił piłkę w pole karne Piasta. Dobrze interweniował jednak Frantisek Plach.

3
2
1
72'

Gliwiczanie znów zaatakowali, lecz piłkarze Arki zdołali odepchnąć rywala od własnego pola karnego.

4
1
1
69'

Piast teraz lekko cofnięty. Arka szuka okazji na gola.

10
4
1
komentarz

67'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Gdynianie zdołali wybić piłkę.

1
1
2
63'

Dwa razy strzelał Oskar Zawada - dwa razy został zablokowany. Po chwili jeszcze niecelnie uderzył Michał Kopczyński.

5
1
2
61'
60'

Mocne uderzenie Martina Konczkowskiego z kilkunastu metrów. Piłka trafiła w boczną siatkę - nie ma gola.

1
57'
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vejinović.

1
1
2
55'

Wracamy do gry, a poza boiskiem opatrywany jest Frederik Helstrup. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

1
2
1
54'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Arki.

1
2
53'

Kolejny strzał na bramkę Arki i... Pavels Steinbors odbił piłkę. Następne uderzenie zostało natomiast zablokowane.

1
2
1
52'

Jeszcze jedno uderzenie Jodłowca z kilkunastu metrów. Tym razem niecelnie.

3
1
51'

Ładne uderzenie Tomasza Jodłowca z dystansu. Znów broni Pavels Steinbors.

2
2
1
49'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta. Zabrakło jednak ostatniego podania i będzie tylko rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

W polu karnym Arki na uderzenie zdecydował się Martin Konczkowski. Znów dobrze obronił Pavels Steinbors.

1
43'

Daleko z bramki wybiegł Pavels Steinbors i dobrze wybił piłkę.

4
1
1
1
1
40'

W polu karnym Akri strzelał Mikkel Kirkeskov. Uderzenie obronił bramkarz gdynian.

3
2
1
1
39'

Nieco spokojniejsze ostatnie minuty i więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
36'

Gdynianie starają się rozegrać piłkę na połowie Piasta. Solidnie prezentują się jednak gospodarze w defensywie.

6
1
5
33'

Dwa strzały z dystansu zawodników Piasta. Pierwszy zablokowany, a drugi był niecelny.

2
1
1
31'

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Piłkę nogami wybijał Pavels Steinbors.

1
2
2
2
29'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Jorge Felix dryblował w polu karnym Arki. Oddał strzał, piłka odbiła się od słupka. Do bramki dobił ją Piotr Parzyszek. 1:0 prowadzi Piast Gliwice.

Piast Gliwice
30
14
3
8
14
28'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Arki. Gdynianie czekają na błąd rywala.

3
1
2
2
1
27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrywał Jakub Czerwiński, a następnie wybili ją zawodnicy Arki.

3
1
24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Zamieszanie, strzał na bramkę, ale pewnie interweniował Pavels Steinbors.

4
2
1
20'

Martin Konczkowski dogrywał piłkę w pole karne Arki. Gdynianie zdołali wybić piłkę, ale to była groźna akcja Piasta.

4
3
1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
19'

Arka oddaliła grę od własnego pola karnego. Spotkanie już się wyrównało.

8
3
1
1
3
15'

Daleko z bramki wyszedł Pavels Steinbors. Bramkarz Arki wybił piłkę. To była dobra decyzja.

5
2
1
1
14'

Gra toczy się na połowie Arki Gdynia. Gliwiczanie rozgrywają piłkę.

3
1
1
1
10'

Kolejne uderzenie na bramkę Arki, główkował Tomasz Jodłowiec, a piłkę złapał Pavels Steinbors.

5
1
1
1
9'

Odpowiedź Arki. Z 17 metrów strzelał Marko Vejinović. To uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

2
1
1
20:10

1
1
7'

Od początku meczu atakuje Piast. Przed chwilą zespołowa akcja, którą w ostatniej chwili przerwali piłkarze Arki.

2
2
1
1
1
5'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Arki. Tym razem główkował Tomasz Jodłowiec, ale był to strzał niecelny.

1
3
1
1
3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Arki. Główkował Piotr Parzyszek, a Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć. Bramkarz "na raty" złapał piłkę.

3
1
1
2
2
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Gdynianie wybili piłkę.

3
1
1
20:10

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.