5
4
16
90'

Martin Pospisil wywalczył piłkę, przebiegł pół boiska, ale oddał jednak niecelny strzał.

2
5
4
3
5
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Struski.

Jagiellonia Białystok
4
4
3
1
1
88'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Paweł Cibicki, lecz piłka przeleciała jednak nad bramką.

7
5
2
1
12
87'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Do bramki Jagiellonii około 25 metrów. Faulował Taras Romanczuk.

6
3
4
2
6
86'

Strzelał z 16 metrów Srdjan Spiridonović, lecz został zablokowany.

4
2
5
2
84'

Pogoń Szczecin szuka okazji do wyrównania, lecz dobrze w defensywie prezentuje się Jagiellonia.

7
1
3
2
7
82'

Dobrze w defensywie spisał się Mariusz Malec, który w ostatniej chwili wybił piłkę we własnym polu karnym.

3
3
1
5
6
80'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii z rzutu wolnego. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę złapał Damian Węglarz.

2
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał teraz Jakub Wójcicki.

1
1
2
1
4
77'

Mariusz Malec dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił Bogdan Tiru.

10
2
2
2
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

2
2
5
1
4
73'

Uderzenie na bramkę Jagiellonii wykonał Tomas Prikryl. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

5
2
2
3
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ariel Borysiuk. Z rzutu wolnego mocny strzał oddał Ariel Borysiuk. Mocne uderzenie po ziemi, a piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. 2:1 prowadzi Jagiellonii.

68
25
9
11
25
68'
ZMIANA
67'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos. Obrońca Pogoni ukarany czerwoną kartką za faul na Makuszewskim. Przed nami rzut wolny dla gości.

33
5
8
6
22
66'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Pogoni około 18 metrów.

14
5
2
1
8
65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Srdjan Spiridonović.

1
2
3
5
5
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Mystkowski.

2
1
3
2
3
60'

Groźnie teraz pod bramką Pogoni. Swoją okazję miał Jakov Puljić, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
1
1
4
59'

Szybko swoją okazję miał Srdjan Spiridonović. Jego uderzenie z kilkunastu metrów było jednak niecelne, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

1
1
1
4
58'
ZMIANA

Pogoń Szczecin. Schodzi: Santeri Hostikka. Wchodzi: Srdjan Spiridonović. A przed chwilą niecelne uderzenie jednego z piłkarzy Pogoni.

57'

Pogoń Szczecin zdecydowanie ruszyła teraz do ataku.

14
4
2
2
5
55'

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, Damian Węglarz nie zdołał utrzymać piłki w rękach, ale uderzenie jednego z piłkarzy Pogoni było niecelne.

5
6
3
8
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Cibicki. Asystował mu Marcin Listkowski.

1:1 w Szczecinie! Marcin Listkowski płasko dograł w pole karne, a tam z pierwszej piłki z kilku metrów nie do obrony pod poprzeczkę strzelił Paweł Cibicki.