4
6
16
90+5'

Przed świetną szansą Starzyński, ale pomocnik został zablokowany! A do bramki miał już tylko siedem metrów.

13
3
5
4
2
90+4'

Coraz bliżej końca gry. ŁKS utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki.

31
11
1
1
3
90+2'
ZMIANA
11
2
1
3
1
90+1'

Dwóch graczy Zagłębia zderzyło się we własnym polu karnym. Sędzia odgwizdał faul.

7
31
1
3
2
90+1'

Sędzia techniczny nie potrafi obsugiwać tablicy do zmian. Zapraszamy na szkolenie, bezpłatnie.

5
20
2
3
3
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

5
4
8
1
8
88'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem na murawie leży Wróbel.

2
1
1
13
4
86'

Sprzed pola karnego uderzył Piątek, pomylił się o dwa metry.

2
2
1
1
8
84'

Zagłębie szuka wyrównującej bramki. ŁKS czuje w nogach wysokie tempo gry.

3
1
2
1
5
82'
ZMIANA
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

KGHM Zagłębie Lubin
8
1
1
2
3
78'

Zagłębie czuje krew, Zagłębie chce zaatakować. Jeszcze będzie ciekawie.

8
1
2
1
8
77'

Malarz wstał i wrócił do bramki. Człowiek z żelaza!

30
6
1
1
2
76'

Malarz dochodzi do siebie, ale do gry już raczej nie wróci.

3
1
1
8
3
75'

Malarz zderzył się z Dąbrowskim i na moment stracił przytomność. Trwa przerwa w grze.

5
5
5
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Malarz zderzył się z Dąbrowskim. Piłka spadła pod nogi Białka, który uderzył do pustej bramki z ok. 16 metrów. 3:2!

15
12
3
7
24
73'

Mocno z dystanu uderzył Wolski, piłka otarła się o słupek bramki gości.

4
1
2
3
72'

ŁKS wciąż ma więcej z gry. Zagłębie nie potrafi zagrozić łodzianom.

7
1
69'

Tadej Vidmajer doszedł do bezpańskiej piłki, ale płaski strzał pewnie obronił Hładun.

1
4
1
68'
ZMIANA
65'

ŁKS na połowie Zagłębia. Goście nie mają pomysłu na zepchnięcie gospodarzy pod ich pole karne.

8
5
5
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tadej Vidmajer.

3
1
1
4
63'

Żółtą kartkę za komentowanie decyzji sędziego otrzymał Maciej Dąbrowski.

3
1
62'
ZMIANA
60'

Szysz do Bohara, którego strzał w polu karnym zablokował Dąbrowski.

1
58'

ŁKS wciąż atakuje. Z ok. 16 metrów ponad bramką przymierzył Ricardo Guima.

5
2
1
1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Ratajczyk. Asystował mu Jakub Wróbel. Wróbel zagrywał z lewej strony pola karnego. Piłkę otrzymał młodziutki Ratajczyk i zachował się niczym rutyniarz. Położył wszystkich, łącznie z nami i płaskim strzałem zdobył gola. 3:1!

44
26
8
3
11
53'

Głową uderzał Wróbel, strzał z pięciu metrów był niecelny.

2
2
1
2
52'

Z dystansu uderzał Drazić, piłka potoczyła się daleko od celu.

3
1
1
50'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Adam Ratajczyk.

2
1
1
1
4
48'

Zespoły wciąż nie zamierzają kalkulować. W ataku ŁKS, po chwili szansy szuka Zagłębie.

7
1
1
1
2
46'

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
1
43'

Przed szansą Szysz, ale kolejny raz górą Malarz.

10
6
2
1
4
40'

Nie ma rzutu karnego, nie ma kartki dla Balicia. Wciąż jest 2:1.

13
2
1
6
19
39'

Jeszcze mamy analizę VAR. Sędzia biegnie do monitora.

10
2
6
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić.

5
3
1
1
37'

Kolejny rzut karny dla ŁKS-u! Balić trzymał Morosa!

12
9
3
4
37'

Trąbka do Giumy, górą Hładun! Bardzo dobre spotkanie w Łodzi.

5
1
2
1
2
34'

Starzyński do Zivca, górą Malarz. Dobijał Szysz i uderzył fatalnie. Lekko i wprost w bramkarza!

4
3
2
5
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Dominguez. Dominguez uderzył w środek bramki, Hładun rzucił się w swoją prawą stronę. 2:1!

28
19
4
8
14
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jewgienij Baszkirow.

1
31'

Rzut karny dla ŁKS-u! Strzał Domingueza ręką zatrzymał Jewgienij Baszkirow. Sędzia nie miał wątpliwości.

7
1
1
3
29'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Carlos Moros Gracia. To się nam pan Moros rozstrzelał. Tym razem obrońca z bliska trafił do własnej bramki. Dośrodkował Starzyński, Hiszpan wbił piłkę do siatki.

20
13
10
6
17
25'

ŁKS prowadzi i wciąż atakuje. Zagłębie stara się rewanżować, ale tak groźne jak gospodarze jak na razie nie jest.

4
2
2
2
22'

Rzut rożny dla Miedziowych. Dogrywał Starzyński, piłka została wybita.

3
2
3
20'

Ricardo Guima sam na sam z Hładunem. Uderzenie obok bramkarza, ale również tuż obok bramki!

4
2
4
2
10
19'

Zagranie do Szysza, ale ten na spalonym.

1
1
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Moros Gracia. Potężne uderzenie sprzed pola karnego Trąbki, piłka odbiła się od poprzeczki. Do futbolówki doszedł Moros i głową pokonał Hładuna. 1:0!

29
15
4
10
14
16'

Groźnie dogranie Zivca, a właściwie strzał z boku pola karnego. Malarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
3
12'

Trąbka starał się technicznie uderzyć z linii pola karnego. Wyraźnie się pomylił.

1
1
11'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Guima, Hładun zdołał odbić piłkę.

2
1
1
8'

Drazić wpadł z piłką w pole karne i uderzył. Malarz odbił futbolówkę. Było bardzo groźnie pod bramką łodzian.

1
1
6
6'

Zagłębie pod bramką ŁKS-u. Jak na razie jednak bez okazji bramkowych i przede wszystkim strzałów.

1
1
3
1
1
2'

Rzut wolny dla ŁKS-u, dośrodkowanie w pole karne, ale nikt nie doszedł do uderzenia.

1
1
3
17:53

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).