14
18
38
90'

To już ostatnie chwile dla Cracovii na wyrównanie, tymczasem goście nie potrafią bardziej zagrozić rywalowi.

17
12
3
4
7
86'

Strzał Prochazki powstrzymał Pesković.

10
8
6
13
25
85'

Wrzutkę Strózika spokojnie wyłapał Chudy.

25
11
5
5
6
84'

Pasy próbują powalczyć jeszcze o remis, ale są goście mało konkretni w ofensywie.

12
6
4
1
1
81'

Ależ szansa przed Lopesem! Napastnik stanął oko w oko z Chudym, ale przegrał ten pojedynek!

35
22
3
6
5
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Koj.

2
3
6
6
18
79'

Żółtą kartkę otrzymał Alasana Manneh. Pomocnik wydłużał sobie zejście z boiska, więc sędzia nie miał litości.

2
3
7
6
13
79'
ZMIANA
77'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Pelle van Amersfoort.

1
6
3
1
2
77'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Michał Rakoczy. Wchodzi: Sebastian Strózik. Rakoczy z wędką od Probierza.

77'

Wiśniewski uderzył z dalszej odległości. Zapomnijmy o tym.

2
1
2
4
9
75'

Kwadrans do końca meczu. Górnik bliski kolejnej domowej wygranej, a Cracovia czwartej z rzędu porażki.

35
14
3
2
2
73'

Vasilantonpoulos znowu ma kłopty ze zdrowiem.

4
3
6
23
11
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stavors Vasilantonpoulos. Asystował mu Jesus Jimenez. Jimenez zagrał długą piłkę w pole karne do Vasilantonpoulosa, który ją sobie przyjął i uderzył po długim słupku. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki! 3:2 dla Górnika!

120
62
13
6
13
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Helik. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Helik, a piłka zaskoczyła obrońców i bramkarza, po czym wpadła do siatki. Ten gol obciąża w głównej mierze Chudego.

24
16
11
36
63
67'

Thiago uderzył z dystansu, ale Chudy spokojnie interweniował.

11
5
2
1
1
63'

Lekarze zajmują się Hancą.

1
2
4
2
5
62'

Niecelnie po dośrodkowaniu Jirki główkował Angulo.

5
1
6
5
6
61'

Vasilantonpoulos zagrał w pole karne, ale Giakoumakis nie zdołał dojść do piłki.

2
1
7
8
5
59'

Cracovia po przerwie wygląda mizernie. Pasy nie potrafią w żadnym stopniu zagrozić Górnikowi.

23
19
1
1
2
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Jirka. Cóź za gol Słowaka! Skrzydłowy zdecydował się na potężne uderzenie z dystansu z pierwszej piłki i trafił idealnie! Futbolówka omal nie rozerwała siatki. Górnik na prowadzeniu!

97
55
5
6
7
56'
ZMIANA

Górnik Zabrze. Schodzi: Erik Janza. Wchodzi: Giorgos Giakoumakis. Dla Greka jest to debiut w Górniku.

54'

Koj uderzył z daleka, ale ciężko, by taka próba sprawiła problemy Peskovicovi.

4
3
2
3
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka. Górnik wywalczył rzut z autu, ale defensor Pasów postanowił wziąć piłkę w ręce i ruszyć z nią pod swoje pole karne, by opóźnić grę.

10
6
1
2
1
51'

Dimun fatalnie spudłował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. To powinna być główka na wagę prowadzenia.

5
8
1
2
1
50'

Pesković spokojnie złapał dośrodkowanie Janzy.

2
1
1
2
6
49'

Vasilantonpoulos zakręcił Wdowiakiem i wywalczył rzut rożny.

12
2
1
2
1
47'

Angulo uderzył sprzed pola karnego. Zablokował go Dimun.

6
2
3
4
14
46'

Gramy dalej.

8
3
1
1
1
45+4'

Manneh huknął z dystansu i wywalczył jeszcze rzut rożny dla Górnika.

13
7
2
1
1
45+3'

Vasilantonpoulos świetnie zagrał w pole karne, ale wybronili się goście przed strzałem Angulo z kilku metrów.

10
2
2
3
6
45+3'

Po wrzutce Janzy obrońcy Cracovii wyjaśnili sytuację.

4
1
1
1
4
45+2'

Bochniewicz ruszył do przodu i wywalczył rzut wolny w dogodnym miejscu do dośrodkowania.

6
1
1
1
2
45'

Doliczone 4 minuty.

2
3
1
1
1
45'

Vasilantonpoulos czarował w polu karnym, ale został powstrzymany.

2
1
2
1
3
43'

Zimne trunki będą musiały poczekać, bo sztab medyczny poskładał obu Panów do kupy.

5
2
1
2
1
42'

Pomocy potrzebuje Wiśniewski. Co tam się dzieje? Piątek, piąteczek, piątunio, więc każdemu się spieszy.

1
6
1
6
8
41'

Ferraresso staranował Janze, który nie podnosił się przez dłuższą chwilę z boiska.

1
2
2
7
10
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski.

1
2
5
3
9
37'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Roman Prochazka.

3
2
5
6
13
37'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Milan Dimun.

10
1
1
3
1
36'

Od mementu gola Jimeneza na boisku niewiele się dzieje. Dominują problemy ze zdrowiem i gra w środku pola.

1
1
2
3
3
33'
ZMIANA
33'

Przyszedł czas na kłopoty Peskovicia i Wolsztyńskiego. Ten drugi sygnalizuje zmianę.

2
2
4
4
8
31'

Gra wznowiona. Przy piłce Górnik.

16
5
2
3
4
30'

Sporo mamy przerw ze względu na problemy zdrowotne. Tym razem cierpi Jirka.

3
3
4
3
10
28'

Górnik przeważał na początku, a to Cracovia niespodziewanie wyszła na prowadzenie. Później to Pasy prowadziły grę i można było się zastanawiać czy zaraz ponownie nie trafią do siatki. Tymczasem jeden wypad gospodarzy dał im wyrównanie. Ot, piękno PKO Ekstraklasy.

14
6
2
2
2
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Erik Janza. Ależ przewrotny jest ten mecz! Górnik wyrównuje! Angulo zagrał wzdłuż pola karnego, piłkę do Janzy przepuścił Jimenez, a defensor uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od Jimeneza i mimo rozpaczliwych prób interwencji obrońców Cracovii futbolówka zatrzepotała w siatce.

73
34
5
6
11
22'

Cracovia zdołała narzucić póki co swój styl gry Górnikowi, który nie potrafi odnaleźć się na boisku.

9
4
4
4
15
21'
ZMIANA
20'

Teraz to Fiolić potrzebuje pomocy. Konieczna będzie zmiana. Na boisku zamelduje się Michał Rakoczy.

3
1
1
1
2
18'

Vasilantonpoulos kapitalnie dograł do Jirki, który szukał w polu karnym Angulo. Jednak ewentualne trafienia Hiszpana nie byłoby uznane, bowiem wcześniej Jirka był na spalonym.

6
2
1
3
4
16'

Vasilantonpoulos już na murawie.

10
3
1
2
1
14'

Grek opuszcza boisko, ale lada moment na nie powróci.

3
1
1
1
2
13'

3
12'

Vasilantonpoulos dostał w twarz od Thiago i potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
3
7
11'

Dytiatjew świetnie główkował po wrzutce z narożnika, ale Chudy popisał się refleksem.

7
2
4
3
4
11'

Niepewna interwencja Wiśniewskiego, który omal nie zdobyłby gola samobójczego.

4
2
2
6
10'

Po początkowej przewadze Górnika już nic nie zostało. Teraz to Cracovia dyktuje warunki gry.

6
4
3
4
5
8'

Ferraresso dośrodkował z prawej strony, lecz Wdowiak nie zdołał zamknąć akcji.

7
1
1
2
3
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Mateusz Wdowiak. Cracovia na prowadzeniu! Wdowiak przedarł się prawą stroną i płasko dograł w pole karne. Na bliższy słupek nabiegł Lopes i strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik tego meczu.

21
5
20
26
46
4'

Niespodziewany wypad Pasów. Wdowiak szarżował w polu karnym, piłka trafiła do Hanci, który zdecydował się na strzał. Interweniował Bochniewicz, a zawodnik gości domagał się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez defensora Trójkolorowych.

1
4
1
1
7
3'

Angulo uderzył z około 20 metrów. Pesković spisał się bez zarzutu.

3
1
4
1
2
3'

Od pierwszych minut Górnik utrzymuje się przy piłce i rozgrywa ją na połowie Cracovii.

6
1
1
1
1
2'

Strzał Jirki został zablokowany, ale piłkę przejął jeszcze Wolsztyński i wpadł w pole karne. Napastnik Górnika próbował minąć Peskocivia, ale golkiper Cracovii nie dał się zaskoczyć.