Arka dobrze oddala teraz grę od własnego pola karnego.

3
13
90+7'

Gol! Strzelił Marko Vejinović.

2:1 dla Arki Gdynia! Marko Vejinović strzelał z rzutu karnego, Matus Putnocky obronił to uderzenie, ale do odbitej piłki dopadł Vejinović i skierował ją do bramki!

67
46
12
6
31
90+6'

Sędzia uznał, że Israel Puerto zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Rzut karny dla Arki Gdynia!

59
26
4
7
44
90+5'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

43
16
6
6
30
90+5'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy chwilę wcześniej w polu karnym Śląska nie było zagrania ręką jednego z zawodników WKS-u.

24
10
4
5
17
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Michał Chrapek, który utrudniał wznowienie gry.

Śląsk Wrocław
16
6
1
3
17
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Żivulić.

15
3
1
2
14
90+2'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Marko Vejinović! Śląsk przed stratą gola uratowała poprzeczka!

10
13
4
6
8
90+1'

Arka Gdynia w ataku. Gospodarze szukają okazji na gola.

9
4
1
14
90'

Doliczone cztery minuty.

13
2
4
1
5
89'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem jednak piłkę zdołał wybić Israel Puerto.

6
1
1
1
5
86'

Rozkręciło się to spotkanie. Rzut rożny dla Arki, dośrodkowanie w pole karne Śląska, a po chwili z dystansu niecelnie strzelał Marko Vejinović.

3
6
1
2
85'

Wrocławianie zdecydowanie ruszyli do ataku. Przed chwilą niecelnie strzelał Przemysław Płacheta.

5
4
1
1
4
84'

Efektowny strzał przewrotką w polu karnym Arki oddał Jakub Łabojko. Świetnie obronił Pavels Steinbors.

1
82'

Gol! Strzelił Adam Danch. Asystował mu Michał Nalepa. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszy słupek. Niepilnowany Adam Danch oddał strzał głową z kilku metrów, a piłka wpadła do bramki.

46
25
5
6
34
80'
77'

Nalepa dośrodkował z rzutu wolnego, Damian Zbozień uderzył głową, a świetnie obronił Matus Putnocky.

6
2
6
77'

Będzie rzut wolny dla Arki. Okazja na dośrodkowanie, a może i na strzał na bramkę Śląska.

9
4
2
2
5
73'

Ryzykowna, ale bardzo dobra interwencja w defensywie Israela Puerto. Obrońca Śląska dobrze przerwał akcję Arki.

11
4
1
1
4
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Siemaszko.

10
2
1
2
70'

Ładna, indywidualna akcja Michała Nalepy zakończona jednak niecelnym strzałem zza pola karnego.

2
3
1
1
3
69'

Uderzenie z dystansu na bramkę Śląska. Strzał jednak szybko zablokowany przez zawodników WKS-u.

6
1
67'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Śląska, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

6
2
2
2
8
66'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
3
2
62'
60'

Dino Stiglec dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę w polu karnym pewnie złapał Pavels Steinbors.

8
1
1
1
3
Czy Arka Gdynia strzeli gola w tym meczu?
4
3
3
58'

Mocny strzał z kilkunastu metrów oddał Marko Vejinović. Bramkarz WKS-u obronił to uderzenie.

8
1
1
3
58'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Kopczyński.

4
2
2
3
56'

Arka rozgrywa piłkę i szuka okazji na to, jak zaskoczyć Śląsk. Wrocławianie są jednak dobrze zorganizowani w defensywie.