Jeśli Piast nie wygra meczu to będzie mógł mieć pretensje tylko do siebie.

2
5
3
90+3'

Piłka w bramce Korony, ale sędzia trafienia nie uznał. Tuszyński do Milewskiego, ten do bramki, ale z minimalnego spalonego.

8
2
2
1
7
90+2'

Cóż tam się dzieje. Konczkowski wybił piłkę na kolejny rzut rożny. Panicznie w defensywie Piast.

7
1
3
1
9
90+1'

Piast nerwowo w obronie. Korona w polu karnym gości.

6
1
2
3
9
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

7
3
5
2
4
90'

Rozpadało się w Kielcach, murawa jest bardzo śliska, co sprawia, że łatwiej o błąd.

3
2
8
1
1
89'

Sporo błędów z jednej i drugiej strony. Wszystko działo się pod bramką Piasta, ale bez konsekwencji dla gości.

5
5
3
2
87'

Korona jeszcze atakuje, sporo chaosu, ale efektów brak.

3
9
2
3
1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Sędzia Frankowski musi wyrobić swój limit. Kartkę otrzymał członek sztabu Korony.

10
6
1
1
4
86'

Tuszyński w sytuacji sam na sam w bramkarza. Wcześniej był jednak spalony.

5
2
6
5
84'
ZMIANA
7
3
4
3
1
84'

Dzieje się w Kielcach. Do piłki doszedł Pućko, strzał z ok. 16 metrów nogą odbił Plach!

10
6
6
1
1
82'

Tuszyński uderzał z bliska, Kozioł zdołał odbić piłkę! To powinien być trzeci gol dla Piasta.

8
2
1
15
14
81'

Petteri Forsell uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Piłka otarła się o obrońcę. Tym razem Plach zdołał odbić futbolówkę!

10
8
2
1
7
80'
ZMIANA
79'

Ucierpiał Szymusik. Zawodnik Korony potrzebuje konsultacji z medykami.

1
3
2
7
2
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

Korona Kielce
6
5
2
2
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Tiago Alves. Alves chciał przyjmować piłkę w polu karnym, ale źle ją przyjął. Do futbolówki doszedł Felix, który mocnym strzałem sprzed pola karnego pokonał Kozioła. 1:2!

37
21
5
12
21
74'

Koronie udało się oddalić grę od własnej bramki. Gospodarze nie są w stanie zagrozić Piastowi.

5
2
3
2
3
71'

Mocny strzał Felixa, świetnie w bramce zachował się Kozioł!

19
6
5
5
12
70'
ZMIANA
69'

Do strzału doszedł Felix, ale skiksował. Dodatkowo gracz Piasta był na spalonym.

3
3
2
2
3
68'

Strzał Jodłowca, piłka jednak minęła bramkę strzeżoną przez Marka Kozioła.

5
1
1
67'
ZMIANA
66'

Jeszcze trwały analizy, ale gol został ostatecznie uznany. 1:1 w Kielcach.

7
1
3
7
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Milewski. Asystował mu Piotr Parzyszek. Zamieszanie pod bramką Korony. Parzyszek zamierzał uderzać, ale skiksował. Z zagrania wyszła asysta. Piłkę przejął Milewski i z siedmiu metrów uderzył od słupka do bramki. 1:1!

34
15
3
12
27
64'

Kielczanie umiejętnie urywają kolejne sekundy. Piast cały czas w ataku.

1
1
2
1
61'

Po zgraniu piłk przez Parzyszka uderzał z pola karnego Milewski, pomylił się o pół metra. Piast szuka wyrównującego gola.