14
5
14
89'

Legia już nie atakuje, goście chcą spokojnie dowieźć do końca dwubramkowe prowadzenie.

28
8
8
4
9
86'

Jeszcze Wisła starała się zagrozić Legii. Strzał Kuveljicia odbił Majecki, poprawka Szota była niecelna.

37
17
8
5
10
85'
31
10
12
10
10
83'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Tomas Pekhart.

Legia Warszawa
28
11
16
15
43
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georgij Żukow.

Wisła Kraków
31
23
8
4
13
81'
81'

Wisła Kraków. Schodzi: Vullnet Basha. Wchodzi: Chuca.

7
10
4
8
6
80'

Jednak gola nie ma, sędzia uznał, że Hebert wcześniej zagrał ręką.

89
53
8
13
49
79'

Wisła Kraków wróciła do gry! Po rzucie rożnym odbita piłka, Hebert piętą odegrał do Klemenza, a ten wbił futbolówkę do siatki.

66
38
12
26
68
76'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Marko Vesović. I już chyba po zabawie. Vesović ruszył prawą stroną, dograł do Gwilii. Gruzin miał sporo czasu i miejsca. Strzał nad bramkarzem i piłka w bramce. 1:3!

169
87
5
33
76
76'

Piłkarze Wisły wyraźnie opadli z sił. Legia dominuje i dąży do zdobycia trzeciej bramki.

22
9
6
7
74'

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Luis Rocha.

19
12
5
4
3
73'

Spore zamieszanie pod bramką Wisły. Kilka uderzeń piłkarzy Legii zablokowali obrońcy. Powinno być 1:3!

35
23
9
12
21
72'

Legia prowadzi i szuka okazji do zdobycia trzeciego gola.

21
8
3
6
19
70'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Domagoj Antolić. Legia już prowadzi! Z rzutu wolnego na szósty metr dośrodkował Antolić, Pekhart głową uderzył nie do obrony. 1:2!

131
72
11
41
94
67'

Po wyrównanującym golu mecz wyrównał się. Wisła uaktywniła się w ofensywie.

32
18
12
5
10
65'
64'

Z woleja sprzed pola karnego uderzał Antolić, piłkę odbił Buchalik.

43
18
7
13
21
62'

Gwilia uderzał sprzed pola karnego, piłka trafiła w obrońcę.

4
60'

Odpowiedź Legii, strzał Pekharta z siedmiu metrów poszybował ponad bramką.

28
14
6
6
12
60'

Kolejna kontra Wisły, Tupta zamiast podawać uderzał i został zablokowany na linii pola karnego.

11
8
7
13
21
58'

Mogła być szybka odpowiedź Wisły. Strzelał Tupta, ale ponad poprzeczką.

22
10
10
14
28
57'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Mateusz Cholewiak. Legia doprowadziła do wyrównania! Z linii końcowej na piąty metr dogrywał Cholewiak, w piłkę źle trafił Pekhart, ale mimo tego i tak pokonał Buchalika. 1:1!

148
78
15
56
117
54'

Uderzenie Gwilii, piłka minęła bramkę Buchalika w niewielkiej odległości.

19
16
16
6
7
53'

Błaszczykowski uciekał Vesoviciowi, w końcu padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie było. Gdyby to był Kuba sprzed lat to...

25
12
15
13
13
51'

Groźnie pod bramką Legii, ale Janicki źle uderzył na bramkę Majeckiego.

15
9
8
10
17
49'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, Klemenzowi udało się utrudnić oddanie celnego uderzenia przez Lewczuka.

19
7
4
3
7
47'

Groźne dogranie w pole karne Legii, niewiele brakowało, aby jeden z graczy gospodarzy doszedł do piłki.

32
9
9
4
6
46'

Wracamy do gry!

23
8
1
2
4
46'
komentarz

17
5
4
2
9
45'

Powinien być remis! Po dograniu Wszołka piłkę dwanaście metrów przed bramką przejął Luquinhas. Uderzenie poszybowało tuż ponad bramką.

41
41
14
21
33
42'

Vesović znalazł się z piłką w polu karny, ale zamiast uderzać podawał. Po chwili strzał Martinsa obronił Buchalik.

43
17
6
7
15
39'

Po chwilowym zrywie Legii wszystko wróciło do wcześniejszej normy. Wyrównane spotkanie w Krakowie, Wisła gra w defensywie bardzo pewnie.

33
21
10
5
19
36'

Kolejny raz z rzutu wolnego dogrywał Błaszczykowski i po raz kolejny źle. Tym razem wprost w ręce Majeckiego.

21
15
10
13
29
34'

Wisła mogła wyprowadzić groźną kontrę, ale Boguski pogubił się.

20
18
11
11
28
32'

Po stracie gola Legia zdecydowanie ruszyła do ataku. Przed momentem technicznie uderzał Karbownik, ale nie trafił w bramkę.