1:1
Zakończony
Wisła Płock
90+4'

Mateusz Szwoch poluje na drugie trafienie. 27-latek znowu uderzył z dystansu, ale obok słupka.

4
3
5
1
5
90+2'

Niezłe podanie prostopadłe w kierunku bramki Wisły. Nie zdążył do niego Ivan Fiolić.

2
1
90'

1
87'

Kolejna wyborna akcja Wisły i... pudło! Karol Angielski dostał dobre podanie w polu karnym, płasko uderzył ale obok bramki Cracovii.

2
2
3
2
11
86'

Odpowiedź Mateusza Szwocha! Pomocnik trafił z dystansu w poprzeczkę!

6
4
7
3
5
83'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort.

Remis w Krakowie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybił Alan Uryga. Przejął ją Pelle i strzałem z woleja trafił na 1:1!

14
7
15
18
83'

W polu karnym Wisły głową uderzył Pelle van Amersfoort. Zawodnik zderzył się z obrońcą Wisły.

2
2
2
2
82'

Zablokowany strzał Merebaszwilego z dystansu.

2
1
5
80'

Dwie kolejne nieudane kontry. Pierwsza - Cracovii po nieudanym dryblingu Ivana Fiolicia, druga - Wisły po niecelnym podaniu Giorgiego Merebaszwilego.

1
1
76'

Kolejny stały fragment Wisły. Niecelnie głową uderzył Alan Uryga.

1
2
74'

Dominik Furman dośrodkował z daleka. Piłkę głową na rzut rożny wybił Mateusz Wdowiak.

1
1
2
70'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Piotr Tomasik.

Akcję zaczął Furman, który przyszedł z piłkę w pole karne Cracovii. Ściągnął na sobie obrońców i wycofał do Tomasika. 32-latek dośrodkował do Szwocha, który po przyjęciu piłki trafił z kilku metrów. 1:0 dla płocczan!

43
18
1
3
6
66'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
2
2
68'

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Ivan Fiolić.

64'

Ależ kontra Cracovii! Florian Loshaj dostał podanie w pole karne i był oko w oko z bramkarzem. Krzysztof Kamiński wzorcowo obronił płaski strzał rywala!

10
5
2
1
2
61'

Niefortunne zderzenie głowami między Dominikiem Furmanem a Thiago. Na szczęście obaj po krótkiej przerwie wrócili do gry.

3
60'

Giorgi Merebaszwili nieudanie dogrywał z prawej strony.

2
2
3
4
56'

Co za obrona! Po podaniu Angela Garcii piłkę w polu karnym Cracovii przejął Mateusz Szwoch. Pomocnik zdążył oddać strzał, ale w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca Pasów!

5
1
2
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Garcia.

Wisła Płock
2
1
1
51'

Sergiu Hanca znowu uderza! Rumuński piłkarz strzelił z rzutu wolnego nad poprzeczką!

50 '

Napór na bramkę Wisły. Piłkę wybitą po rzucie rożnym przejmuje Sergiu Hanca. Pomocnik nieźle uderzył z dystansu, piłka przeleciała centymetry obok spojenia!

3
2
2
48'

Niecelny strzał Thiago z dystansu.

2
1
4
1
47'

Pierwszy atak Cracovii. Po dwóch nieudanych próbach dośrodkowania piłkę przejął Piotr Tomasik.

1
46'

Wracamy! Przy piłce Cracovia.

2
1
41'

Kamil Pestka uruchomił Thiago na lewej stronie. Brazylijczyk popisał się techniką, opanował piłkę w powietrzu, ale nie zdążył celnie dośrodkować.

2
1
1
37'

Niezła "klepka" Cracovii przed karnym nafciarzy.

4
2
1
1
35'

Niecelne dośrodkowanie gospodarzy z prawej strony w pole karne. Zbyt niedokładne, by mógł je sięgnąć Rafael Lopes.

1
3
33'

Damian Michalski ma ciąg na bramkę. Kolejna próba prawego obrońcy Wisły, ale niecelna.

3
2
27'

Kolejny błąd na własnej połowie i Wisła miała okazję ze stałego fragmentu gry. Znowu niecelnie uderzył Damian Michalski po centrze Dominika Furmana.

4
3
4
25'

Płocczanie szukają kolejnej okazji. Znowu naciskają na połowie Pasów.

9
1
21'

Dobra okazja nafciarzy! Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego, a Damian Michalski uderzył głową. Piłka przeleciała obok słupka!

7
3
2
3
18'

Nieudany atak Cracovii na lewej stronie.

3
1
1
13'

To mogła być bramka dla Cracovii! Rafael Lopes z bliskiej odległości składał się do strzału po centrze z prawej strony. W ostatniej chwili zablokował go obrońca Wisły!

3
1
1
12'

Drugie uderzenie piłkarza Wisły spoza pola karnego. Tym razem strzela Cillian Sheridan.

6
11'

Mateusz Szwoch uderza z dystansu. Michal Pesković bez problemu chwyta piłkę.

3
1
1
10'

I odpowiedź gospodarzy. Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne. Rafaelowi Lopesowi nie udało się oddać strzału.

8'

Wysoki pressing płocczan na połowie Cracovii.

8
5'

Żółtą kartkę otrzymał David Jablonsky.

2'

Niecelny strzał głową Angel Garcii. Dośrodkowywał Dominik Furman. Pierwszy atak na bramkę Cracovii.

3
1
17:46

Po 29. kolejkach Cracovia jest na piątym miejscu z dorobkiem 45. punktów. Płocka Wisła jest 12. Ma 37 punktów.

17:46

Obie ekipy wiedzą, gdzie zagrają w fazie finałowej. Pasy będą rywalizować w grupie mistrzowskiej, a nafciarze - w spadkowej.

17:46

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia.

1
17:46

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy. Cracovia zagra u siebie z Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.