W polu karnym Jagiellonii strzelał Jakub Czerwiński. Uderzenie zostało zablokowane.

1
2
85'

Gol! Strzelił Tom Hateley.

2:0 prowadzi Piast Gliwice. Mocny strzał w środek bramki oddał Tom Hateley. Piłka w bramce Jagiellonii.

Piast Gliwice
18
8
2
4
5
85'

Była chyba analiza VAR, ale będzie rzut karny dla Piasta.

5
1
2
4
84'

Tomasz Jodłowiec przejął piłkę, wpadł w pole karne Jagiellonii, gdzie padł po interwencji Bogdana Tiru.

2
1
84'

1
78'

Znów dobra okazja dla Piasta. Tym razem w dobrej sytuacji znalazł się Piotr Parzyszek, ale oddał słaby i lekkki strzał.

2
1
76'

Zanosiło się na groźną akcję Piasta. Tom Hateley wpadł w pole karne Jagiellonii, ale zabrakło już dokładnego dogrania do kolegi z zespołu.

1
1
74'

Ładny, mocny strzał z rzutu wolnego oddał Tom Hateley. Dobrze obronił jednak Damian Węglarz.

4
2
1
1
1
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Jagiellonia atakowała i szukała gola, a teraz będzie musiała sobie radzić w osłabieniu. Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ariel Borysiuk.

Jagiellonia Białystok
5
3
3
1
2
71'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
67'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Tomasz Jodłowiec główkował z ostrego kąta, ale piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bogdan Tiru.

1
2
63'

Coraz groźniejsze są akcje Jagiellonii. Przed chwilą dobrze w defensywie Piasta interweniował Uros Korun.

2
1
61'

Blisko było o gola dla Jagiellonii. Po zgraniu Jakova Puljicia z około 16 metrów strzelał Jesus Imaz. Piłka odbiła się od słupka!

4
1
1
4
58'

Jeszcze raz strzelał Ariel Borysiuk. Znów niecelnie, znów piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
56'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka niespodziewanie spadła na nogę Ariela Borysiuka. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale jednak niecelnie.

2
1
1
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
55'

Gra toczy się teraz na połowie Jagiellonii. Lekkie uderzenie głową, po którym piłkę spokojnie złapał Damian Węglarz.

1
1
1
1
52'

Z rzutu wolnego z ponad 40 metrów strzelał Ariel Borysiuk. Uderzenie mocne, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
1
49'

Jagiellonia Białystok szuka okazji do ataku. Piast jeszcze dobrze prezentuje się w defensywie.