Premier League: 1. kolejka
11 sie 2019 15:00
90+3'

Małe zamieszanie w polu karnym Arsenalu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka wylądowała w rękawicach Bernda Leno i to była prawdopodobnie ostatnia szansa na zapunktowanie Newcastle United.

1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

88'

Joelinton ułożył sobie piłkę na lewej stopie i oddał uderzenie zza pola karnego. Futbolówka poleciała wyraźnie ponad bramką Arsenalu i mała szansa na wyrównanie została zmarnowana.

86'

Mają więcej miejsca Kanonierzy i starają się przeprowadzić nokautujący dla przeciwnika kontratak.

84'

Drugie celne uderzenie Newcastle United. Allan Saint-Maximin nie zaskoczył Bernda Leno, który zatrzymał sunącą po mokrej murawie piłkę. Jeszcze walczą gospodarze.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka za ostry wślizg.

1
80'

Dośrodkowanie w kierunku Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Na uderzenie z dogodnej pozycji nie pozwolił ryzykownie interweniujący Javier Manquillo.

78'

Allan Saint-Maximin runął na murawę po raz drugi w tym meczu. Stara się przyspieszyć na mokrej nawierzchni, ale na razie ma problem z utrzymaniem równowagi.

1
75'

Bernd Leno interweniował na przedpolu. Niemiec dostarczył sobie trochę wrażeń w meczu, w którym nie miał dotychczas wielu obowiązków.

1
73'

Paul Dummett interweniował na skrzydle i zatrzymał pierwszy w tym meczu rajd Nicolasa Pepe.

1
1
komentarz

71'

Arsenal. Schodzi: Reiss Nelson. Wchodzi: Nicolas Pepe.

69'

Coraz mniej czasu pozostaje Newcastle United. Licznik celnych uderzeń gospodarzy zatrzymał się dawno temu na jednej próbie Joelintona.

64'

Arsenal. Schodzi: Joseph Willock. Wchodzi: Dani Ceballos.

61'

Newcastle United musi zagrać odważniej w dwóch kwadransach pozostałych do zakończenia meczu.

1
1
58'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ainsley Maitland-Niles.

Arsenal na prowadzeniu! Pierre-Emerick Aubameyang pokonał miękkim strzałem Martina Dubravkę w sytuacji sam na sam. Gol jest konsekwencją beznadziejnego wyprowadzenia piłki przez Newcastle United. Jetro Willems czekał na podanie i nie doczekał się. Futbolówkę przejął Ainsley Maitland-Niles i obsłużył Aubameyanga.

57'

Martin Dubravka kopnął piłkę do Bernda Leno. Podanie od bramkarza do bramkarza to nie jest to, co chcą oglądać kibice.

3
1
54'
52'

Podanie Granita Xhaki na wolne pole do Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Gabończyk opanował piłkę, ale miał blisko siebie przeciwnika, który nie pozwolił na soczyste uderzenie. Blok i tylko korner dla Arsenalu.

1
50'

Kolejne płaskie dośrodkowanie. Tym razem przyspieszył na lewym skrzydle Matt Ritchie, po czym skierował futbolówkę pod nogi przeciwnika.