Krótko wykonany rzut różny Liverpoolu, jednak piłkę szybko przejmują gracze Southampton

1
1
92'

Ward-Prowse dośrodkowuje z boku pola karnego, jednak po kotłowaninie w polu karnym Liverpoolu, piłkę wybija obrońca.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

86'

Piłkarze Southampton uskrzydleni golem  kontaktowym zaczynają coraz odważniej nacierać na bramkę rywali. Świetne płaskie dośrodkowanie Valery'ego mija jednak wszystkich piłkarzy, w tym Danny'ego Ingsa, który gdyby trafił w piłkę bez wątpienia cieszyłby się z drugiego gola.

83'

Gol! Strzelił Danny Ings. Co za błąd Adriana! Bramkarz "The Reds" po podaniu od obrońcy posyła piłkę wprost pod nogi stojącego na 11. metrze Danny'ego Ingsa, który nie ma problemu aby zamienić ten prezent na bramkę

Southampton FC
9
4
2
4
5
80'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Divock Origi.

80'

Najgroźniejszy strzał na bramkę Adriana oddaje... Joel Matip. Defensor Liverpoolu chcąc przeciąć dośrodkowanie posyła piłkę tuż obok słupka własnej bramki i tylko refleks i czujność Adriana chroni "The Reds" przed stratą gola.

3
2
1
77'

Kolejny popis umiejętności Sadio Mane. Senegalczyk z pierwszej piłki świetnie odgrywa piętką do Robertsona, którego strzał z okolic 11 metra broni Gunn.

2
1
1
75'

Świetna parada Gunna! Sadio Mane po wrzutce z rzutu wolno pierwszy dopada do piłki i z najbliższej odległości strzela tuż obok słupka. Bramkarz Southampton wykazuje się jednak świetnym refleksem

2
1
74'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho.

73'

Wymowne zbliżenie realizatora na twarz podłamanego Ralpha Hasenhuttla. Szkoleniowiec Southampton nie ma powodów do radości. Po porażce 0:3 w meczu otwarcie z Burnley jego drużyna ponownie najprawdopodbniej zanotuje bolesną przegraną.

1
1
71'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Jak mówi powiedzenie, co się odwlecze, to nie uciecze. Roberto Firmino tym razem wykorzystuje podanie Sadio Mane i po minięciu kilku rywali pewnym płaskim strzałem z linii pola karnego pokonuja Gunna.

11
9
2
70 '

Dośrodkowanie Vestergaarda prosto w ręce Adriana

1
68'
65 '

Southampton. Schodzi: Oriol Romeu. Wchodzi: Danny Ings.  Nie ma co się dziwić decyzji trenera. Oriol Romeu był poważnie zagrożony drugą żółtą kartką.

65'

Co za pudło! Świetne podanie od Sadio Mane marnuje Roberto Firmino, który mając przed sobą wyłącznie Gunna posyła piłkę obok słupka

2
3
63'

Zawodnicy Southampton wciąż nie są w stanie opuścić własnej połowy. Liverpool raz za razem znajduje sposób, aby posłać piłkę w pole karne rywali. Póki co jednak wszelkie próby dośrodkowań są skutecznie wybijane, niestety dla Świętych, z reguły wprost pod nogi rywali.

2
2
2
60'

Strzał z dystansu Oxlade'a-Chamberlaina odbija się od zawodnika rywali, piłkę przejmuje jednak Liverpool i wciąż naciera na bramkę rywali.

58'

Liverpool totalnie dominuje drugą część spotkania raz za razem znajdując się pod polem karnym rywali

56'

Nie ma chwili wytchnienia obrona Świętych. Salah po raz kolejny wyprzedził defensorów rywali, jednak jego słaby strzał bez trudu broni Gunn

1
1
55'

Niebezpieczny strzał Milnera po wrztuce Alexandra-Arnolda. Niepozorny lekki strzał o centymetry mija słupek bramki Southampton

53'

Pierwszy strzał Southampton po zmianie stron, strzał Hojbjerga odbija się jednak od defensora Liverpoolu i piłka wychodzi poza linię końcową boiska

52'

Kolejne dobre wybicie Jana Bednarka, tym razem przeciął podanie Mohameda Salaha do wychodzącego na czyste pole Firmino

4
1
1
1
51'

Trwa oblężenie bramki Southampton, tym razem Salah zdecydował się na krótkie rozegranie rzutu rożnego, jednak nie spowodowało to większego zagrożenia pod bramką Gunna.

50'

Salah dośrodkowuje prosto w mur. Poprawka Alexandra-Arnolda ląduje natomiast na głowie obrońcy, który wybija piłkę na rzut rożny

3
1
1
1
1
49'

Joel Matip faulowany na linii pola karnego Southampton. Faulującym Oriol Romeu, który ma już na koncie żółtą kartkę. Hiszpan musi zdecydowanie bardziej uważać, jeżeli nie chce przedwcześnie zakończyć meczu