Premier League: 2. kolejka
19 sie 2019 21:00
90+4'

To była piłka meczowa dla Manchesteru United. Niepilnowany Shaw oddał strzał z dwunastu metrów. Obronił go Rui Patricio.

15
5
4
8
8
90+2'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Maty. Piłkę złapał Rui Patricio.

7
2
2
2
8
90+1'

Wolves. Schodzi: Raul Jimenez. Wchodzi: Patrick Cutrone.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

5
2
1
2
89'
89'

Man Utd. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Mason Greenwood.

88'

Neto zamiast dośrodkowywać w pole karne, to zdołał wywalczyć jedynie wrzut piłki z autu.

2
2
86'

Wolves. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Pedro Neto.

2
4
2
3
2
86'

Kontra Wilków zakończona niecelnym strzałem Dendonckera.

1
2
1
5
4
85'

Wan-Bissaka próbował dośrodkowywać, ale wywalczył tylko rzut rożny.

2
2
2
4
5
84'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

Manchester United
1
1
82'

Dośrodkowanie Traore w pole karne. Jonny Castro oddał zbyt łatwy do obrony strzał.

4
81'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

80'

Nieporozumienie Jamesa z Lingardem. Strata piłki przez Manchester United.

5
1
2
2
2
78'

Akcja Manchesteru United zakończona wywalczeniem przez Jamesa rzutu rożnego.

6
1
1
76'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Rasfhorda ze skrzydła. Od bramki wznowił Rui Patricio.

1
1
2
2
2
75'

Maguire przerwał kontrę rywali. Aut dla Wilków.

1
1
2
73'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości. Wan-Bissaka strzelił wysoko nad bramką.

2
1
1
1
1
71'

Gospodarze starają się uspokoić swoją grę. Manchester United coraz groźniejszy w ofensywie.

4
1
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Paul Pogba! Francuz strzelił w lewy róg bramki. Rui Patricio obronił to uderzenie!

20
15
15
14
27
67'

Rzut karny dla Manchesteru United! Pogba sfaulowany w szesnastce przez Coady'ego.

18
5
4
4
5
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ryan Bennett.

Wolverhampton Wanderers
5
3
2
66'

Jota w polu karnym stracił piłkę. Akcja gospodarzy przerwana.

1
1
63'

Rashford oddał fatalny strzał z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Rui Patricio.

4
1
1
1
2
60 '

Rozpędzone Wolverhampton Wanderers stara się atakować, ale goście robią wszystko, by odzyskać inicjatywę.

3
1
1
1
4
57'

Gol został uznany. Gramy dalej.

5
2
1
5
4
56'

Sytuacja bramkowa jest sprawdzana przez system VAR.

9
4
3
1
7
55'

Gol! Strzelił Ruben Neves. Asystował mu Joao Moutinho. Świetne dogranie Moutinho, który wycofał piłkę do Nevesa. Ten huknął z dwudziestu metrów, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. De Gea nie miał szans na skuteczną interwencję.

25
11
7
9
16
54'

Niewiele brakło, by było 1:1! Po dośrodkowaniu Moutinho piłkę głową trącił Jimenez. Futbolówka odbiła się od słupka.

4
2
1
5
52'

Wan-Bissaka wypatrzył niepilnowanego w polu karnym Lingarda. Ten jednak nie zorientował się w zamiarach kolegi.

1
2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Neves.

2
1
4
50'

Lingard dostał piłkę w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzału.

1
2
47'

Centra Traore w pole karne, ale piłkę wybił Maguire.

3
1
46'

Początek drugiej połowy!

2
1
46'

Wolves. Schodzi: Matt Doherty. Wchodzi: Adama Traore.

45+1'

Martial wychodził sam na sam z bramkarzem. Piłka została jednak pod nogą napastnika i nadal jest 1:0.

1
5
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
2
44'

Akcja gości przerwana przez faul Nevesa.

1
1
41'

Shaw ruszył z akcją, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

1
2
1
38'

Rashford szukał w polu karnym Martiala. W ostatniej chwili piłkę wybił jednak Boly.

1
2
36'

Znów dwójkowa akcja Martiala i Rashforda. Ten pierwszy wdał się w drybling i stracił piłkę.

1
2
34'

Manchester United kontroluje sytuację na boisku i spokojnie konstruuje kolejne akcje.