Premier League: 4. kolejka
31 sie 2019 16:00
90+2'

Krótko rozegrany stały fragment gry, piłka wycofana do obrońców i Manchester powoli zaczyna konstruować swój atak pozycyjny

90+1'

Bernardo Silva gubi się w dryblingu w polu karnym i Webster wybija na rzut rożny

90'

Pascal Gross dośrodkowuje z rzutu rożnego, jednak wprost na głowę obrońcy

1
88'

Bardzo daleki wyrzut z autu, piłkę jednak piąstkuje Ederson, a ta trafia wprost na głowę zawodnika Manchesteru City

1
1
87'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska blokuje Otamendi

86'

Aaron Connolly na spalonym

84'

Żółtą kartkę otrzymał Lewis Dunk.

Brighton and Hove Albion
82'

W natarciu Brighton, jednak w ich grze jest sporo niedokładności

79'

Nie kazał długo czekać na efekty zmiany Bernardo Silva. Portugalczyk po podaniu od Sergio Aguero pewnie pokonuje Ryana posyłając piłkę w kierunku dłuższego słupka bramki

5
2
78'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Bernardo Silva.

77'

Gra wyraźnie zwolniła. City nie atakuje już tak zaciekle, a po graczach Pottera widać brak w wiary w możliwość pozytywnego zakończenia spotkania

74'

Schodzi: Leandro Trossard. Wchodzi: Pascal Gross. Leandro Trossard nie jest w stanie kontynuować gry po  tym jak ucierpiał w starciu z Rodrim

72'

Gundogan z rzutu wolnego wykonywanego z okolic 18 metrów posyła piłkę wysoko nad bramką. Bardzo nieudany stały fragment gry

71'

Po starciu z Rodrim, z bólu zwija się Trossard. Piłkarzowi pomóc musi sztab medyczny

69'

Kolejny rzut rozny dla City, tym razem wykonany krótko. Finalnie jednak i tak piłkę dośrodkowuje De Bruyne. Strzał Aguero, z bardzo trudnej pozycji, wędruje jednak wysoko nad bramką

68'

Schodzi: Neal Maupay. Wchodzi: Aaron Connolly.

wchodzi Wchodzi
Aaron Connolly #44
schodzi Schodzi
67'

Schodzi: Bernardo. Wchodzi: Glenn Murray.

66'

Powolnie budowana akcja Manchesteru City kończy się efektownym strzałem z woleja Kevina De Bruyne. Piłka jednak wędruje minimalnie nad poprzeczką

64'

Dobry przerzut do Maupay'a, temu jednak po przyjęciu piłka odskakuje na kilka metrów i sznasa na zagrożenie bramce Edersona mija bezpowrotnie

1
63'

Zamieszanie w polu karnym Brighton, jednak po kilku przypadkowych odbiciach, piłka finalnie wychodzi poza boisku. Od bramki wznowi Ryan

62'

Walker wbiega w pole karne Brighton, jednak jedyne co udaje mu się osiągnąć to rzut rożny

60'

Montoya dośrodkowuje w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie był w stanie skierować piłki w stronę bramki Edersona

59'

Brighton stara się stworzyć akcję w ataku pozycyjnym

55'

Zinchenko -> Silva -> Aguero -> GOL! Kolejna dobra akcja City świetnie wykończona przez Argentyńczyka, który z linii pola karnego mierzonym strzałem trafił idealnie w okienko. Ryan bez szans

10
5
53'

Webster ratuje swoją drużynę przed utratą bramki w ostatniej chwili zdejmując piłkę z nóg Sterlinga

51'

De Bruyne spróbował z dystansu, jednak jego strzał mija prawy słupek bramki Brighton

48 '

Fenrandinho próbował dośrodkować w pole karne, jednak zdecydowanie za mocno i od bramki rozpocznie Ryan

46'

Wracamy. Żaden ze szkoleniowców nie zdecyodwał się na zmiany w przerwie

45+3'

City po raz pierwszy w tym spotkaniu zwolniło. Piłkarze rozgrywają piłkę w obronie czekając już na gwizdek kończący pierwszą połowę.

45+1'

Na koniec Brighton jest próbowało szczęścia, jednak bliski strzał Trossarda z ostrego kąta broni Ederson

45'

Kolejne dośrodkowanie Manchesteru, tym razem w wykonaniu Walkera, ląduje na głowie obrońców

43'

Piękna akcja Manchesteru City! Najpierw piękna piętka Mahreza idealnie wypuszczająca na wolne pole Kevina De Bruyne, następnie Belg świetnie dostrzegł Aguero, a Argentyńczyk pokazał Trossardowi, co należy zrobić z piłką w polu karnym

9
7
1
41'

Lepszej okazji Brighton może już nie mieć. Po świetnym rajdzie prawym skrzydłem, piłka trafiła pod nogi Trossarda, który miał zadziwiająco dużo miejsca w polu karnym. Belg jednak potrzebawał też zadziwiająco dużo czasu, aby zdecydować się co zrobić z piłką, w efekcie czego obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo

1
1
1
40'

Ładna wrzutka, jednak do piłki pierwsi dopadają obrońcy

39'

Mahrez faulowany przy linii bocznej, kilka metrów przed polem karnym. Kevin De Bruyne już szykuje się do dośrodkowania

37'

Man City. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Fernandinho.

36'

Hiszpan żegnany brawami znoszony jest na wspomnianych noszach, dla niego to najprawdopodobniej koniec meczu

35'

Na boisku pojawiają się nosze, coraz bardziej wątpliwym wydaje się, że Laporte będzie w stanie kontynuować grę

34'

Co ciekawe, to agresor póki co zwija się z bólu opatrywany przez sztab medyczny City

33'

Laporte ściął równo z ziemią rozpędzonego Webstera, za co słusznie otrzymuje żółtą kartkę

Manchester City
32'

Dość niecodzienna sytuacja, gdyż piłkarzom Brighton udało się wejść w pole karne City. Dokonał tego Trossard po naprawdę efektownym dryblingu. Jego wrzutkę jednak wybili obrońcy

1
2
2
1
1
30'

Jak można było tego nie trafić!? Sterling idealnie podał do wchodzącego Davida Silvy, który z najbliższej odległości nie trafił do praktycznie pustej bramki. Bramkarz zaabsorbowany był Sterlingiem i nie miał szans na reakcję, Silva jednak posłał piłkę minimalnie obok słupka

1
1
1
1
1
29'

Montoya ruszył skrzydłem, jednak zamiast dośrodkowania zdecydował się wycofać piłkę do Marcha, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę Edersona. A dokładniej wysoko nad bramką Edersona

1
1
1
1
1
28'

Piłkarze Brigthon ponownie operują piłkę głównie we własnej linii obrony

1
1
1
1
1
26'

Kevin De Bruyne po raz kolejny z rzutu rożnego, do piłki jednak pierwszy dopada defensor Brighton

1
25'

Sterling próbował indywidualnie wejść w pole karne, obrońcy jednak wybijają piłkę na rzut rożny

1
24'

Burn fauluje Davida Silvę przy linii bocznej boiska

1
23'

Mimo ogromnej przewagi, podopieczni Pepa Guardioli nie odpuszczają ani na chwilę, starając się odebrać rywalom piłkę już w ich polu karnym

1
22'

Dla odmiany kolejne uderzenie Manchesteru City. Dla odmiany ponownie Kevin De Bruyne po podaniu Davida Silvy. Tym razem Belg minimalnie obok bramki

1
1
1
1
1
21'

Płaskie mocne podanie Mahreza do Zinchenki stojącego tuż przed polem karnym. Strzał Ukraińca jednak nie stanowi większego zagrożenia

1
1
20'

Kevin De Bruyne dośrodkowuje za lekko, jednak piłka finalnie wraca pod jego nogi. Kolejne jego dośrodkowanie obrońcy wybijają na rzut rożny po drugiej stronie boiska

19'

Silva ponownie próbował dograć płasko do ustawionego w centrum pola karnego De Bruyne, tym razem jednak podanie przeciął obrońca

17'

Mahrez ze świetnym indywidualnym rajdem! Piłkarz po odbiorze piłki zdołał ruszyć skrzydłem, a następnie wejść w sam środek pola karnego, jego strzał w śroedek bramki jednak z łatwością broni Ryan

1
16'

Chwila spokoju, gra toczy się głównie w środkowym sektorze boiska

1
13'

Riyad Mahrez dobrym podaniem mija obrońców rywali, jednak strzał Sergio Aguero broni Ryan

1
12'

Płaskie dośrodkowanie Burna ląduje w "koszyczku" Edersona

1
11'

A skoro David Silva zaliczył już asystę, to warto przypomnieć, że w ubiegły weekend zaliczył on spotkanie numer 400 w barwach "The Citizens"

1
10'

Kolejne próby ataku Manchesteru City rozbijają się na obrońcach Brighton przy próbie wejścia w pole karne

1
8'

Pierwsza ciekawie zapowiadająca się akcja Brighton. Skrzydłem ruszył Trossard, jednak próba dośrodkowania pozostawiała wiele do życzenia.

1
7'

City w natarciu, póki co jednak piłkę skutecznie raz za razem wybijają obrońcy gości

1
1
1
1
1
6'

Kevin De Bruyne nie mógł zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych. W 19 spotkaniach zdobył zaledwie 2 bramki i 2 asysty. W aktualnej kampanii w 4 meczach ma już natomiast bramkę i 4 asysty.

1
1
1
2
1
5'

Brighton zamknięte na własnej połowie rozgrywa piłkę między obrońcami

2'

Szybko poszło. David Silva wszedł z boku w pole karne, bramkarz Brighton starał się wyjść do Hiszpana, ten jednak zdołał podać do Kevina de Bruyne, któremu pozostało skierować piłkę do pustej bramki

7
2
3
5
2
1'

Pierwsza próba ataku Manchesteru City, jednak Raheem Sterling nie zdołał dobiec do zbyt długiego podania Rodriego

15:22

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Jonathan Moss. W tym sezonie sędziował on jak dotychczas 2 spotkania, w których pokazał 7 żółtych kartek, jedną czerwoną, a także podyktował jedną jedenastkę

1
1
15:22

A tymczasem kolejne punkty zgubili rywale zza miedzy, piłkarze Manchesteru United, którzy zaledwie zremisowali 1:1 z Southampton. W barwach Świętych pełne 90 minut rozegrał Jan Bednarek

15:22

- Mają nowego menedżera i oczywiście są tam również pewne zmiany. Na przykład grają piątką z tyłu, podczas gdy w poprzednim sezonie grali czwórką. Są bardziej agresywni z wysokim pressingiem. Dobrze rozpoczęli obecny sezon - mówi przed meczem trener Manchesteru, Pep Guardiola.

15:22

Spośród wszystkich spotkań 4. kolejki Premier Leauge, to właśnie Brighton typowane jest jako drużyna, która najczęściej będzie wyciągać piłkę z siatki. Przynajmniej przez graczy Fantasy Premier League, którzy hurtowo w roli kapitanów obsadzają zabójcze duo "The Citizens" - Raheema Sterlinga oraz Sergio Aguero

15:22

Już za pół godziny na murawę wybiegną podopieczni Pepa Guardioli oraz Grahama Pottera. Faworytów raczej nie trzeba przedstawiać, ale gdyby ktoś miał wątpliwości, przypomnijmy ich najładniejsze bramki strzelane dzisiejszemu rywalowi