2
6
3
88'

Strzał Greenwooda, Gunn na posterunku. Szturm gości, miejscowi w ogromnych opałach!

1
1
2
1
1
87'

Uderzał sprzed pola karnego Jesse Lingard, obok słupka bramki gospodarzy.

2
1
87'

VAR milczy, czyli jest super. Nie znamy się na piłce.

1
2
3
3
7
86'

Padł w polu karnym Greenwood. Co na to VAR? Co na to pan Gil? Pan Sławek? Ktokolwiek?

2
4
84'

Coraz mniej czasu mają goście do zdobycia zwycięskiego gola. Southampton broni się niemal całym zespołem.

1
1
1
1
82'
80'

Goście w ataku. Piłkarze United chcą wykorzystać grę w przewadze i zdobyć gola na wagę trzech punktów.

1
77'

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Maya Yoshida.

75'

Kolejna próba Jamesa, strzał daleki od ideału. Snajper uderzał z pola karnego.

1
74'

James uderzał z ośmiu metrów, Gunn odbił piłkę. United w ataku.

73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kevin Danso.

2
2
4
2
2
70'

Z ok. 19 metrów kilka pięter ponad bramką uderzyć Matić. Moc była, celności zabrakło.

1
1
68'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Nemanja Matić.

68'
66'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzyl Pierre-Emile Hoejbjerg. Strzał z ok. 30 metrów był równie mocny, co niecelny.

1
64'

Wyrównujący gol dodał gospodarzom wiary. Goście nie potrafią zagrozić miejscowym.

1
62'

Young w ostatnim momencie uratował gości. Do piłki kilka metrów przed bramką nie doszedł Ings.

62'

Southampton. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Shane Long.

58'

Gol! Strzelił Jannik Vestergaard. Asystował mu Kevin Danso. Po dośrodkowaniu strzał głową Vestergaarda świetnie obronił de Gea. Jednak po kolejnej wrzutce defensor głową z sześciu metrów pokonał bramkarza! 1:1!

19
8
4
3
7
komentarz

Piłkarze Manchesteru United przed tygodniem sensacyjnie przegrali z Crystal Palace. Jest za to się rehabilitować.

2
1
2
55'

James Ward-Prowse zagrywał do Adamsa, ten jednak z siedmiu metrów przestrzelił!

1
53'

United stara się dyktować warunku gry, Southampton po przejęciu piłki natychmiast rusza z akcją.

50'

Rashford wpadł z piłką w pole karne, został jednak zatrzymany przez Bednarka i Gunna.

6
3
2
48'

Dobrze w defensywie Bednarek. Polak powstrzymał Jamesa, który dodatkow sfaulował obrońcę.

5
1
2
1
46'

Young dogrywał z rzutu wolnego, wprost w ręce Gunna.

1
1
1
2
46'

Wracamy do gry!

Southampton jest w stanie odrobić straty?
1
1
1
13:23

A może po przerwie ktoś zrobi coś takiego.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
44'

Szybki wypad Southampton, Adams z pola karnego dogrywał niedokładnie. Od bramki rozpocznie de Gea.

41'

A teraz Maguire zabawił się w sędziego. Obrońca domagał się kartki dla rywala, ale został przez arbitra wyśmiany. Dodatkowo miejscowi fani zaczynają drwić z reprezentanta Anglii.

1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

1
37'

Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafiła do Boufala, ten uderzył jednak w obrońcę. W końcu pazurki pokazują gospodarze!

1
2
1
35'

Danny Ings uderzył z ok. 25 metrów. Piłka o metr minęła słupek.

1
2
1
35'

Piłkarze Southampton starają się zagrozić gościom, ale gracze United dobrze się bronią.

2
1
32'

Mata chciał uderzyć z ok. 30 metrów. Skiksował, piłka potoczyła się daleko od słupka.

2
1
1
1
31'

Ożywili się piłkarze Southampton. Jednak gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić de Gei.

2
1
1
1
1
28'

Rashford nie trafił w bramkę z pięciu metrów. Zawodnik United był jednak na spalonym i gol nie zostałby uznany.

2
1
1
1
2
27'

Rashford dogrywał z boku pola karnego wzdłuż pola bramkowego. Jednak żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

1
2
25'

Cały czas więcej z gry ma Manchester United. Święci po stracie gola nie potrafi wrócić do tego, co prezentowali w początkowych minutach.

5
2
1
22'

Kolejna próba w meczu Jamesa. Gunn odbil piłkę, która zmierzała pod poprzeczkę.

3
1
2
1
1
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Danso.

3
1
1
1
19'

Dośrodkował Scott McTominay, do piłki doszedł Aaron Wan-Bissaka, przestrzelił o metr.

4
3
3
3
3
17'

W końcu groźniejsze wyjście miejscowych. Jednak zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

3
2
1
15'

Święci w małym szoku. Przecież wcześniej wszystko układało się po ich myśli. Genialny strzał Jamesa zmienił wszystko.

5
1
1
2
2
13:23

Który gol piękniejszy? Ten Jamesa czy sprzed kilku miesięcy Sterlinga? Naszym zdaniem Jamesa.

1
13'

I kolejny strzał Jamesa. Tym razem płasko i wprost w bramkarza Southampton.

2
1
1
12'

Chcieli odpowiedzieć gospodarze. Strzał Pierre-Emile Hoejbjerga daleko od wymarzonego celu.

2
10'

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Scott McTominay. Ale urwał! Przepiękny strzał Jamesa z metrów. James otrzymał piłkę przed polem karnym, wbiegł w "szesnastkę" i przepięknym strzałem trafił w samo okienko. 0:1!

23
9
5
1
4
10'

Pierwsze fragmenty meczu. Gospodarze cały czas dyktują warunki gry. Goście starają się kontrować. Tak jak przed momentem. Uderzał Mata, piłka po nodze obrońcy wpadła w ręce bramkarza.

3
1
1
9'

Mocny strzał z ok. 20 metrów oddał Boufal. Płaskie uderzenie o metr minęło bramkę United!

2
1
6'

Wysoko atakują Święci swoich rywali i to przynosi efekt. Gubią się goście.

1
1
5'

Problemy z ręką ma Marcus Rashford, ale póki co snajper może kontynuować mecz.

1
4'

Pierwszy wypad United. Jannik Vestergaard uprzedził Rashforda. Napastnik gości doznał urazu.