West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Fabian Balbuena.

Ostatnie szarże to już próby gospodarzy.

90'

Doliczone trzy minuty.

2
88'

Jack Grealish schował twarz w dłoniach. Wyobrażał sobie już, że pokonuje Łukasza Fabiańskiego i biegnie fetować gola wraz z kibicami, tymczasem po wrzutce z głębi pola nie trafił w piłkę i oddał niezdarne uderzenie.

3
2
1
83'

West Ham United szuka zwycięskiego gola w dziesięciu. Można przyznać gościom plus za ambicję, ale czy zostaną nagrodzeni prowadzeniem, coraz bardziej wątpliwe.

2
1
80'

West Ham United po stracie zawodnika nie stoi kurczowo we własnym polu karnym. Można powiedzieć, że obraz spotkania nie zmienił się zasadniczo po czerwonej kartce.

3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Tyrone Mings za faul na Sebastienie Hallerze.

Aston Villa
77'

John Terry podpowiada gospodarzom.

1
1
76'

Akcja na lewej stronie boiska. Poderwał się tam Pablo Zabaleta, który chyba postanowił pokazać, że potrafi atakować równie niebezpiecznie jak Felipe Anderson. Argentyńczyk nie ograł jednek przeciwnika i stracił piłkę.

1
73'

Aston Villa czuje się zobowiązana do ataku na osłabionego przeciwnika. Tego też oczekuje od niej publiczność. Do ostatniego gwizdka pozostało jeszcze kilkanaście minut. Na trybunach podnosi się wrzawa.

1
71'

Menedżer West Hamu United uzupełnia lukę w obronie po zejściu Arthura Masuaku kosztem dynamicznego, ale mało zaangażowanego w destrukcję Felipe Andersona.

1
1
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arthur Masuaku.

Ten zawodnik igrał z ogniem od początku spotkania. Arthur Masuaku w końcu doigrał się i sprowokował Mika Deana do pokazania drugiego żółtego kartonika. Wykluczenie za faul blisko linii bocznej boiska na Ahmedzie Elmohamadym.

West Ham United
2
1
1
66'

Aston Villa. Schodzi: Jota. Wchodzi: Ahmed Elmohamady.

64'

Będzie też zmiana w drużynie z Birmingham. Jej menedżer odpowie na ruch konkurenta.

61'

John McGinn w jednym ze starć z przeciwnikiem.

1
60'

Piłkarze podejmują coraz większe ryzyko w tym spotkaniu. Nie interesuje ich podzielenie się punktami. Kwadrans po przerwie był bardziej ofensywny niż pierwsza połowa.

58'

Łukasz Fabiański. Nie można go zaskoczyć takim uderzeniem jak przed momentem Wesleya Moraesa. Napastnik Aston Villi dostał dobre podanie z głębi pola, ale pod naporem defensora nie przymierzył idealnie.

1
1
56'

Declan Rice strzelił ile miał energii w prawej stopie, ale przyjął to uderzenie na ciało Jack Grealish.

1
55'

Po faulu zawodnika atakującego Aston Villi na Arthurze Masuaku bramkarz z Londynu wznowił grę dalekim wykopem. Akcja gości nie potrwała długo, ponieważ Andrij Jarmolenko był na spalonym.

52'

Dwa uderzenia zawodników Aston Villi. Po próbie Jacka Grealisha z ostrego kąta sparował piłkę Łukasz Fabiański, natomiast po dobitce Jacka McGinna wyłącznie odprowadził sunącą po murawie futbolówkę poza boisko. Łapią się za głowy gracze z Birmingham.

2
50'

Dużo wskazuje na to, że West Ham United spróbuje zagrać odważniej po przerwie i sprowadzić obraz meczu do takiego, który oddaje sytuację w tabeli.

1
48'

Mark Noble poderwał się do ataku na połowie przeciwnika. Przeciwnicy nie obmyślili innego sposobu na zatrzymanie pomocnika West Hamu niż sprowadzenie go do parteru.