2
2
89'
88'

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Gabriel Jesus. Mocno przymierzył Hiszpan i piłka po rękach Krula wpadła do bramki! Będą jeszcze emocje!

Manchester City
9
4
5
6
12
87'

Otamendi główkował z ostrego kąta, ale na posterunku ponownie Krul.

1
1
1
2
4
87'

Krul wypiąstkował piłkę po wrzutce De Bruyne.

1
1
1
3
2
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Todd Cantwell.

Norwich City
1
2
83'
82'

Jesus główkował, a piłka po plecach stopera wyszła poza boisko. Po wrzutce z narożnika również opuściła plac gry.

2
1
1
1
80'

Za głębokie dośrodkowanie ze stojącej piłki. Z akcją wyszli przyjezdni.

1
1
80'

Walker sfaulował Pukkiego w okolicach pola karnego. Będzie okazja dla Norwich na dobicie mistrzów Anglii.

2
1
2
2
78'

Mogli goście złapać kontakt! Aguero odkleił się od obrońców po wrzutce Sterlinga, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

2
2
2
1
1
75'

Z niezwykłą ambicją grają Kanarki. To zwycięstwo im się naprawdę należy.

1
73'

Man City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Riyad Mahrez.

73'

Kiepskie uderzenie Buendii z rzutu wolnego.

2
2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bernardo Silva.

1
2
2
4
69'

Sterling szarżował na bramkę i w końcu zdecydował się na podanie do Silvy. Zrobił to jednak przynajmniej o tempo za późno i obrońcy wyjaśnili sytuację.

1
1
1
1
68'

Celna główka Otamendiego, lecz Krul nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
2
2
66'

Czarował De Bruyne w polu karnym Norwich. I wyczarował aut bramkowy.

4
1
1
65'

Mnóstwo stałych fragmentów wybił w ostatnich minutach Kevin De Bruyne. Żadna z piłek nie trafiła jednak do kolegi.

1
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny McLean.

4
1
62'

Szuka gola City, ale ewidentnie brakuje im pary z przodu.

1
1
3
1
58'

Aguero zatańczył między czteroma rywalami i oddał strzał. Wywalczył korner.

4
1
57'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Gabriel Jesus.

57'
56'

Cantwell podał na wolne pole do Pukkiego, lecz Fin nie był w stanie dojść do piłki.

1
55'

Pep Guardiola szykuje podwójną zmianę. Lada moment na boisku zobaczymy Kevina De Bruyne oraz Gabriela Jesusa.

50'

Gol! Strzelił Teemu Pukki. Asystował mu Emiliano Buendia. Norwich ponownie na dwubramkowym prowadzeniu! Otamendi dostał piłkę od Edersona i stał z nią w polu karnym. STAŁ. Podbiegł więc do niego Buendia, odebrał futbolówkę, dograł do Pukkiego, a ten wpakował ją do siatki!

23
12
6
6
7
49'

Ależ szansę zmarnował Pukki! Fin wpadł w pole karne, ale strzał minął bramkę.

1
46'

Póki co jednak bez zmian. Gramy dalej.

18:05

City musi w drugiej połowie zagrać zupełnie inaczej. Może czas na kreatywnego Belga?

1
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sam Byram.

1
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
45'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Bernardo Silva. Gol do szatni dla mistrzów Anglii, choć niewiele na to wskazywało! Silva dorzucił idealną piłkę do Aguero, a ten głową zmniejszył przewagę Norwich.

6
4
3
4
4
43'

City gra piłką na połowie rywala. Jest to jednak sztuka dla sztuki, bez żadnego efektu pod bramką rywala.

2
3
2
2
2
38'

Oj, nie chcielibyśmy być w skórze piłkarzy Manchesteru City w przerwie spotkania. Pep Guardiola z całą pewnością da "popalić" swoim podopiecznym, którzy prezentują się bardzo słabo.

3
3
2
3
2
35'

Chyba pierwsza naprawdę składna akcja The Citizens, zakończona za głębokim dośrodkowaniem Sterlinga do Aguero.

1
1
34'

Buendia idealnie przyjął piłkę lecącą z bardzo wysoka, lecz był na spalonym.

1
34'

Domagają się gospodarze rzutu karnego za zagranie ręką Stonesa, ale będą mieli tylko rzut rożny.

31'

City blisko trafienia kontaktowego! Sterling główkował z sytuacyjnej piłki i obił słupek!

2
1
1
29'

Gol! Strzelił Todd Cantwell. Asystował mu Teemu Pukki. Co tam się dzieje?! Walker złamał linię spalonego i na bramkę City pomknął Pukki. Fin mógł strzelać, ale ujrzał kątem oka lepiej ustawionego kolegę! Cantwell tylko dołożył nogę i z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie beniaminka!

18
8
6
4
6
28'

Wywołany do tablicy Aguero doszedł do pierwszego strzału. Sterling dośrodkował z lewego skrzydła na głowę napastnika, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
26'

Walker posłał w kierunku bramki Krula ni to dośrodkowanie ni strzał i golkiper Norwich nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
18:05

Czy z City leci Aguero? Argentyńczyk póki co kompletnie niewidoczny, a Manchester potrzebuje jego goli.

22'

Nie rzucili się The Citizens na rywala. W dalszym ciągu gra przyjezdnych daleka jest od tego, czego oczekuje od swojego zespołu Pep Guardiola.

1
1
19'

Gol! Strzelił Kenny McLean. Asystował mu Emiliano Buendia. Sensacja na Carrow Road! Kapitalne dośrodkowanie na bliższy słupek z rzutu rożnego na głowę McLeana i gospodarze na prowadzeniu! Nie popisali się w destrukcji Walker i Rodri. Jak na taki obrót spraw zareagują mistrzowie Anglii?

16
9
5
3
8
14'

Zarysowuje się coraz wyraźniejsza przewaga ekipy Guardioli. Sytuacji i strzałów mamy jednak jak na lekarstwo i póki co o emocjach nie ma mowy.

1
11'

David Silva miał dobrą okazję do oddania strzału. Hiszpan jednak przekombinował z podaniem do Walkera i City straciło szansę.

1
9'

Stiepermann ładnie ograł rywala w środku pola i prostopadłym podaniem szukał Pukkiego. Fin nie zabrał się jednak z piłką w pole karne.

1
1
1
8'

Zinczenko szukał kolegi na lewym skrzydle, lecz dograł niedokładnie.

5'

City nie ruszyło do huraganowych ataków, ale - co nie może dziwić - to goście utrzymują się przy piłce.

1
3'

Po rykoszecie piłka trafiła na głowę Rodriego. Hiszpan oddał zdecydowanie za lekki strzał i Krul nie miał z nim problemów.

1
1
3'

David Silva szukał miejsca do dośrodkowania. Wywalczył rzut rożny.