Premier League: 8. kolejka
05 paź 2019 16:00
90+5'

Rzutem na taśmę, seria zwycięstw LFC przedłużona do 17. W następnej kolejce z United podopieczni Kloppa zagrają o rekord!

19
7
2
2
5
90+4'

10
90+4'

Wykonywać go będzie James Milner

9
5
2
6
90+4'

Po długich rozmowach z wozem, decyzja pozostaje niezmieniona. Rzut karny!

8
8
1
4
5
90+3'

Karny!! Chociaż zawodnicy Leicester mocno protestują. Albrighton delikatnie podciął Mane, ale póki co sędzia konsultuje się z wozem VAR

13
6
1
1
5
90+2'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Adam Lallana.

1
1
1
1
2
90+2'

Pomocy medycznej potrzebuje Salah. Wejście Choudhury'ego może okazać się mieć poważniejsze skutki niż się wydawało

2
2
2
3
90'

Sędzia dolicza 4 minuty gry. 240 dodaktowych sekund nadziei, na przedłużenie serii zwycięstw dla Liverpoolu

1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

To się nazywa zadaniowiec. Ledwo powitaliśmy na boisku Choudhury'ego, a ten już zgarnia żółtą kartkę. W pełni jednak zasłużoną za brutalny wślig w Salaha

Leicester City
1
1
88'

Niebezpieczny rzut wolny dla Liverpoolu. Do dośrodkowania Robertsona najwyżej wyskakują jednak obrońcy Leicester. Lisy ruszają z kontrą

1
85'

Krótko rozegrany rzut rożny. Jednak już po chwili Robertson dośrodkowuje w pole karne, a tam najwyżej wyskakuje van Dijk. Piłka jednak nad poprzeczką

85'

I powtórka. Periera kolejny raz posyła piłkę poza linię końcową

1
84'

Dośrodkowanie Origiego na rzut rożny wybija Pereira.

83'

Przypomnijmy, że to właśnie Leicester jako ostatnie w Premier League wywiozło punkty z Anfield Road. Dokonało tego w styczniu tego roku remisując 1:1. Czyżby powtórka z rozrywki?

82'

Kasper Schmeichel wyraźnie nie śpieszy się ze wznawianiem gry

1
1
1
1
80'

Tak jak pisaliśmy, Leicester stać na wyrównanie! Świeżo wprowadzony Ayoze Perez świetnym podaniem dostrzegł Maddisona, który z centrum pola karnego pokonuje strzałem na dalszy słupek Adriana!

1
1
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Maddison. Asystował mu Ayoze Perez.

14
5
3
3
6
78'

Będzie podwójna zmiana w szeregach "The Reds"

76'

Najpierw Salah minął się z piłką, następnie strzał Firmino blokuje obrońca Leicester. Choć przewaga Liverpoolu jest niepodważalna, to przydałoby się ją jednak udokumentować. Leicester stać na jeden zryw i wyrównanie

74'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Dennis Praet. Wchodzi: Ayoze Perez.

73'

Dobre uderzenie Praeta zza pola karnego. Piłka mija jednak słupek bramki Adriana

71'

Momentalnie odpowiada Liverpool. Wijnaldum jednak nie ma szans zaskoczyć Schmeichela, jeżeli z linii pola karnego strzela tak lekko i to w środek bramki

2
70'

Kolejna próba Chilwella tym razem zakończona dobrze znanym z boisk Ekstraklasy "centrostrzałem". Piłkę bez trudu łapie Adrian

1
69'

Do wejścia szykowany jest Ayoze Perez, który wysłuchuje ostatnich wskazówek od trenera

69'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Evans.

68'

Chilwell próbowal rajdu lewą stroną, jednak był bez szans w starciu z Alexandrem-Arnoldem

66'

Co zrobił Jamie Vardy!!? Napastnik Leicester dostał idealne podanie z własnej połowy, dzięki czemu ostatnią przeszkodą na jego drodze był Adrian. Snajper jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i zanim ją opanował, ta była pod kontrolą golkipera "The Reds"

1
65'

Jeżeli dziś Liverpool zwycięży, a wszystko na to wskazuje, to w następnej kolejce będzie mieć szansę wyrównać najdłuższą serię zwycięstw w Premier League. Aktualnie rekord ten dzierży Manchester City. Zadanie jednak nie będzie łatwe, gdyż rywalem "The Reds" będzie Manchester United. I jakakolwiek nie byłaby forma "Czerwonych Diabłów", to pamiętajmy, że derby rządzą się swoimi prawami. Sam mecz natomiast odbędzie się na Old Trafford

2
1
1
64'

Firmino ze skraju pola karnego minimalnie obok słupka!

62'

Atak Leicester kończy się faulem Maddisona. Grę rozpocznie Adrian

1
61'

A tymczasem w równolegle rozgrywanym meczu, Norwich na własnym boisku przegrywa już 0:4 z Aston Villą. W dwóch pozostałych spotkaniach wciąż natomiast nie padła żadna bramka

59'

Dośrodkowanie Maddisona z rożnego wprost na głowę obrońcy, jednak po chwili dostał on szansę aby się poprawić i tym razem nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Gdyby odrobinę szybszy był Vardy, to mogło być to wyrównanie. Piłka jednak mija zawodników Leicester i stojący za nimi defensor wybija ją na kolejny rzut rożny

58'

W natarciu Leicester. I choć w ich akcji jest sporo niedokładności i szczęścia, to koniec końców piłka wychodzi na rzut rożny.

56'

Bardzo dobra dwójkowa akcja Mane oraz Salaha. Obaj mijali kolejnych zawodników podając sobie raz za razem piłkę z pierwszej, finalnie jednak Salah się poślizgnął, przez co do ostatniego podania nie zdołał na czas dobiec Mane

54'

Sam Salah postanowił wymierzyć sprawiedliwość z rzutu wolnego. Jego strzał jednak powędrował prosto w mur

54'

Defensor Leicester trochę przesadził w starciu z Salahem. Bardziej przypomianło to wrestling niż futbol

53'

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu.

51'

Kolejne dośrodkowanie Leicester totalnie do nikogo. Tym razem Marc Albrighton posyła piłkę ku bliżej nieokreślonemu celowi

1
1
49'

Niepewna interwencja Schmeichela! Duński bramkarz wyszedł do piłki próbując wyprzedzić Salaha i choć to mu się udało, to sama futbolówka mu uciekła poza pole karne. Finalnie jednak sytuację udało się opanować