1:2
Zakończony
Chelsea FC
90+6'

Piłka meczowa. Głową uderzał... Foster! Kepa kapitalnie obronił i uratował Chelsea!

4
2
2
1
1
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Mount.

2
90+5'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Reece James.

90+4'

Zamieszanie w polu karnym Chelsea. Zabrakło jednak uderzenia.

90+3'

Szarżował Gerard Deulofeu, w polu karnym jednak źle zagrywał.

90+2'

Nerwowo na boisku. Gracze Watfordu starają się wykreować okazję na doprowadzenie do remisu.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

90'

Chelsea pod bramką Watfordu. Goście oddalili piłkę od własnego pola karnego.

89'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
89'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Mariappa.

88'

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

85'

Goście zwalniają  grę, kradną kolejne sekundy. Gospodarze mają już niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

1
1
83'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Craig Dawson.

1
80'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. Kepa zmylony i jest już tylko 1:2!

1
7
79'

Jest rzut karny dla Watfordu!

1
2
78'

Jeszcze trwają analizy. Kovacić i Jorginho niepotrzebnie zabawili się we własnym polu karnym.

1
2
77'

Trwa analiza VAR, Gerard Deulofeu podcięty przez Jorginho. Będzie rzut karny?

2
77'

Gospodarze po raz pierwszy od dłuższego czasu pod bramką Chelsea. Jednak cały czas bez zagrożenia.

2
1
1
1
1
75'

Watford. Schodzi: Daryl Janmaat. Wchodzi: Kiko Femenia.

73'

Mount uderzył sprzed pola karnego. Foster pewnie złapał piłkę.

72'

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy. Zabrakło uderzenia na bramkę Kepy.

1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daryl Janmaat.

2
70'

Emerson Palmieri padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

69'

Abraham siedem metrów przed bramką. Uderzenie zablokował jednak obrońca.

67'

Watford. Schodzi: Nathaniel Chalobah. Wchodzi: Will Hughes.

66'

Chelsea cały czas na połowie Watfordu. Gospodarze nie potrafią wyjść z własnej połowy.

64'

Kovacić do Abrahama, który jednak nie zdołał dojść do piłki.

62'

Kolejna akcja Chelsea. Mateo Kovacić uderzył jednak zbyt lekko i dodatkowo w środek bramki.

1
1
1
1
1
komentarz

Christian Pulisić będzie mógł liczyć na kolejne pochwały z ust trenera.

1
1
1
58'

Chelsea chce pójść za ciosem. Kolejny strzał Pulisicia. Uderzenie z ostrego kąta nogą odbił Foster!

1
1
1
1
2
55'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Tammy Abraham. Kolejna akcja gości, rozegranie Williana na prawo do Abrahama, a ten zagrał wzdłuż pola bramkowego. Nadbiegający Pulisić pewnie uderzył do siatki z bliska. 0:2!

14
8
4
1
1
55'

Kontra Chelsea 3 na 3. Jednak w końcowej fazie akcji przewrócił się Pulisić. Sędzia nakazał gra dalej.

52'

Ostro potraktowany został Willian, ale było w tym sporo przypadku.

1
49'

Powinno być 0:2. Willian do Mounta, którego strzał z pierwszej piłki odbił Foster!

47'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Kabasele.

46'

Wracamy do gry!

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Mason Mount. Foster podbił piłkę, a ta odbiła się od poprzeczki, a następnie ziemi i wróciła na boisko.

1
1
17:46

Tammy Abraham zdobył jak na razie jedynego gola w meczu.

1
41'

Watford pod polem karnym Chelsea. Goście momentami mają problemy z gospodarzami.

39'

Pierwszy rzut rożny dla Watfordu. Piłka wróciła w pole karne, strzelał Gerard Deulofeu, pół metra obok bramki!

36'

Chelsea wyraźnie zmniejszyła obroty.  A może to tylko obrana została inna taktyka? Zobaczymy.

33'

Wyrównało się spotkanie. Gra przeniosła się w kierunku środka boiska.

30'

Akcja Chelsea zakończony dość anemicznym uderzeniem Williana. Spokojnie w bramce Foster.

28'

Coraz śmielej gospodarze. Do ideału daleko, piłkarze Chelsea muszą jednak mieć się na baczności.

25'

Nic nie zmienia się w meczu. Chelsea przeważa i szuka kolejnych trafień.

22'

Cesar Azpilicueta dogrywał z prawej strony, nikt jednak nie potrafił z bliska wbić piłki do siatki.

21'

Małe zamieszanie w polu karnym Chelsea, jednak akcja Watfordu nie zakończyła się strzałem.

1
20'

Watford. Schodzi: Craig Cathcart. Wchodzi: Adrian Mariappa.

19'

Foster! Po dograniu z rogu głową uderzał Pulisić, bramkarz wyciągnął się jak ser na zapiekance i wybił piłkę na kolejny korner!

18'

Uderzenie Mounta zostało zablokowane. Piłka trafiła pod nogi Abrahamma, którego strzał odbił bramkarz!

15'

Pierwsza akcja Watfordu. Kwik na trybunach, gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Bez reakcji. Po chwili wprost w bramkarza uderzył Roberto Pereyra.

1
1
1
1
1
13'

Przerwa w grze. Jeden z graczy Watfordu potrzebuje konsultacji ze specjalistą. To Craig Cathcart.

1
1
1
1
12'

Gospodarze starali się wysoko atakować gości. Jednak efektu to nie przyniosło.

9'

Uderzał Mason Mount, daleko od celu zwanego bramką.

8'

Chelsea chce więcej. Niemrawi od początku są gospodarze, goście zamierzają powiększyć przewagę.

5'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Jorginho. I już po zawodach. Z okolic środka pola za plecy obrońców piłkę wrzucił Jorginho. Wystartował do niej Abraham, chciał do futbolówki wyjść bramkarz. Napastnik gości przelobował go i jest 0:1!

17
7
3'

Od początku jesteśmy na połowie gospodarzy. Chelsea chce szybko załatwić sprawę.

1
1
17:40

Olivier Giroud mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.