Willian uderzył z rzutu wolnego pół metra ponad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał James McCarthy.

Crystal Palace
1
90+1'

Z pola karnego uderzał Michy Batshuayi, Belg został jednak zablokowany. Będzie rzut rożny.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Callum Hudson-Odoi przymierzył sprzed pola karnego, pomylił sie o 2 metry.

1
87'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Billy Gilmour.

86'

McCarthy uderzał sprzed pola karnego. Bramkarz na raty złapał piłkę.

84'

Po stracie drugiego gola gracze Crystal Palace przestali wierzyć w remis. Tutaj jest już wszystko jasne.

80'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

79'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Już chyba po meczu. Uderzał z pola karnego Michy Batshuayi, do odbitej przez obrońcę piłki dopadł sześć metrów przed bramką Pulisić i głową wpakował do siatki. 2:0!

77'

Emerson Palmieri uderzał, a może dośrodkowywał. Jednak bramkarz gości zachował czujność.

75'

Już tylko kwadrans na doprowadzenie do remisu mają piłkarze Crystal Palace.

73'

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

72'

Tymczasem piłkarze Crystal Palace szukają wyrównania i są coraz bliżej bramki gospodarzy.

1
komentarz

Wiadomośc z Płocka. Radosław Sobolewski i Michał Probierz przywitali się przed meczem.

1
1
1
70'

James Tomkins doszedł do dogrania piłki w pole karne, jednak głową uderzył niecelnie.

67'

Aktywniejsi starają się być goście, ale póki co Crystal Palace wciąż bez szansy na gola.

1
1
67'

Kolejny strzał w meczu Pulisicia, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
64'

Patrick van Aanholt dośrodkował z lewej strony, jednak zbyt mocno i nikt do piłki nie doszedł.

61'

Willian do Abrahama, który z pola karnego uderzył metr ponad bramką.

1
komentarz

1
59'

Piękny strzał sprzed pola karnego oddał Pulisić. Kapitalnie w bramce zachował się Guaita!

1
56'

Starali się odpowiedzieć goście, uderzenie Ayewa zostało jednak zablokowane.

1
1
1
54'

Kolejna akcja gospodarzy, strzał Mounta trafił w obrońcę. Do piłki nie zdołał dojść Abraham.

3
2
2
53'

Spalonego nie było, Chelsea prowadzi 1:0.

3
2
53'

Jeszcze trwa mierzenie i dzielenie w wozie VAR.

2
1
52'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Willian. Podanie przed pole karne do Williana, a ten kapitalnie odegrał piłkę do Abrahama. Napastnik sytuacji sam na sam nie zmarnował. 1:0!

10
5
2
1
48'

Piłka spadła pod nogi Abraham, ale ten spudłował.

2
1
1
1
1
46'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ale racji nie mieli.

1
46'

13:02

45+5'

Willian uderzał niemal do pustej bramki. Trafił jednak w rywala!

2
45+3'

Dośrodkowanie z Kante, głową uderzał Pulisić, ale metr ponad bramką.

1
45'

1
1
44'
43'

Dogrywal Willian, piłka otarła się o rywala. Złapał ją bramkarz.

42'

Joel Ward ma problemy mięśnowe. Wściekły jest defensor, będzie potrzebna zmiana.

39'

Chelsea ponownie przeniosła grę pod bramkę gości. Jednak miejscowi wciąż bez kolejnych okazji na zdobycie premierowego gola.

2
36'

Mecz wyrównał się. Chelsea atakowała, wydawało się, że gol wkrótce padnie. Do tego jednak nie doszło. Wciąż bez goli.

3
1
2
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
32'

Luka Milivojević uderzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała ok. 2 metry obok słupka.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Emerson Palmieri.

1
2
2
13:02

29'

Mason Mount uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

28'

Będzie rzut wolny dla Chelsea z ok. 18 metrów! Może być szalenie groźnie.

1
27'

Zamieszanie pod bramką gości. Piłkę blokowali obrońcy, wybijał bramkarz. Gola ostatecznie nie ma.

23'

Emerson Palmieri uderzał z rzutu wolnego. Piłka poleciała metr obok bramki.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wilfried Zaha.

2
2
1
20'

Nie ustają ataki Chelsea. Goście ustawili cztery autobusy i sprawdzają co rywale na to.

17'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Willian.

Chelsea FC
3
3
17'

Ponad kwadrans za nami. Chelsea cały czas przeważa, goście sporadycznie utrzymują się przy piłce.

1
1
14'

Willian uderzył z rzutu wolnego z ok. 22 metrów. Tuż obok słupka!

1
1
12'

Willian do Pulisicia, ten efektownie ograł obrońcę, ale z kilku metrów trafił w bramkarza!

1
1
8'

Cały czas przeważają gospodarze. Jednak gracze Chelsea nie narzucają zbyt wysokiego tempa gry.