Premier League: 13. kolejka
23 lis 2019 18:30
90+3'

Jednak nie ma gola! Raheem Sterling trafił do siatki, ale był na dosłownie centymetrowym spalonym po zagraniu głową Fodena. Sędzia początkowo uznał bramkę, jednak po weryfikacji VAR zmienił decyzję.

3
2
8
2
3
90+3'

Ależ blisko! Mason Mount z blisko 30 metrów uderzył z rzutu wolnego i piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan. Za faul taktyczny.

Manchester City
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
88'

Phil Foden znalazł się niepilnowany w polu karnym, popatrzył, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

1
1
85'

Niepotrzebnie zabawił się Ederson. Bramkarz Manchesteru trafił w Batshuayia, ale na jego szczęście, piłka minęła słupek.

3
1
3
1
2
82'

Piłkarze Manchesteru grają uważniej na tyłach i Chelsea ma spore problemy z dostaniem się pod pole karne gospodarzy.

1
1
1
2
80'

Ależ bomba Williana! Brazylijczyk huknął z półwoleja pół metra nad bramką. Sędzia popełnił mały błąd, ponieważ powinien być rzut rożny po interwencji Edersona.

3
2
1
77'

Niesygnalizowany strzał oddał Phil Foden. Piłka przeleciała obok bramki Chelsea.

1
76'

Zmiana w Manchesterze. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus. Argentyńczyk wyraźnie kuleje.

75'

Sergio Aguero ma wyraźne problemy z lewą nogą, Gabriel Jesus ruszył do rozgrzewki.

2
1
1
1
74'

Kevin De Bruyne szukał w polu karnym Sergio Aguero, ale został przyblokowany.

1
1
74'

Zmiana w Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mason Mount.

74'

Zmiana w Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

73'

Sergio Aguero pada w polu karnym, Martin Atkinson zdecydowanie pokazuje, że nie było faulu.

1
1
komentarz

72'

Aktywny po wejściu jest Phil Foden. Młody piłkarz Manchesteru strzelił po ziemi z 17 metrów wprost w Kepę.

68'

Willian huknął jak z armaty z ostrego kąta, ale piłka poleciała daleko w trybuny Etihad Stadium w Manchesterze.

67'

Druga zmiana w Manchesterze. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

1
1
1
1
1
66'

Kolejna drobna kontuzja w Manchesterze. David Silva nie będzie mógł kontynuować meczu.

1
65'

Znów blisko gola! Fernandinho został zablokowany, a z dobitką Mahreza z trudem poradził sobie Kepa Arrizabalaga.

1
1
1
2
1
63'

Manchester przycisnął Chelsea i szuka trzeciego gola.

1
1
1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho. Za faul taktyczny na De Bruyne.

Chelsea FC
1
1
59'

Zmiana w Chelsea. Schodzi: Emerson Palmieri. Wchodzi: Reece James.

57'

Manchester w gazie. Riyad Mahrez tym razem został zablokowany przy próbie uderzenia z dystansu.

1
56'

Teraz bardzo groźnie w polu karnym Chelsea. Jeden z zawodników gości zablokował podanie do Sergio Aguero, który już szykował się do strzału do pustej bramki.

2
1
53'

N'Golo Kante bliski durgiego gola! Cesar Azpilicueta wycofał do Francuza, którego strzał w ostatniej chwili zablokował Fernandinho.

1
52'

Zmiana w Manchesterze. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Ilkay Gundogan. Hiszpan schodzi o własnych siłach, choć z wyraźnym grymasem bólu.

51'

Rodri zgłosił kontuzję. Będzie zmiana w Manchesterze.

2
1
1
2
3
49'

Riyad Mahrez znów się pokazał. Algierczyk przeprowadził indywidualną akcję wzdłuż 20 metra i uderzył silnie obok słupka.

2
1
46'

Czas na drugą połowę. Czekamy na kolejne gole!

45+1'

Manchester City z kolejną akcją. David Silva podał do Sterlinga, który myślał, że jest na spalonym i nawet nie ruszył do piłki. Czy był spalony? Po powtórkach trudno to stwierdzić...

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Joao Cancelo z ostrego kąta strzelił wyraźnie nad bramką.

1
43'

Sergio Aguero huknął w poprzeczkę! Kepa Arrizabalaga zagrał wprost pod nogi Argentyńczyka, który stanął przed stuprocentową okazją, ale uderzył za wysoko!

1
2
1
Czy Chelsea zdobędzie punkty w Manchesterze?
2
2
41'

7:6 w strzałach, 2:2 w strzałach celnych. Dzieje się na Etihad Stadium w Manchesterze.

1
2
40'

Sergio Aguero przewrócił się w polu karnym, ale sędzia Martin Atkinson słusznie nie wskazał na "wapno".

2
17:43

37'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Rodri.

Manchester City na prowadzeniu po kapitalnej akcji Mahreza! Algierczyk minął dwóch rywali, wpadł w pole karne i uderzył między nogami Tomoriego w długi róg bramki Chelsea.

Asysta:
15
10
2
2
3
36'

Kolejny strzał Kevin De Bruyne. Pomocnik Manchesteru huknął zza pola karnego, a piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

33'

Sergio Aguero dostał piłkę w pole karne, ale miał na plecach Zoumę, który skutecznie zblokował strzał Argentyńczyka.

1
29'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Wyrównanie! De Bruyne nawinął przed polem karnym Jorginho, strzelił po ziemi, a piłka po nodze Zoumy wpadła do siatki. Rykoszet całkowicie zmylił Kepę.

13
10
7
7
15
25'

Spokojny okres w meczu po bramce.

1
1
22'

Mistrzowie Anglii w wirtualnej tabeli mają już 12 punktów straty do lidera Liverpoolu. Manchester City musi odpowiedzieć, jeśli chce się liczyć w grze o tytuł.

1
1
17:43

Dla N'Golo Kante to 150. występ w barwach Chelsea na wszystkich frontach. Środkowy pomocnik zdobył dla "The Blues" 11 goli.

1
1
1
21'

Gol! Strzelił N'Golo Kante. Asystował mu Mateo Kovacić.

Chelsea na prowadzeniu! Kovacić zagrał z głębi pola do Kante, który skutecznie przepchnął się z Mendym i już upadając uderzył obok bramkarza!

25
14
8
6
6
19'

Emerson Palmieri strzelił z narożnika pola karnego wprost w Edersona. Włoch powinien zagrać do lepiej ustawionego Abrahama.

15'

Ależ blisko! Zakotłowowało się w polu karnym Manchesteru City. Silnie z półwoleja uderzył Fikayo Tomori, ale piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

2
1
17:43

1
12'

Kibice nie mogą się nudzić. Piłka już pod drugim polem karnym, gdzie zablokowany został Riyad Mahrez.

1
11'

Tammy Abraham uderzył niecelnie zza pola karnego.

1
1
8'

Kopia akcji Manchesteru z czwartej minuty, ale pod drugim polem karnym. Tammy Abraham zagrał do Williana, który uderzył po ziemi tuż obok bramki.

2
3
6'

I od razu Manchester ruszył z kontrą. Sergio Aguero znów dostrzegł De Bruyne'a, który zbiegł do środka i ostatecznie nie oddał strzału. Belg powinien szybciej rozegrać tę akcję.

2
1
6'

Rodri wzorowo zatrzymał w polu karnym rozpędzonego Pulisicia.

1
4'

Pierwsza okazja! Sergio Aguero świetnie wypuścił w pole karne De Bruyne, który strzelił płasko tuż obok słupka. Zabrakło dosłownie centymetrów!