Premier League: 14. kolejka
01 gru 2019 17:30
90'

4 minuty dłużej potrwa to spotkanie

5
2
1
3
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw.

Manchester United
2
89'

Z rzutu rożnego zagrożenia nie było, natomiast kolejny raz (na oko koło 50.) faulowany w tym meczu był Jack Grealish, który ruszał z kontrą. Shaw obejrzał za to żółty kartonik

3
1
1
1
89'

Będziemy mieć jeszcze jeden rzut rożny dla Manchesteru, to już jedna z ostatnich szans na 3 punkty

3
1
87'

Maguire! Defensor gospodarzy wyskoczył najwyżej do dośrodkowania, ale jego strzał tuż sprzed linii bramkowej blokuje Mings

2
1
86'

Lingard zdążył dopaść jeszcze do opuszczającej boisko piłki i uderzył z zerowego kąta wprost w Heatona. Rzut rożny dla United

85'

Sprawiedliwość z rzutu wolnego postanowił wymierzyć sam poszkodowany, jednak jego strzał powędrował nad bramką De Gei

84'

Lindelof nie może pogodzić się z faktem, że sędzia odgwizdał jego faul na Grealishu

1
83'

Bardzo dobra okazja Freda, który otrzymał idealną piłkę od Daniela Jamesa. Jego strzał głową oddany był jednak wprost w Heatona

1
1
79'
ZMIANA
78'

Co tu się wydarzyło!?

Najpierw Manchester w piękny sposób wymienił kilka podań, później Fred wyłożył się jak długi w polu karnym, po czym gospodarze domagli się karnego. Sędzia pozostał niewzruszony, a piłka znalazła się 2-3 metry od bramki Heatona. Tam w olbrzymim zamieszaniu finalnie to Martial zbyt mocno spróbował ją podbić i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

2
1
77'

James ruszył skrzydłem i nawet nieźle dograł w pole karne, problem w tym, że wcześniej nie spojrzał, czy ktokolwiek z jego partnerów w tym polu karnym się znajduje

2
1
76'

Kolejna próba Martiala zblokowana przez obrońcę

74'
ZMIANA
74'

Rashford leży na murawie trzymając się za tył głowy, co jest efektem starcia z Douglasem Luizem

1
1
73'

Do wejścia szykuje się Jesse Lingard

1
72'

Zbyt mocne podanie Wan-Bissaki do wybiegającego na skrzydle Maty, Mings wybija piłkę na rzut rożny

2
1
1
komentarz

Gol! Sędzia uznał bramkę strzeloną przez Mingsa! Ależ się zrobiło meczycho!

2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tyrone Mings. Tylko czy nie było spalonego?

komentarz

Dośrodkowanie Freda, które zapewne nie sprawiłoby zbyt dużego zagrożenia, świetnie przedłużył Wesley i piłka spadła wprost na głowę Lindelofa, a ten wyprowadził Manchester na prowadzenie

4
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Lindelof.  Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić!

13
2
1
2
63'

Tak jak cały mecz Grealish mógł imponować, tak teraz być może zawalił akcję meczową. Perfekcyjne podanie Trezegueta i jedyną trudnością stojącą na drodze Grealisha do zdobycia bramki było trafienie w piłkę. Jak się okazało, to wystarczyło. Wciąż 1:1

4
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Brandon Williams.

1
1
2
62'

Bardzo dobra dwójkowa akcja Jamesa i Martiala, jednak ostatnie podanie Walijczyka było odrobinę za głębokie i piłkę łapie Heaton

1
komentarz

Dużo roboty mają dziś fizjoterapeuci Aston Villi. Aktualnie opatrują oni aż 2 piłkarzy

2
1
1
58'

Martial dryblingiem wszedł w pole karne rywali, zdołał nawet oddać strzał, ale ten broni Heaton

1
56'

Kilka niezłych podań Manchesteru United kończy się na Martialu, który złym przyjęciem gubi piłkę

2
1
1
1
1
55'

Trezeguet nabija Freda i Aston Villa rozpocznie od rzutu rożnego

1
1
54'

Juan Mata bardzo mocno dopimana się o rzut karny. Jego zdaniem defensor AV zagrał piłkę ręką, sędzia jednak kolejny raz pozostaje niewzruszony

1
1
52'

Piłka odbita przez jednego z obrońców Aston Villi spadła pod nogi Maty, a ten bardzo przytomnie chciał szybko odegrać piętką piłkę do stojącego za nim Freda. Niestety, Fredowi zajęło chwilę by połapać się w tym co się dzieje i niewiele wynikło z tej akcji

1
1
50'

Martial próbował z dystansu, ale jego strzał przyblokował Mings. Rzut rożny dla Manchesteru

5
47'

Heaton pewnie łapie dośrodkowanie Maty

4
46'

Wracamy na murawę!

3
2
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Guilbert.

2
2
2
45+3'

Dobry rajd Williamsa na lewym skrzydle przerwany faulem Guilberta

2
45+1'

Grealish ponownie ląduje na murawie, tym razem czystym wślizgiem popisał się Pereira

2
45'

Aż 3 minuty dłużej pograją piłkarze w 1. połowie

43'

Grealish natomiast nie trafia czysto w piłkę w polu karnym United i od bramki rozpocznie De Gea