Sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry.

3
1
1
88'

Ismaila Sarr sfaulował Stephensa i grę od rzutu wolnego rozpocznie Southampton FC.

1
1
1
1
1
Czy Southampton FC utrzyma prowadzenie do końca meczu?
83'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

Southampton FC wygrywa 2:1! Znakomicie w "okienko" z około 18 metrów przymierzył James Ward-Prowse.

13
7
3
1
1
81'

Gospodarze złapali wiatr w żagle, a ochoty do gry nabrał Danny Ings, zdobywca bramki dla Świętych.

1
1
78'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Moussa Djenepo.

Ekipa Southampton FC doprowadziła do remisu 1:1! Moussa Djenepo świetnie przedryblował przeciwnika, zszedł do końcowej linii i zagrał piłkę tuż przed bramkę Watford FC. Tam znalazł się Danny Ings, który z bloskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

9
6
2
1
1
77'

Ryan Bertrand był faulowany i będzie rzut wolny dla Southampton.

1
1
76'
76'

72'

Aktywny w szeregach miejscowej drużyny jest Moussa Djenepo, który stara się brać ciężar gry na swoje barki.

70'

Święci będą mieć rzut z autu na połowie Szerszeni. Goście praktycznie nie atakują po zmianie stron.

68'

Szczęście Watfordu! Piłka odbiła się od poprzeczki po strzale jednego z zawodników Southampton FC.

1
67'
67'

1
64'

Święci atakując coraz odważniej i wywalczyli swój kolejny w tym meczu rzut rożny.

1
62'

Posiadanie piłki:

Southampton FC - 65 proc.

Watford FC - 35 proc.

59'

Szerszenie wybiły piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z kornera.

56'

Daleko przed własną bramką interweniował Ben Foster, który wykopał piłkę za linię boczną.

54'

Nad poprzeczką z dystansu uderzył Ismaila Sarr.

53'

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nathan Redmond.

Southampton FC
50'

Kiko Femenia ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

Czy w drugiej połowie konfrontacji padnie co najmniej jedna bramka?
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Southampton.

2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
43'

Na razie Święci zawodzą - nie potrafią zagrozić bramce przyjezdnych.

41'

Strzały (celne):

Southampton FC - 3 (0)

Watford FC - 4 (1)

1
39'

Zawodnicy Southampton FC utrzymują się przy piłce na połowie Watfordu.

36'

Pierre-Emile Hoejbjerg faulował rywala i będzie rzut wolny dla Szerszeni. W tym starciu ucierpiał Jose Holebas.

1
34'

Alex McCarthy w ostatnich sekundach ma sporo pracy. Tym razem odbił piłkę na rzut rożny.

32'

30'

Ekipa z Watfordu cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

26'

Faulowany był Ismaila Sarr i będzie rzut wolny dla gości.

1
1
1
24'

Gol! Strzelił Ismaila Sarr. Asystował mu Etienne Capoue.

Watford FC na prowadzeniu 1:0! Ismaila Sarr otrzymał świetne, prostopadłe podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam pokonał Alexa McCarthy'ego.

4
2
1
1
2
23'

Potyczka nie porywa. Widać, że grają dwa zespoły ze strefy spadkowej.

1
1
1
21'

Szerszenie miały rzut rożny, lecz nie były w stanie zagrozić bramce miejscowej drużyny.

19'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie rywala.

17'

15'

Święci mają przewagę optyczną, jednak dotychczas nic z tego nie wynika.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jedna bramka?
10'

Southampton FC - 86 proc.

Watford FC - 14 proc.

8'

Na razie spokojny początek potyczki. Przy piłce znajduje się ekipa z Southampton.

6'

Aktualna tabela Premier League:

4'

Święci atakowali prawym skrzydłem, ale bezskutecznie.

2'

Alex McCarthy złapał piłkę po celnym strzale Ismaily Sarra.

1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
18:04

W podstawowej "11" gospodarzy znalazł się polski obrońca Jan Bednarek.

1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Southampton FC - Watford FC?
Wygra Southampton FC
Będzie remis
Wygra Watford FC
11:25

Konfrontację poprowadzi sędzia Michael Oliver.

11:25

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 14. kolejki Premier League Southampton FC - Watford FC. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 18:30.