Premier League: 15. kolejka
04 gru 2019 20:30
90+3'

Alli próbował zaskoczyć de Geę. Hiszpański bramkarz popisał się pewną interwencją.

12
4
2
3
2
90+3'

Rashford przed szansą na skompletowanie hat-tricka. Nie zdołał jednak oddać groźnego strzału.

4
2
3
2
1
90+2'

Kontra Manchesteru United przerwana przez sędziego z powodu spalonego.

5
2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

4
4
2
1
5
89'

W końcówce Manchester United głównie się broni. Tottenham nie potrafi oddać celnego strzału.

5
5
1
1
87'

Manchester United. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Luke Shaw.

4
4
2
2
2
85'

De Gea znów przechwycił piłkę po dośrodkowaniu gości.

10
1
1
1
1
84'

Eriksen w polu karnym wypatrzył Auriera. Ten uderzył z dziesięciu metrów, ale de Gea bez problemów obronił ten strzał.

7
1
1
1
2
81'

Manchester United dobrze się broni i na niewiele pozwala rywalom.

12
2
2
2
1
79'

Manchester United. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Andreas Pereira.

78'

Tottenham ruszył do ataków, ale gościom brakuje dokładności.

4
2
1
1
2
76'

Aurier dośrodkował prosto w ręce de Gei. Kane tylko bezradnie rozkłożył ręce.

6
3
3
3
3
74'

Alli piętą zagrał do Sona. Piłkę przejęli gospodarze.

6
2
1
1
1
70'
5
3
3
3
4
69'

Dogranie Sissoko w pole karne. Prosto w ręce de Gei.

3
1
1
1
2
66'

Przerwa w grze. Winks potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

1
62'

Potężny strzał Jamesa. Bez problemów poradził sobie z nim Gazzaniga.

4
60'

Rashford w polu karnym rywali wdał się w drybling. Akcja zakończona stratą.

1
57'

Rashford ruszył z akcją, lecz nie zdołał oddać strzału. Piłkę przechwycił bramkarz.

1
2
55'

Winks dograł na krótki słupek. Bez zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
55'

Szybka akcja Tottenhamu. Kane oddał strzał z dwudziestu metrów i zdołał wywalczyć rzut rożny.

2
3
54'

Tottenham rzucił się do ataków. Dobrze bronią się jednak gospodarze.

52'

Groźny strzał Sona z dwunastu metrów. Uderzenie zostało zablokowane.

2
49'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Anglik pewnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza. 2:1 dla gospodarzy!

Manchester United
27
17
1
5
8
48'

Jest rzut karny! Do piłki podszedł Rashford.

12
2
2
2
3
47'

Sytuacja będzie jeszcze sprawdzana przez system VAR.

4
1
3
4
47'

Zdaniem sędziego Sissoko sfaulował Rashforda w polu karnym. Arbiter wskazał na jedenasty metr.

5
3
4
1
1
46'

1
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

7
2
2
2
2
44'

Dalekie wyjście Gazzanigi, który uprzedził Rashforda i uratował swój zespół przed stratą gola.

2
2
2
3
2
43'

Tottenham zaczął odważniej atakować. Manchester United musi uważać na akcje rywali.

3
2
1
1
2
40'

Sytuacja była sprawdzana przez system VAR. Arbiter analizował czy Alli dotknął piłkę ręką. Wszystko było zgodnie z przepisami.

2
1
2
4
9
39'

Gol! Strzelił Dele Alli. Pierwsza groźna akcja Tottenhamu i jest wyrównanie! Po dośrodkowaniu ze skrzydła groźnie strzelił Aurier, ale de Gea poradził sobie z tym uderzeniem. Piłka trafiła do Alliego, ten przyjął ją, oszukał obrońców i huknął bez zastanowienia. Świetny zwód Alliego.

24
12
3
10
19
38'

Ofensywna szarża McTominay'a. Starał się podać w kierunku Greenwooda, ale piłkę przejęli rywale.

3
2
2
2
2
37'

Manchester United kontroluje sytuację na boisku.

3
2
2
2
3
34'

Długa akcja Tottenhamu. Piłkarze gości wymienili wiele podań, a po ostatnim piłka trafiła w ręce de Gei.

2
1
2
2
2
30'

Po dwóch kwadransach zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili po sobie gospodarze. Tottenham w ofensywie praktycznie nie istnieje.