1
2
6
90'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Divock Origi. Mane dogrywał w polu karnym, w piłkę źle trafił Origi. Futbolówka wpadła pod nogi Salaha, a ten z bliska wtoczył ją do siatki. 2:0!

26
13
2
2
2
88'
87'

Watford. Schodzi: Abdoulaye Doucoure. Wchodzi: Domingos Quina.

87'

Gomez do Mane, ten jednak na spalonym.

4
3
2
2
4
87'

Gospodarze... grają na czas. Kto by się spodziewał.

1
1
2
84'

Abdoulaye Doucoure do kowala! Strzał gracza Watforu bardzo, bardzo, bardzo niecelny. Piłka jeszcze frunie.

4
4
2
2
2
84'

Odpowiedź Liverpoolu. Foster zdołał zabrać piłkę spod nóg Salaha.

2
2
2
2
2
83'

Coraz groźniejsi są goście w końcówce. Przed momentem uderzał Sarr, ale wyraźnie niecelnie.

3
4
2
2
2
81'

Gerard Deulofeu dośrodkował z rogu i... trafił w słupek! Sporo szczęścia miał Liverpool.

3
1
1
1
2
80'

Virgil van Dijk tak podawał do Alissona, że omal go nie pokonał! Piłka o metr minęła bramkę Liverpoolu!

3
1
1
3
80'

Już tylko 10 minut do końca meczu. Liverpool przeważa, ale prowadzi tylko 1:0.

1
1
77'

Kontra Watfordu, Gomez w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Sarra.

3
76'

Salah w polu karnym z piłką. Miał obok siebie czterech rywal i uderzył w nich.

75'

Watford. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Andre Gray.

74'

Firmino powinien trafić na 2:0. Strzał z ok. 11 metrów został przyblokowany.

1
74'

Robertson zagrywał piłkę w pole karne do Salaha. Egipcjanina uprzedził obrońca.

1
1
69'

Sprzed pola karnego z woleja uderzył Henderson. Zagrożone było 3. piętro na stadionie.

2
1
2
1
1
67'

Foster kilka metrów przed polem karnym. Sędzia przerwał grę. Na spalonym znalazł się Salah.

2
1
1
1
3
65'

Suną akcje gospodarzy na bramkę gości. Drugi gol dla Liverpoolu wydaje się kwestią minut.

4
1
1
1
1
64'

Rywal trzymał Salaha, sędzia puścił grę, ale po zhwili nie pokazał kartki Christianowi Kabasele.

2
2
63'

Salah z piłką w polu karnym, Egipcjanin nie zdecydował się na strzał i został uprzedzony przez rywala.

3
1
1
1
63'

W pole karne z piłką wpadł Firmino, Foster pewnie złapał płaski strzał.

3
1
1
komentarz

3
1
60'

Sarr padł w polu karnym odpychany przez rywala. Sędzia nakazał grać dalej.

3
1
58'

Problemy mięśniowe ma Georginio Wijnaldum. Zawodnik Liverpoolu dzwoni na numer 112.

1
4
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

1
1
1
2
54'

A teraz jestemy po drugiej stronie boiska. Świetną szansę miał Gerard Deulofeu, w sytuacji sam na sam ponownie górą Alisson!

5
5
Spalone, których nie można stwierdzić bez rysowania dodatkowych linii nie powinny być odgwizdywane?
2
2
1
52'

Ostatecznie trafienie nie zostalo zaliczone. Mane był na kilkucentymetrowym spalonym. Takie mierzenie zabija piłkę nożną!

3
2
2
5
50'

Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę głową do bramki wbił Mane. 2:0? Jednak mamy VAR!

9
7
1
1
1
49'

Sarr w polu karnym nie pozwolił zatrzymać się Milnerowi i znalazł się sam naprzeciwko bramkarza. Alisson zdołał nogami obronić.

3
1
48'

Próba wyjścia gości z szybką akcją, jednak niewiele z tego wyszło.

2
1
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

3
1
1
13:20

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
44'

Salah do Mane, ten już minął bramkarza, ale piłkę wybili mu wracający obrońcy.

3
2
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson.

2
42'

Powinno być 1:1! Strzał Gerard Deulofeu odbił Alisson. Dobijał Sarr. Strzał z sześciu metrów wydawał się formalnością. Tymczasem najdroższy zawodnik w historii Watfordu skiksował. To jest wręcz nieprawdopodobne!

3
1
1
41'

Gol dla Liverpoolu zdobyty po kontrze trochę podłamał gości. Lider Premier League panuje na placu gry.

3
3
38'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. A tymczasem Salah zjadł śniadania dwa i to pokazał. Kontra gospodarzy. Mane z lewej strony do Salaha, ten zwiódł obrońcę i pięknym strzałem z pola karnego lewą nogą przelobował bramkarza. 1:0!

22
17
1
2
3
37'

To pewne. Gerard Deulofeu nie jadł śniadania. Po raz kolejny nie dokopnął piłki z rogu pod bramkę.

2
3
1
37'

Ależ kiks Abdoulaye Doucoure! Zawodnik Watfordu uderzał z ok. 11 metr. Miał sporo czasu i miejsca, a jednak skiksował! Niebywałe.

2
1
2
1
1
36'

Dwukrotnie dośrodkowywał Trent Alexander-Arnold. Raz piłkę wybił obrońca, za drugim złapał ją Foster.

1
1
1
33'

Groźna akcja Watfordu. Abdoulaye Doucoure dogrywał wzdłuż piątego metra, w ostatnim momencie piłkę wybił Virgil van Dijk!

5
2
13:20

30'

Dwa kwadranse za nami. Bez goli w meczu lidera z "czerwoną latarnią". To mimo wszystko niespodzianka.

1
1
27'

Salah runął w polu karnym niczym drzewo zaatakowane przez kornika drukarza. Sędzia krótko: Panie, idź pan. Gramy dalej.

25'

Indywidualna akcja Salaha zamiast uderzeniem zakończona dograniem. Od bramki Foster.

2
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Will Hughes.

2
1
24'

A teraz ponad bramką uderzył z pola karnego Mane.

1
1
23'

Riposta Watfordu. Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Hughes, metr obok rękawić rozciągniętego jak kot na ogrzewanej podłodze Alissona.

23'

W polu karnym gości piłka wybita pod nogi Hendersona. Ten jednak uderzył w kierunku... słońca.

3
1
1
1
21'

Korner dla Watfordu. Gerard Deulofeu już przed kopnięciem piłki wiedział, że nic z tego nie będzie.

2
1
18'

Graczom Watfordu udaje się utrzymywać grę dość daleko od własnej bramki. Liverpool niczym grożny jamnik za ogrodzeniem. Udaje, że otwartej furtki jeszcze nie widzi. Do czasu.

1
15'

Rzut rożny dla Liverpoolu. Po dośrodkowaniu zgranie piłki, ale nikt nie domknął akcji.

1
1
1
2
2
13'

Powoli zaczynają kruszyć mur defensywy gości gospodarze. Tempo wciąż dość ospałe.

3
2
1
1
3
11'

Z linii końcowej starał się dogrywać Milner, ale chwilę wcześniej poślizgnął się prawdopodobnie na kozim bobku i szansa przepadła.

1
2
2
1
1
10'

Optyczna przewaga Liverpoolu. Wicemistrzowie Anglii nie forsują jednak zbyt wysokiego tempa meczu.

5
5
4
6
5
7'

Kabasele popełnił błąd przed własną bramką. Piłkę przejął Firmino, ale po chwili ją stracił.