Z dystansu uderzał Davies, daleko od celu.

Sprzed pola karnego uderzał Martinelli, kilka pięter ponad bramką.

80'

Everton. Schodzi: Cenk Tosun. Wchodzi: Moise Kean.

79'

Czyżby remis satysfakcjonował obydwa zespoły? Arsenal posiada optyczną przewagę, ale niewiele się dzieje.

1
1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gylfi Sigurdsson.

72'

Everton. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Michael Keane.

71'

Arsenal długo rozgrywa piłkę, niewiele dzieje się na boisku.

1
68'

Dominic Calvert-Lewin uderzał z pola karnego, Lucas Torreira ofiarnie zablokował strzał. To mógł być gol!

1
66'

Arsenal. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Joe Willock.

wchodzi Wchodzi
#28
schodzi Schodzi
Emile Smith Rowe #32
65'

Cały czas więcej z gry ma Arsenal. Everton już nie przebywa tak często w okolicach bramki Kanonierów.

1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Luiz.

Arsenal FC
1
1
1
58'

Gramy szybciej, wszystko jednak wciąż nie przekłada się na okazje bramkowe.

55'

Saka ostro potraktował rywala. Obyło się bez kartki. Zawodnik Arsenalu już ma na koncie "żółtko".

1
52'

Pierre-Emerick Aubameyang otrzymał piłkę po diograniu Chambersa, uderzył jednak bardzo słabo, wprost w bramkarza.

1
1
51'

Do zgranej piłki doszedł Pierre-Emerick Aubameyang, uderzenie z siedmiu metrów instynktownie odbil Pickford.

2
1
1
50'

Po zmianie stron piłkarze dynamiczniej poruszają się po boisku.

1
47'

Richarlison dogrywał wzdłuż pola bramkowego. Dominic Calvert-Lewin nie doszedł do piłki.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tom Davies.

44'

W końcu groźniej. Martinelli wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak niecelnie.

43'

Na szczęście zbliżamy się do przerwy. Może po zmianie stron będzie więcej emocji.

2
1
1
1
1
40'

Kolejne dogranie Richarlisona z lewej strony. Tym razem pilka doleciała w pole karne. Leno pewnie ją złapał.

1
37'

Richarlison starał się dogrywać z lewej strony, został jednak zablokowany.

1
34'

Trochę aktywniejszy w ofensywie jest Arsenal. Wciąż jednak pod bramkami niewiele się dzieje.

33'

Nie klei się gra zespołom. Saka ruszył lewą stroną, dośrodkowanie było zbyt mocne. Piłka wyszła na aut bramkowy.

1
29'

To miała być bramkowa kontra Arsenalu. Wszystko zakończyło się 30 metrów przed bramką gospodarzy.

1
1
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bukayo Saka.

1
26'

Nie jest to mecz, o którym będziemy opowiadali wnukom przy kominku. Szarpana, nudna gra.

1
23'

Ostro grają zawodnicy Arsenalu. Jak na razie bez kartek, wysoką tolerancję wykazuje arbiter.

1
1
1
1
1
19'

Gylfi Sigurdsson uderzał z rzutu wolnego. Strzał przeszedł obok słupka o dwa metry.

17'

Richarlison uderzał z pola karnego, został jednak zablokowany przez Sakę.

2
1
14'

Ucierpiał Gabriel Martinelli. Zawodnik gości leży na murawie.

1
1
1
1
12'

Tosun wszedł na boisko i już oddał strzał na bramkę gości. Piłka uderzona z ok. 18 metrów poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
11'

Everton. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Cenk Tosun.

10'

Dość spokojne pierwsze minuty. Sporo gry w środku pola. Niewiele się dzieje.

2
6'

Problemy mięśniowe ma Alex Iwobi. Zawodnik Evertonu jeszcze jest na boisku, ale być może będzie konieczna zmiana.

2
2
1
3'

Pierwszy rzut rożny dla Evertonu. Dośrodkował Digne, ale bardzo źle. Piłkę wybił obrońca.