Premier League: 18. kolejka
22 gru 2019 17:30
90+7'

Słaby strzał Kane'a w polu karnym. Piłka odbiła się od robiącego wślizg Tomoriego, ale nie utrudniło to Kepie interwencji.

2
1
1
1
1
90+3'

Kontra Chelsea, zdecydował się wszystko wykończyć sam Batshuayi. Belg był naprawdę bliski szczęścia, ale jego techniczny strzał zza pola karnego przeleciał tuż obok słupka bramki rywala.

90+2'

W ogóle nie wychodzą dziś stałe fragmenty gry Tottenhamowi. Przed chwilą gospodarze zmarnowali kolejny rzut rożny.

1
1
90'

Doliczono aż 8 minut.

1
1
1
1
2
89'

Ładny rajd Williana i dośrodkowanie idealnie do Jamesa. Potem strzał Anglika zablokowany przez Alderweirelda.

88'

Kontra Chelsea, bliski sytuacji sam na sam był Kante, ale niepotrzebnie przełożył piłkę z prawej na lewą nogę, żeby szukać podania. To pozwoliło wrócić obrońcom i odebrać piłkę.

86'

Mamy analizę VAR, która sugeruje, że Alli mógł być faulowany przez Zoumę już w polu karnym. Sytuacja na styku z linią. Ostatecznie rzut wolny dla gospodarzy.

1
84'

Z dużą swobodą gra Chelsea, Tottenham jakby miał się już poddać...

81'

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Reece James.

80'

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

80'

Żałosne zachowanie fanów po wcześniejszym faulu Ruedigera. #NoToRacism

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

78'

Trochę Son nie pogra...

77'

Budzi się powoli Tottenham. Miękka wrzutka Kane'a wyłapana jednak przez Kepę. Pamiętajmy jednak, że wynik 2:0 to wynik niebezpieczny.

1
74'
73'

Uderzenie z dystansu Kante tuż nad poprzeczką!

1
2
1
1
71'

Dobra piłka od Auriera w pole karne z prawej strony, ale w porę wybił piłkę tuż przed Kanem jeden z obrońców.

1
68'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Jorginho.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld.

Tottenham Hotspur
1
1
1
65'

Kibice gospodarzy rzucają z trybun różne przedmioty, Kepa nie może wznowić gry od bramki. Arbiter rozmawiał jeszcze z trenerami i sędzią technicznym. Przypomnijmy, że w Anglii sędziowie główni nie sprawdzają sytuacji analizowanej przez VAR na monitorze.

3
1
64'

Eden Hazard zadowolony z wyniku.

3
1
62'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Heung-Min Son. Gwizdy kibiców.

17
8
2
3
3
60'

Nieładne zachowanie Sona. Potrącony przez Rudigera, gdy zasłaniał piłkę, kopnął go w klatkę piersiową. Jest analiza VAR!

8
1
2
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Sissoko. Podciął Williana blisko pola karnego.

55'

Piłka w siatce, ale dobijający Abraham przy strzale z dystansu Alonso palił kontrę Chelsea. Gol nieuznany.

1
1
1
1
1
54'

Dobra dwójkowa akcja Mounta z Abrahamem na prawej stronie. Drugi z Anglików chciał wrzucać piłkę w głąb pola karnego, ale w praktyce wyszedł kiepskiej jakości centrostrzał.

53'

Ładne wejście Kane'a między trzech rywali, ale stracił piłkę. Potem Aurier zbierał się do dobitki, ale źle przyjął piłkę i wypadła ona z pola karnego gości.

1
51'

Gol Williana z karnego setną bramką strzeloną Tottenhamowi przez Chelsea.

1
2
1
1
1
50'

Świetna akcja Chelsea, dopóki piłki nie dostał w polu karnym Abraham. Otoczony przez 3 przeciwników nie zdołał podać do Mounta lub Williana.

1
1
1
1
1
46'
czas Druga połowa
45+4'

Gol! Strzelił Willian. Posłał piłkę po swojej prawej stronie, bramkarz rzucił się w drugą. 2:0!

Chelsea FC
16
10
3
1
2
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Gazzaniga.

3
1
1
1
1
45+3'

RZUT KARNY DLA CHELSEA!

12
7
2
2
2
45+2'

Mamy jeszcze analizę VAR, pan Taylor komunikuje się z asystentami.

3
1
2
1
1
45+1'

Dziwna decyzja sędziego. Mija się z piłą Gazzaniga i taranuje Alonso we własnym polu karnym. Sędzia podyktował... rzut wolny dla gospodarzy.

2
2
2
1
1
45'

Doliczono 2 minuty.

1
1
1
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

43'

Alli, wracając do obrony, wpadł na Kovacicia. Doszło do spięcia Anglika z Chorwatem, a potem zebrało się więcej zawodników. Sędzia jednak rozgonił towarzystwo.

1
1
1
1
40'

Dość groźne zderzenie Sissoko w Kepą w wyścigu do piłki. Bramkarz na wślizgu, pomocnik rozpędzony do strzału. Obaj muszą skorzystać z pomocy medycznej, ale chyba będzie wszystko w porządku.

38'

Zapowiadała się fajna, dwójkowa akcja Kante-Azpilicueta, ale Hiszpan za mocno odegrał do Francuza w polu karnym. Tottenham nie ogarnia do końca, co się dzieje.

1
1
1
1
1
34'

Pojedynek biegowy Azpilicuety z Vertonghenem. Belg musiał grać bardziej ciałem i powalił Hiszpana za boisko. Zdaniem sędziego faulu nie było.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Kurt Zouma. Potrącił rozpędzonego Kane'a.

1
29'

Kapitalna szansa gospodarzy. Kane podaje mocno wzdłuż bramki do Sona, ale Koreańczyk strzela z kilku metrów wysoko nad bramką.

2
1
1
1
1
28'

Akcja Chelsea. Dośrodkowanie do Abrahama, ale trącił piłkę Sanchez, przez co Anglik oberwał futbolówką w twarz.

1
1
1
1
1
28'

W końcu jakaś akcja Tottenhamu. Wpadł w pole karne Sissoko, znalazł miejsce na podanie do Kane'a, a Anglik z 10 metrów posyła piłkę w trybuny.

1
1
1
1
1
24'

Bardzo ładne podanie Abrahama do wybiegającego za obronę Mounta, ale angielski pomocnik źle przyjął piłkę. Dzięki temu Sanchez mógł ją wybić.

1
1
1
1
2
22'

Z cyklu #takbyło.

1
2
1
1
1
20'

Spore problemy ma Tottenham, by wyjść z kontrą, szczególnie skrzydłami... Dużo lżej dziś gra Chelsea.

1
15'

Tottenham ma problem, by wyjść z własnej połowy. Dobrze ustawiony jest przeciwnik.

4
3
2
3
2
13'

Kapitalne zejście Williana z lewej strony w pole karne i uderzenie tuż przy dalszym słupku, poza zasięgiem rąk bramkarza. "The Blues" na prowadzeniu!

10
7
4
3
4
12'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Mateo Kovacić.

20
9
4
3
4
10'

Strzał Ruedigera z dystansu nieco ponad bramką przeciwnika. Chelsea powoli zamyka przeciwnika.

2
2
3
2
2
8'

Dośrodkowanie Kante, skakał do główki Abraham, ale strzał niecelny. Na jego szczęście rzut rożny, piłka otarła się o głowę kryjącego rywala.

6
7
5
5
5
7'

Prostopadłe podanie Kovacicia do Mounta, ale Anglik został wyprzedzony przez stoperów gospodarzy.

3
2
3
3
2
6'

Abraham z trudnej pozycji w polu karnym mocno niecelnie. Można było pograć do skrzydła do Azpilicuety.

2
3
3
2
2
5'

Nieco dłuższy moment, gdy gracze gospodarzy mieli piłkę przy nogach. Chelsea zmusza jednak do grania długimi i średnimi piłkami, czasami niedokładnymi.

4
2
3
2
2
2'

Wysoko ustawiony Tottenham, Chelsea odpowiada podobnym poziomem pressingu.