Southampton FC
1
1
90+2'

Alex McCarthy interweniował z powodzeniem na przedpolu i w ten sposób odebrał gospodarzom resztkę nadziei na zapunktowanie. Niespodzianka stanie się faktem.

2
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

4
2
2
1
1
88'

Futbolówka ledwo przetoczyła się obok bramki przyjezdnych po anemicznym uderzeniu Masona Mounta.

1
84'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

83'

Frank Lampard wygląda na załamanego na ławce. Także jego podopiecznym brakuje energii, żeby jeszcze raz zorganizować się do frontalnego ataku.

3
2
80'
78'

Nathan Redmond podwoił zaliczkę Świętych.

1
1
1
2
76'

Dwubramkowa przewaga Southampton!

1
1
1
1
73'

Gol! Strzelił Nathan Redmond.

Piłkarze Southampton strzelili kolejnego gola. Nathan Redmond wykorzystał swoją drugą szansę w tym meczu i zdobył swoją drugą bramkę w sezonie. Nathan Redmond dostał podanie w pole karne po akcji Stuarta Armstronga, wyprzedził tam Kepę Arrizabalagę i delikatnie dziobnął piłkę do siatki. Niespodzianka jest na wyciągnięcie rąk Świętych.

6
11
7
3
4
71'

Podanie do Masona Mounta w pole karne Southampton. Przed zmiennikiem była ściana przyjezdnych, przez którą można było przebić się totalnie fartowym strzałem.

3
1
69'
67'

Chelsea. Schodzi: Callum Hudson-Odoi. Wchodzi: Christian Pulisić.

65'

Nathan Redmond dostał podanie w pole karne Chelsea FC. Szansa na podwojenie przewagi Southampton, jednak zmarnowana, ponieważ skrzydłowy strzelił prosto w przygotowanego Kepę Arrizabalagę.

1
1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Fikayo Tomori za niesportowe zachowanie.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante za faul na Che Adamsie.

62'

Gospodarze mają coraz mniej czasu na wyrównanie.

1
1
60'

Kepa Arrizabalaga poradził sobie z niebezpiecznie szybko sunącą po murawie piłką po podaniu od kompana z Chelsea FC.

2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho za faul na Pierre'u-Emile'u Hoejbjergu.

Chelsea FC
1
54'

Przyspieszenie Masona Mounta na lewym skrzydle. Zmiennik wyraźnie wprowadził ożywienie w działania ofensywne gospodarzy. Chelsea FC miała jeszcze korner, a piłka wycofana przed pole karne przeleciała niebawem niebezpiecznie blisko bramki Alexa McCarthego po uderzeniu Calluma Hudsona-Odoia.

2
1
1
52'

Jan Bednarek oberwał piłką po kopnięciu z bliska N'Golo Kante. Na szczęście nie doznał poważnego urazu.

3
1
3
4
1
51'

Pieczołowicie budowany atak przez piłkarzy w niebieskich strojach. Chelsea FC starannie rozmontowuje defensywę przeciwnika, ale Jan Bednarek i spółka pozostają trudni do przejścia.

2
1
48'

Pierwsza akcja po powrocie zawodników z szatni na boisko zakończona uderzeniem Tammy'ego Abrahama z ostrego kąta w boczną siatkę. To może być zapowiedź odważniejszego ataku Chelsea FC w drugiej połowie.

1
1
46'

Druga połowa.

2
1
46'

Chelsea. Schodzi: Kurt Zouma. Wchodzi: Mason Mount.

Czy Chelsea FC wyrówna po przerwie?
3
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
1
1
43'

Tak cieszyli się goście z prowadzenia.

1
41'

Rośnie napór Chelsea FC, a priorytetem zespołu Jana Bednarka jest pozostanie na prowadzeniu aż sędzia zarządzi przerwę.

3
1
1
39'

Jeszcze korner i dośrodkowanie Williana w pobliże bramki Southampton. Musiał tam wykazać się refleksem Alex McCarthy.

4
1
38'

Pokazał się Willian, po którego rozrzuceniu akcji były dośrodkowania. Ponownie sprytniejsi we własnym polu karnym obrońcy Southampton niż atakujący Chelsea FC.

1
1
33'

Southampton objęło prowadzenie na Stamford Bridge w Londynie.

1
1
1
1
31'

Gol! Strzelił Michael Obafemi. Asystował mu Pierre-Emile Hoejbjerg.

Błyskawiczna akcja bramkowa gości. Southampton na prowadzeniu. Michael Obafemi dostał podanie z głębi pola, sam wymyślił i przeprowadził swój rajd. Obafemi wbiegł między pasywnych obrońców Chelsea FC i pokonał Kepę Arrizabalagę uderzeniem w okienko z 14. metra.

12
11
4
1
5
30'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand za opóźnianie gry.

1
1
29'

Alex McCarthy oddał piłkę gospodarzom. Daleki wykop nie został przechwycony przez żadnego z niespodziewanie wybranych napastników Southampton.

1
1
26'

Frank Lampard podniósł się ze swojego siedziska i postanowił przyjrzeć się z bliska, dlaczego gra jego podopiecznych w ofensywie jest niegroźna dla Southampton.

1
2
23'

Antonio Ruediger sfaulował rozpędzonego przeciwnika na lewym skrzydle. Po wrzutce Jamesa Warda-Prowse'a z rzutu wolnego próbowali strzelić gola bezskutecznie Jan Bednarek oraz Che Adams.

1
1
22'

Callum Hudson-Odoi przekładał sobie futbolówkę blisko linii pola karnego Southampton. Jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane przez Jacka Stephensa oraz Jana Bednarka. Jeszcze korner i niecelna poprawka zawodników Chelsea FC.

1
1
19'

Bez klarownych sytuacji podbramkowych. Chelsea FC przeważa pod względem posiadania piłki, ale to nie przekłada się na szanse na pokonanie Alexa McCarthego.

1
2
1
17'

Cedric Soares nie uruchomił rozpędzonego Stuarta Armstronga. Futbolówka toczyła się odrobinę za wolno i została przechwycona przez skoncentrowanego Fikayo Tomoriego.

2
16'

Dośrodkowania w pole karne Southampton. Musieli żwawo reagować goście, żeby nie dopuścić do uderzenia żadnego piłkarza Chelsea FC.

1
13'

Tak piłkarze wyglądali tuż przed meczem.

12'

Callum Hudson-Odoi liczył na dokładniejsze podanie od Cesara Azpilicuety. Pomocnicy próbowali zagrozić gościom grając na prawym skrzydle.

1
9'

Jan Bednarek przetransportował piłkę poza pole karne Southampton po szarży Chelsea FC. Pierwsza wyrazista interwencja reprezentanta Polski.

3
2
1
3
1
8'

Odpowiedź Southampton. Nathan Redmond próbował posłać dośrodkowanie z lewego skrzydła na głowę któregoś z napastników, jednak przeczytali to obrońcy z Londynu.

1
1
6'

Długie rozegranie podopiecznych Franka Lamparda. Gospodarze zmuszają przeciwników do biegania za piłką.

1
4'

Rozegranie zespołu z Londynu. Piłka trafiła na prawe skrzydło, skąd posłane dośrodkowanie okazało się odrobinę zbyt wysokie, żeby nadawało się do podsumowania strzałem.

1
2'

Chelsea FC w niebieskich strojach uzupełnionych białymi getrami. Z kolei przyjezdni w czarno-żółtych koszulkach.

2
1
1
Czy Chelsea FC wygra mecz z Southampton?
15:34

Jan Bednarek tradycyjnie w podstawowym składzie Świętych.

15:24

Piłkarze Southampton wydostali się ze strefy spadkowej Premier League dzięki zwycięstwu 3:1 w poprzednim meczu z Aston Villą. Klub Jana Bednarka ma 18 punktów, czyli o 15 mniej od Chelsea FC.

1
15:24

Chelsea FC wygrała poprzedni mecz.

15:24

Podopieczni Franka Lamparda wygrali poprzedni mecz 2:0 z Tottenhamem Hotspur. W derbach Londynu triumfowali dzięki trafieniom Williana w pierwszej połowie. Podopieczni Jose Mourinho nie potrafili odpowiedzieć na własnym stadionie.

15:24

Chelsea FC jest w Premier League na czwartym miejscu premiowanym awansem do Ligi Mistrzów. W 18 kolejkach piłkarze ze Stamford Bridge zdobyli 32 punkty.